Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(124)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-catank-eu cred ca ai vrut sa spui doctorand-la feminin?ai terminat doctoratul sau facultatea/rezidentiatul de medicina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Papa cereale mai rar! Cam de 2 ori pe saptamana...Iar noaptea bea doar laptic, aprox 210 ml la fiecare masa. Depinde acum...cand mai mult ,cand mai putin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-deci,pana am scris eu..e titlu stiintific,adica ai terminat doctoratul,nu? treb sa ne lamuresti..ca dc tot ai deschis subiectul.ce specializare,si care a fost tema lucrarii? ce ai adus nou lumii stiintifice?eu am oroare de tema mea,ca nu cred ca voi descoperi eu ceva nou..ai cercetat pe bune,si practic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui viss

-catank-eu cred ca ai vrut sa spui doctorand-la feminin?ai terminat doctoratul sau facultatea/rezidentiatul de medicina?

- mami de 2 frumuseti: SONIA IOANA si SERGIU IONUT - 9 martie 2011 :)



noi, colegii, glumim intre noi cu privire la obtinerea titlului stiintif de dr. (cand finalizezi studiile doctorale)indiferent de domeniu...apelul sefului a sunat ceva de genu: ''Esti doctorita!!!!! pe cand un consult, o reteta ceva?''...
In cazul meu sportiva m-am nascut, asa voi ''muri''...deci in EFS.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Papa cereale mai rar! Cam de 2 ori pe saptamana...Iar noaptea bea doar laptic, aprox 210 ml la fiecare masa. Depinde acum...cand mai mult ,cand mai putin.


Eduard Andrei 02.04.2011



de ce nu-i dai in fiecare seara? Ai incercat si tot se trezea? E prea pufos?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

Citat:
citat din mesajul lui viss

-catank-eu cred ca ai vrut sa spui doctorand-la feminin?ai terminat doctoratul sau facultatea/rezidentiatul de medicina?

- mami de 2 frumuseti: SONIA IOANA si SERGIU IONUT - 9 martie 2011 :)



noi, colegii, glumim intre noi cu privire la obtinerea titlului stiintif de dr. (cand finalizezi studiile doctorale)indiferent de domeniu...apelul sefului a sunat ceva de genu: ''Esti doctorita!!!!! pe cand un consult, o reteta ceva?''...
In cazul meu sportiva m-am nascut, asa voi ''muri''...deci in EFS.

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca





Catank, stai ca eu acum am aflat ca ai terminat Efs-ul...adica ANEFS la Bucuresti? Acolo am terminat si eu facultatea si masteratul....de doctorat nu m-am ambitonat suficient si am renuntat la idee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Catank, nu stiu de ce dar, nu sunt chiar pro cereale zilnic. Au fost saptamani cand nu i-am dat deloc. Acum nu mai este asa pufos ca alearga toata ziulica si nu mai are timp sa se „pufoseasca„ .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Citat:
citat din mesajul lui catank

Citat:
citat din mesajul lui viss

-catank-eu cred ca ai vrut sa spui doctorand-la feminin?ai terminat doctoratul sau facultatea/rezidentiatul de medicina?

- mami de 2 frumuseti: SONIA IOANA si SERGIU IONUT - 9 martie 2011 :)



noi, colegii, glumim intre noi cu privire la obtinerea titlului stiintif de dr. (cand finalizezi studiile doctorale)indiferent de domeniu...apelul sefului a sunat ceva de genu: ''Esti doctorita!!!!! pe cand un consult, o reteta ceva?''...
In cazul meu sportiva m-am nascut, asa voi ''muri''...deci in EFS.


Catank, stai ca eu acum am aflat ca ai terminat Efs-ul...adica ANEFS la Bucuresti? Acolo am terminat si eu facultatea si masteratul....de doctorat nu m-am ambitonat suficient si am renuntat la idee.


Eduard Andrei 02.04.2011



Ei mami...esti indragostita, nu ca ar fi rau
Am terminat la bacau, master si doc la pitesti, dar ....doc in colaborare cu un centru de cercetare de la bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Catank, nu stiu de ce dar, nu sunt chiar pro cereale zilnic. Au fost saptamani cand nu i-am dat deloc. Acum nu mai este asa pufos ca alearga toata ziulica si nu mai are timp sa se „pufoseasca„ .


Eduard Andrei 02.04.2011



Eu ii pun cereale de la millupa in fructe dimi...dar o lingurita-doua sa le lege cumva... nici eu nu sunt ptr... dar daca nu as avea titi, cred ca i-as fi pus in lp de seara sa doarma legat mai mult timp


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

...Am inteles!

Mergi la inceput