Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(124)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Eu ma retrag sa termin de facut bagajele si intru mai tarziu !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui viss

-deci,pana am scris eu..e titlu stiintific,adica ai terminat doctoratul,nu? treb sa ne lamuresti..ca dc tot ai deschis subiectul.ce specializare,si care a fost tema lucrarii? ce ai adus nou lumii stiintifice?eu am oroare de tema mea,ca nu cred ca voi descoperi eu ceva nou..ai cercetat pe bune,si practic?

- mami de 2 frumuseti: SONIA IOANA si SERGIU IONUT - 9 martie 2011 :)



Vb unui profesor, contra unei sume modeste am obtinut acest titlu. Iti trimit un pm sa nu plictisim mamicile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

viss Momentan nu ma lasa sa trimit pm, ...nu stiu ce se intampla. Revin... Dar pana una alta, sunt oameni intre oameni, profesori intre profesori, ...elevi intre elevi, lucrari intre lucrari... rezultate intre rezultate...
E prea mult de povestit...poate nici nu e cazul, dar ceea ce am avut de spus s-a demonstrat si practic prin prisma unui instrument la care am obtinut brevet de inventie. Dar nu titlul in sine este important, ci ceea ce ne permite acest instrument sa facem mai departe...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

catank, , felicitari dragutzo!
ally, eu ii dau cu cereale seara si lp noaptea... cred ca ai nostri daca sunt asa energici ziua, au nevoie de mancare si noaptea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

catank, vb cu ai mei azi dimi si ii spuneam de reteta de tort si imi zice: pai asta o faceam si noi mereu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

catank, vb cu ai mei azi dimi si ii spuneam de reteta de tort si imi zice: pai asta o faceam si noi mereu

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


Multumesc mami!!!
pana la urma ai pus nuca???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

e am pus nuca doar bucati peste crema, ca mi se parea simpla asa... si n-aveam nici zmeura , nici visine in casa, o sa o fac cu zmeura la ziua Andrei ca-i ziceam zmeurica ei cand era mica.daca am 20 de oameni din cate oua zici sa-l fac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-catank- felicitari!!! ca asta nu am spus..si musai treb spusce sarisi atat de repede cu titlul de doctorita? aveai in plan pe ziua de azi sa faci omleta sau bulion? suc de rosii? eu sa stii ca astept pm-tau,ca sunt curioasa, mai ales ca acum ai detaliat un pic..curioasa nu gen barfa, gen de a afla si a sti mai multe, bine? deci, cand ai timp, eu cu drag te voi citi
- ai mei au dormit, dar cum m-am trezit am deschis calc. sa vad raspunsul tausi intre 2 lingurite de papa am fugit sa te citesc.., nu stiam ca ai facut- sport? ca prescurtarile nu le-am retinut exact,asa ca de ce sa scriu prostii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

delia, spuneai ceva ca nu leaga din cauza nucii???

Eu am o alta intrebare la voi....

Ioana, se trezeste ori la 7-9 primeste titi apoi fructe la 11, ...somnul de pranz il are pe la ora 12.00-13.00 und eprimeste titi din nou, ...piure nu as putea sa-i dau atunci ptr ca e maraita...se trezeste pe la 15.00-16.00....piure papa abia dupa 30 min, (nu e prea tarziu???)chiar o ora..las sa treaca 4 ore, ...nici nu ar vrea mai devreme(si nici nu as avea cum ptr ca doarme)
Cum sa mai pape cu pofta la doua ore iar ...iaurt sau ce o fi, cand stie ca dupa alte doua ore face nani de seara.?!?!

Intreb fiindca ma cam saboteaza la masa de la ora 18.00 sau 19.00...
Gresesc undeva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

catank, eu nu sunt in masura sa-ti dau sfaturi ca Andra mea vb Simonei n-are un program batut in cuie

Mergi la inceput