HAI BULGARASI SCUMPI!!!!! (65)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

BRAVO ANNE-MARIA!!! FELICITARI !!!


Am trecut in listuta si proaspetii bulgarasi

mrg, nu ai activat optiunea Mesaje Private (PM). Ar trebui sa iti apara in bara de sus, langa celelalte iconuri, cand scrii mesajul. Intra in profilul tau si gasesti acolo optiunea de mesaje private.

Filip si azi si ieri a dormit la pranz cu mine si cu Sara in patul mare 4 ore!!! Bine, eu am dormit vreo 2 ore, Sara la fel. In rest ne-am invartit prin camera, ne-am uitat la tv, iar el a dormit tun

merg sa ii facem baitza lui Filip.
noapte buna tuturor!

Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dari_nanau spune:

Bulinutza, Matza, Ane Felicitari!sa fiti sanatosi si sa va recuperati repede!

Luiza Multumesc pentru info . Sa ai multa rabdare cu alaptatul si incredere ca o sa reusesti! E greu la inceput, cel putin de data asta si eu sunt inarmata cu rabdare si teoria o stiu f bine ... o sa vad eu daca o sa reusesc sa o pun si in practica de data asta, cu mai mult succes ca data trecuta.

Olga, Bianca, si eu am senzatia ca raman ultima

Multa bafta si nastere usoara fetelor ce urmeaza!

Dariana +37 cu si mamica fericita de Emma (11.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns izish83 spune:

stai relaxata Olishka!
eu cred k sunt ultima.

dar asta e. toate am trecut prin asteptarea asta care parca dureaza dintotdeauna...
felicitari noilor mamici si acomodare usoara cu bebeii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

Iaura bine ca ai scapat, ma bucur pt tine!
Felicitari Matzo si Bulinutza!!!
Noce si Bianca - Ma bucur ca ati scris ca eu sunt ingrijorata ca nu se intampla nimic, dar ma gandesc ca voi naste si eu pana la urma, nu?

Azi parca ma doare mai tare mijlocul cand ma ridic din pat si foarte rau ma doare parte interioara a coapselor, pe picioare in jos, sau o fi doar autosugestie ...!?

39+ cu Eva Georgiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

Citat:
citat din mesajul lui biancabia

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Citat:
citat din mesajul lui mrg

Bulinutza,Matza sa va traiasca bebeii si sa ajungeti cu bine acasa!!![pup]

Am fost azi la control la spital,am fc echo+monitorizare fetala+control vaginal.Bebe e bine,f lung zc dr,cam 3300 gr,placenta in schimb a mai imbatranit e gradul 3 si are 50 mm...chestia e ca mi-a intrat morcovul undeva fiindca dr zc sa facem ceza pe luni/miercuri si mi se pare cam repede...nu stiu...m-am cam speriat...
Pup!

37+ sapt


Din cauza placentei imbatranite trebuie ceza mai repede? Ce putin mai ai si tu...Curaj!!!

Se pare ca mi-o luati toate inainte Nu stiu de ce am senzatia ca o sa nasc ultima

Olga, mamica lui David iepurasul si 38+


si eu am senzatia asta, despre mine

Bianca ALEXIS-ARIAN (5/01/2009) si cu 38+


Sa adaug ca SI EU AM SENZATIA ASTA, DESPRE MINEEEEE!!!

39+ cu Eva Georgiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

Si sa nu uit, FELICITARI ANNE MARIE!!! SA FIE SANATOASA PRINTESA SI SA VA BUCURE VIATZA!!!

39+ cu Eva Georgiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrg spune:

Alina,am fc cum mi-ai zis tu si sper sa se fi activat pm-ul...
Fetelor,daca si voi simiti la fel,hai sa fc un club unde sa ne intalnim toate posesoarele de morcovi in ....

37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Anne-felicitari

Matza-esti o eroina!




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_cls

Iaura bine ca ai scapat, ma bucur pt tine!
Felicitari Matzo si Bulinutza!!!
Noce si Bianca - Ma bucur ca ati scris ca eu sunt ingrijorata ca nu se intampla nimic, dar ma gandesc ca voi naste si eu pana la urma, nu?

Azi parca ma doare mai tare mijlocul cand ma ridic din pat si foarte rau ma doare parte interioara a coapselor, pe picioare in jos, sau o fi doar autosugestie ...!?

39+ cu Eva Georgiana


inauntru nu ramane

si eu am o senzatie usoara de durere de mijloc. Dar nu e aia care trebuie

Bianca ALEXIS-ARIAN (5/01/2009) si cu 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

mihaela unde umbli??

Mi-am schimbat semnatura

Bianca ALEXIS-ARIAN (5/01/2009) si cu 39+

Mergi la inceput