HAI BULGARASI SCUMPI!!!!! (65)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Bulinutza, felicitari!!! Vezi ca nu ai facut un prematur urias cum ziceai?? Asteptam detalii. Tu cum esti?? Pupam

Matza, felicitari si tie! Ce grassn de bebe ai tinut tu acolo?? Nu te dispera ca laptele vine. Te pup si vrem pozeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

BUNA FETELOR,

am intrat sa va salut si sa va spun ca pe data de 8.02.2012 s-a nascut Bianca Maria la 3,200 kg si 51 cm, suntem bine, azi ne-am intors acasa ;
O sa mai intru cand am timp, cu mai multe detalii .

Va

Sanatate maxima va doresc!

ANE-MARIA mamica fericita de BIANCA MARIA .


Ane cu Maria Bianca 38 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrg spune:

Bulinutza,Matza sa va traiasca bebeii si sa ajungeti cu bine acasa!!![pup]

Am fost azi la control la spital,am fc echo+monitorizare fetala+control vaginal.Bebe e bine,f lung zc dr,cam 3300 gr,placenta in schimb a mai imbatranit e gradul 3 si are 50 mm...chestia e ca mi-a intrat morcovul undeva fiindca dr zc sa facem ceza pe luni/miercuri si mi se pare cam repede...nu stiu...m-am cam speriat...
Pup!

37+ sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui ane-maria

BUNA FETELOR,

am intrat sa va salut si sa va spun ca pe data de 8.02.2012 s-a nascut Bianca Maria la 3,200 kg si 51 cm, suntem bine, azi ne-am intors acasa ;
O sa mai intru cand am timp, cu mai multe detalii .

Va

Sanatate maxima va doresc!

ANE-MARIA mamica fericita de BIANCA MARIA .


Ane cu Maria Bianca 38 +


Felicitari!!! Sa fiti sanatoase!!! Se pare ca n-ai mai avut rabdare sa ma astepti Abia astept sa-mi povestesti cum a fost nasterea cu doctorasul nostru

Olga, mamica lui David iepurasul si 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

ANE-MARIA FELICITARI!! SANATATE MULTA SI SA TE BUCURI DE MINUNEA DIN VIATA TA!!

Bianca ALEXIS-ARIAN (5/01/2009) si cu 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

Si pe mine toata lumea ma intreaba mereu daca nu am nascut. Daca nu deschid netul cateva ore ma suna ai mei: ce faci? nu esti pe net, esti bine? Daca lipsesc o zi din parc mamicile intra la idei imediat. Ieri dupa-amiaza am fost in carrefour si nu am deschis calculatorul toata dupa-amiaza. Cand l-am deschis au aparut mesajele. Este bine sa stiu ca sunt persoane ce se gandesc mereu la mine dar si stresant uneori

Bianca ALEXIS-ARIAN (5/01/2009) si cu 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui mrg

Bulinutza,Matza sa va traiasca bebeii si sa ajungeti cu bine acasa!!![pup]

Am fost azi la control la spital,am fc echo+monitorizare fetala+control vaginal.Bebe e bine,f lung zc dr,cam 3300 gr,placenta in schimb a mai imbatranit e gradul 3 si are 50 mm...chestia e ca mi-a intrat morcovul undeva fiindca dr zc sa facem ceza pe luni/miercuri si mi se pare cam repede...nu stiu...m-am cam speriat...
Pup!

37+ sapt


Din cauza placentei imbatranite trebuie ceza mai repede? Ce putin mai ai si tu...Curaj!!!

Se pare ca mi-o luati toate inainte Nu stiu de ce am senzatia ca o sa nasc ultima

Olga, mamica lui David iepurasul si 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Ane, felicitari!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Citat:
citat din mesajul lui mrg

Bulinutza,Matza sa va traiasca bebeii si sa ajungeti cu bine acasa!!![pup]

Am fost azi la control la spital,am fc echo+monitorizare fetala+control vaginal.Bebe e bine,f lung zc dr,cam 3300 gr,placenta in schimb a mai imbatranit e gradul 3 si are 50 mm...chestia e ca mi-a intrat morcovul undeva fiindca dr zc sa facem ceza pe luni/miercuri si mi se pare cam repede...nu stiu...m-am cam speriat...
Pup!

37+ sapt


Din cauza placentei imbatranite trebuie ceza mai repede? Ce putin mai ai si tu...Curaj!!!

Se pare ca mi-o luati toate inainte Nu stiu de ce am senzatia ca o sa nasc ultima

Olga, mamica lui David iepurasul si 38+


si eu am senzatia asta, despre mine

Bianca ALEXIS-ARIAN (5/01/2009) si cu 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrg spune:

Oli,dr care a fc echo a zs ca bebe se hraneste f bine in continuare si ca nu trebuie sa imi fc griji de placenta gr 3...ginecologul a zs ca nu are vreun semn ceva ce ne-ar pune pe ganduri,ci doar faptul ca eu am fc FIV pt a ramane insarcinata si vrea sa fie sigur ca e bine bebe...nu stiu ce sa mai cred ....poate sunt eu speriata acum ca se apropie evenimentul,si mai e si faptul ca sunt fonfaita si mi se infunda nasul...
Fetele care au fc FIV voi la cate saptamani a ti nascut?

37+ sapt

Mergi la inceput