Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(124)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

buna dimi



simo mami va poop pe toti!

noi tot cu musafiri in wk. maine dimi mergem la noua gradi. sper sa fie copilasi ca vineri nu a fost nici unul din cauza frigului.
doamne ce bine se simte ca azi sunt -5 am inceput sa ma bucur sa vad 0 grade !! off!! oricum am vazut ca la noi de miercuri trecem pe grade cu + . sper sa si tina!!

juniorul este la nasi. la amiaza il astept acasa!!! ce dor imi este de el!!! iar la party se strang de pe o zi pe alta, deja avem 24 adulti si 10 copilasi

am inceput sa ma specializez in foieteaje (cumparate bineinteles :)) ieri am facut azi fac din nou ca am o gramada de musafiri......

merg sa fac si eu o baita cat am timp.

ne auzim spre seara!

aaaaa si visez la vara...mare...concediu!!! olalalaaaaaaaaaaaaaaa

ps: fetele ce cadouri v ati hotarat sa faceti nasilor??????
mada, cand citesti, ce ai cumparat pana la urma nasilor????

mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



Nota 200 pentru curaj, mobilizare, organizare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

La multi ani sarbatoritilor de astazi si din partea noastra!!!

Catank,cred ca tortul postat de happy se face foarte repede asa-i???
M-as baga sa il fac cat de curand..Sper sa nu fie prea gretos.

Miki,de ziua lui Dav luna asta vreau sa fac kinder pingui...sa vad daca reusesc.Nu vreau sa te intristez dar ma gandesc la AMR-ul tau ca si cum ar fi al meu...
Dupa ce mergi la munca atunci cd ai timp poate intri sa imi spui cum este!!!Caci si eu sunt asa varza...

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui wmagnolia

Fata mea face peste doua zile 1 an.
Ieri i-am serbat ziua de nastere in familie.
Din pacate nu prea am mai reusit sa intru pe aici.
Va urez la toate fetele multa sanatate si la multi ani la toti copii
din odisee.
Eu intru pe acest forum de cate ori am timp si va citesc numai ca nu prea pot posta asa frecvent.

La multi ani !!!

Mami de Rebecca


LA MULTI ANI! poate te lasa inima si intrii mai des

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Morning!!!

Am auzit ca va lipseste cafeluta de la Londra si am spus sa trec sa va dau un semn , sa nu ma dati chiar la disparuti

Noi suntem bine, chiar foarte bine, acum ne pregatim sa plecam sa ne intalnim cu niste prieteni de ai lui Nick , intr-un oras la vreo 80 mile de Londra, care au o fetita de o seama cu Sophia, doar ca e nascuta pe 1 aprilie si piscoata pe 2 abia astept sa vad cum se impaca bebelusele noastre impreuna , o sa iau si aparatul foto

Zilele astea cat am lipsit cum ar spune Roxy, am luat o pauza de la butoane, face bine o cura de detoxifiere in prag de primavara nu strica glumesc, am vrut si am si stat mai mult cu Nick pentru ca miercuri si vineri a lucrat de acasa si joi am umblat brambura prin oras si fara chef de forum si laptop in general Mi-am dat seama ca petrec prea mult timp pe forum si timpul e pretios acum cand cresc puii asa de repede, vreau sa mai stau cu piscotel sa ne jucam impreuna, plus ca trebuie sa stau dupa ea ca tot timpul gaseste de facut prostioare am sa incerc sa o mai raresc cu laptopul in general , prea sunt dependenta si nu-i a buna... am sa vin, salut in limita timpului, plus ca am in plan multe chestii de facut incepand cu 1 martie, deci , sa vina primavara!!!

Va pup si o zi frumoasa

Ma duc sa imi vopsesc unghiile si la cealalta mana, numai la stanga le-am facut si am intrat pe forum apoi, vedeti, nu poti face nimic de forumul asta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalely07

Catank,cred ca tortul postat de happy se face foarte repede asa-i???
M-as baga sa il fac cat de curand..Sper sa nu fie prea gretos.



Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!




Poti incerca dintr-un ou sa vezi ce si cum....

da, se face fff repede si din pct meu de vd nu e gretos e fffffffff gustos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

strumphy te si ma bucur ca sunteti ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Asta e ziua nr 2 de cand I papa fructele la 9 si la 11 deja doarme

ailedaseara imi ''sareau'' ochii de ceva dulce si nu aveam in casa nimic bun, doar o porcarie de croissant, si m-am intrebat??? burta plata sau croissant? si m-am culcat, nici apa nu am baut

Dimineata iar imi facea cu ochiu, asa ca mi-am pus pe feliute de bake rolls unt si miere pasteurizata...ce conta ca alea sunt sarate si mierea dulce...dar au mers Nu ca nu s-ar depune, dar sunt mai gustoase.

L-am trimis pe al meu sot sa-mi ia ingrediente ptr tort, vreau musai sa pap, imi este dor si pofta.

Pana una alta am semnat condicuta, fug la ale mele....ca acus se trezeste I

Pe maine, ...pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Asta e ziua nr 2 de cand I papa fructele la 9 si la 11 deja doarme

ailedaseara imi ''sareau'' ochii de ceva dulce si nu aveam in casa nimic bun, doar o porcarie de croissant, si m-am intrebat??? burta plata sau croissant? si m-am culcat, nici apa nu am baut

Dimineata iar imi facea cu ochiu, asa ca mi-am pus pe feliute de bake rolls unt si miere pasteurizata...ce conta ca alea sunt sarate si mierea dulce...dar au mers Nu ca nu s-ar depune, dar sunt mai gustoase.

L-am trimis pe al meu sot sa-mi ia ingrediente ptr tort, vreau musai sa pap, imi este dor si pofta.

Pana una alta am semnat condicuta, fug la ale mele....ca acus se trezeste I

Pe maine, ...pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

madutza, cum a fost la party ? ce a ales mandra ? isi va urma instinctul de doctorita ?
lalely hai ca nu-i asa rau..ne descurcam noi..si nu suntem singure..ai vazut cate fete deja muncesc si se descurca..altele incep si ele curand..alehiam, o sa ma gandesc la tine cand incep muncile
catank si ce tort vrei sa faci ?
simona, ti-am admirat si eu flacaii..unul si unul..plus ca mi-era dor sa-l vad pe preferatul meu..mati tot acu mocuta aia de-ti vine sa-l papi a ramas..multi pupici la toti dar mai ales pt el


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Neatza pe la pranz si de la noi!
Eu sunt in butoi!
Afara ninge de alataieri,Mari tuseste ca un buhai, Andra e maraita si vrea doar ca ea,barbatul e intr-un fel de hibernare, ieri am facut ordine si curat azi e casa cu fundul sus.Catank, de nervi am mancat ultima bucatica de tort, ca Maria mi-a zis ca ae prea multa crema

Mergi la inceput