Buburuze- LMA buburuze de 9-16 februarie! (130)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:



La multi ani Medeea!

La multi ani ANDRI!
La multi ani SIMIS!

Sanatate, bucurii si impliniri!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Andutzo
Am si EU momente din astea..din pacate destul de des..si tot ma fortez sa fiu cea dinainte si nu imi iese..hai ca vine primavara si reinviem si noi!
Cauta un motiv sa fi bucuroasa...
Una iti spun Eu;esti tanara,frumoasa,sanatoasa!si ai un copilas minunat!...Au altii necazuri mult mai mari ca noi si sunt optimisti..zambesc..sperand ca intr-o buna zi viata lor sa se schimbe in bine!Think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

La multi ani Medeea!!!

La multi ani Simis!
La multi ani Andri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

LA MULTI ANI MEDEEA!!
SA FII SANATOASA SI NOROCOASA!

LA MULTI ANI FERICITI ANDRI SI SIMIS!

aaa si HAPPY VALENTINES!

Andutz - cea de dinainte n-o sa mai fii niciodata si nici una dintre noi n-o sa mai fim...asa ca bucura-te de momentele cand Andutz cea veche revine...pentru ca vor fi doar atat momente...si capul sus ptr ca asa cum zice Tunde Viata-i frumoasa asa cum e ea cu bune cu rele si sunt oameni necajiti si incercati de toate cele si tot mai o speranta de bine undeva in adancul sufletului lor...bucura-te ca buburuza ta e sanatosa, ai un sot bun si esti o mamica tanara si frumoasa...restul vin si pleaca!




Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

LA MULTI ANI, MEDEEA!

LA MULTI ANI, CATALINA IOANA!


LA MULTI ANI ANDRI SI SIMIS!

Nush cum fac, dar intru numai noaptea.. Avantaj ca urez la multi ani mai multor sarbatoriti deodata (si de ieri si de azi), dezavantaj ca-mi pica ochii-n gura. Da' pe FB sunteti ceva imposibil.. Pan' sa scriu si io ceva, voi ati postat 10 cometarii; m-am lasat pagubasa, mai citesc si io cand apuc..

Andutzo, te astept cu drag in vizita! Avem soare (e drept ca-i cu dinti, dar deh, e iarna), n-avem zapezi teribile ca in tara (desi io mi-as dori cativa fulgi, dar poate imi aduci tu in punga termoizolanta), avem reduceri (sunt pe final, ca-i totusi februarie). Ce zici, schimbi decorul?



Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (ian 2011) si 20s
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

La multi ani Catalina Ioana!

Am vazut filmul 50/50. Foarte fain, am si ras, am si plans...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

neata fetele !

Andutza (doar o vorba sa-ti mai spun!) cred cas fiecare dintre noi a experimentat la o anumita intensitate si de cel putin cateva ori aceleasi sentimente avute si de tine. guess what ! E NORMAL ! anormal ar fi sa simti altfel , ca apartii inca aceli lumi din care ai facut candva parte.

eu ma uit la mine , intr-adevar m-am schimbat mult , imi lipsesc dupa-amiezile de lancezeala , iesirile cu colegii , drumurile inopinate catre munte , planificarile din senin de vacante afara ... viata agitata si in continua schimbare avuta...imi lipseste dar ghici ce ! ACUM NU MA MAI REGASESC IN EA! daca ar fi sa fac iar toate acele lucruri nu as mai fi eu ! imi lipsesc , sunt nostalgica , dar sunt prea mult transformata si schimbata (psihic,optic,sentimental,fizic, cu alta scala de valori) ca sa-mi mai pot dori ce aveam inainte.

asa ca head up ! sunt sentimente normale , acepta-te asa cum esti ACUM , PASTREAZA AMINTIRILE SI NOSTALGIILE A CEEA CE AI AVUT dar nu mai incerca sa ai , sa simti sa fii ca in trecut. nu o sa-ti iasa f bine si in plus vei iesi mai "sifonata" psihic.


pooop!!

sunt arround !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata si de la mine si o cafea mare mare


Catalina Ioana - pui de mami MADUTZA_BRA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

la multi ani CATALINA IOANA!!! sa cresti mare, sanatoasa si sa ai parte de tot ce e mai frumos in viata alaturi de frumoasa ta familie!!
mami, la multi ani si pt tine!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

la multi ani Catalina-Ioana
fetelor bag si eu un SZ...dati la copii mazare congelata?ca as vrea si eu
si SZ2-cum congelati ciorbita?in ce recipient
sau cate zile ii dati dintr-o ciorbita?
multumesc!!!

Mergi la inceput