Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(124)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Simo ce minuni am vazut eu la poze. SUperbi, superbi, superbi toti 3 si mamica lor e minunata. AM vazut ca Arsenie are niste bubite pe fatzuca sau mi s-a parut>? Asa are si Rares. De unde sa le fi luat? Eu ii dau cu o cremuta Triderm si s=au redus considerabil, Acum ii dau a doua oara si ii dau numai noaptea ca la cat se freaca el pe fata si la ochi, nu se poate in alt moment al zilei. dulci pentru mami care e toata ziua ocupata cu comorile ei. Imi place la nebunie cum merge Arsenie. Abia astept sa mearga si Rares al meu, dar nu prea da semne.

Ally trebuie musai sa ne vedem cand vii in tara, sa il smotocesc si eu pe pustiul tau.Am lasat comentarii.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

DEEA am vazut poze cu Anna care e absolut mortala.Am lasat si comentarii.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wmagnolia spune:

Fata mea face peste doua zile 1 an.
Ieri i-am serbat ziua de nastere in familie.
Din pacate nu prea am mai reusit sa intru pe aici.
Va urez la toate fetele multa sanatate si la multi ani la toti copii
din odisee.
Eu intru pe acest forum de cate ori am timp si va citesc numai ca nu prea pot posta asa frecvent.

La multi ani !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

La Multi ANi tuturor sarbatoritilor nostri
Antonia (Cami), Cata (madutza) si Scrish. Sa fiti fericite fetelor, sanatoase si voioase!!!!

Andreea mami draga. Arsenie face intr-adevar bubitze dupa ce-l tin adormit pe mine (pe maneca mea) si transpira...AM observat ca de regula face pe partea pe care a stat/transpirat. ii trec intr-o zi-doua. nu l-am dat cu creme dc am vazut de la ce este si ca trece de la sine. Mi-e dor de voi...cand trece si iarna asta sa ne mai vedem?
Ally, ati plecat in calatorie ca n-am retinut unde si cand plecati...Ce vreme si la voi!
Delia, am luat Atoderm pt Mati, e ff faina, ii face pielicica ca noua
Lavi, va fi bine la gradinitza noua, ea e o fetitza adaptabila si desteapta....
Ioana, Iony, Spiridusha(ai fost haioasa cu soacra...auzi tu ce ger cand voua va era chiar cald fetele
catank, n-am vazut purcelusii, dar am vazut filmul cu Ioana, mor s-o privesc, e asa frumoasa...
Wmagnolia, La Multi ANi si voua!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha02 spune:

buna dimineata
o zi frumoasa va doresc
le spun la multi ani sarbatoritilor
ma duc sa-mi recuperez piticu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi



simo mami va poop pe toti!

noi tot cu musafiri in wk. maine dimi mergem la noua gradi. sper sa fie copilasi ca vineri nu a fost nici unul din cauza frigului.
doamne ce bine se simte ca azi sunt -5 am inceput sa ma bucur sa vad 0 grade !! off!! oricum am vazut ca la noi de miercuri trecem pe grade cu + . sper sa si tina!!

juniorul este la nasi. la amiaza il astept acasa!!! ce dor imi este de el!!! iar la party se strang de pe o zi pe alta, deja avem 24 adulti si 10 copilasi

am inceput sa ma specializez in foieteaje (cumparate bineinteles :)) ieri am facut azi fac din nou ca am o gramada de musafiri......

merg sa fac si eu o baita cat am timp.

ne auzim spre seara!

aaaaa si visez la vara...mare...concediu!!! olalalaaaaaaaaaaaaaaa

ps: fetele ce cadouri v ati hotarat sa faceti nasilor??????
mada, cand citesti, ce ai cumparat pana la urma nasilor????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

uitasem: simo ai 3 flacai frumosi foc!!!!!! iar tu mami, "surioara" printre ei!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

buna dimi!

haideti la cafeluta [cefea]


la multe lunite Luca Marian de Alina06

la multi ani ina.click si koko1


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanna16

buna dimi!

haideti la cafeluta [cefea]


la multe lunite Luca Marian de Alina06

la multi ani ina.click si koko1


mamica fericita de Rebeca Stefania (19.04.2011)

Nasterea piticei mele

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.


Multumim de cafeluta!

Uram si noi la multi ani sarbatoritilor de astazi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonacip

catank, n-am vazut purcelusii, dar am vazut filmul cu Ioana, mor s-o privesc, e asa frumoasa...

Simona, mami de baieti David, Matei si Vlad Arsenie
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"


Am sters-o mami ca-mi era ...Multumesc simona, si baietii tai sunt unu si unu.... Stateam si ii priveam si nu puteam sa ma decid care e mai frumos...fiecare are ceva ce nu are celalalt....si totusi seamana intre ei... sunt superbi, iar tu mami, bine a spus lavi, esti ''surioara'' intre ei...

Mergi la inceput