Strugurasi de Sept-Oct2011 *32*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

La multe lunite Anton si Radu

mariana , anton si ciuntit e frumos

darisa ce ai facut pana la urma cu limbuta baiatului ?

_


de T 5+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abmariana spune:

Iris ai dreptate sta teapan, orele de inot au fost benefice pt tonusul lui.
Sta singur in fundulet cate 10-15 min, apoi incet-incet incepe sa-i pice bostanelul in fata. Calare pe masinuta a fost chiar usor, se tinea puternic cu manutele de volan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

http://www.organicbaby.ro/detergent-lichid-pt-bebelusi-musetel-si-lavanda-p460-cat19

32 ron 50 spalari. nu stiu eficienta, am comandat si eu acum :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abmariana spune:

Lali pe masinuta l-am pus putin , doar pt poza.

Nu-l tin mai mult de 15 min in fundulet. De fapt il pun sa stea in fundulet doar cand nu-i mai convine nici o alta pozitie. Dupa ce am trecut prin stat pe spate, pe burta, intr-o parte, nu-i mai place nici balansoarul, nici in brate...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

nataliaaa cum mai sa ne arati torturile alea ??
si sa ma si zici ca sunt facute de tine
o adevarata tortura pt ochii mei
rusineee

fetele superbe ca de obicei

_


de T 5+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Pinky .. e super fain caruciorul acela... poate fac cumva si imi imbrobodesc sotu sa ma aduca la baby expo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

seidana uite aici :

http://www.chicco.ro/product--carucior-sport-lite-way--1123.html

http://www.chicco.ro/product--promotie-carucior-sport-multiway--1278.html

http://www.chicco.ro/product--promotie-carucior-sport-echo-0luni--1739.html

am 3 prietene care au carut in genul acesta , toate ff multumite , carutul f rezistent , fara nici o problema
nu mai cauta carut la care poate fi atasat ulterior landou pt ca nu cred ca ai sa gasesti
oricum , landoul nu ai sa l gasesti niciodata de vanzare separat
poate doar de pe okazii
eu zic sa mergi la chicco sa te uiti la ele ca poate vei gasi si altele si cred ca si mai ieftine , ca stii doar ca in mag sunt mai ieftinute
eu sunt pro carut chicco asa ca iti recomand cu inima deschisa


_


de T 5+







ca bine zici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui abmariana

Lali pe masinuta l-am pus putin , doar pt poza.

Nu-l tin mai mult de 15 min in fundulet. De fapt il pun sa stea in fundulet doar cand nu-i mai convine nici o alta pozitie. Dupa ce am trecut prin stat pe spate, pe burta, intr-o parte, nu-i mai place nici balansoarul, nici in brate...


Mamica de baietel minunat, Anton Daniel (7.9.11)


stiu cum e sa nu ii placa nici o pozitie,pe mine Teodora ma chinuie la fel. Cand nu mai vrea nicicum o las pe mana lu' frati'su . O pune pe spate si apoi face gimnastica cu ea . O sa ii filmez o data ,sa vedeti ce ii face. O intoarce pe burta,avand grija la manute , o gadila,o pupa!


Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

mama Natalia , ce tort !!!
cum faci martipanul?

apropos de picioare strambe ..eu am mers foarte repede. eram grea si cand m-am ridicat pe picioruse s-au strambat - groaznic. Trecea porcul printre picioarele mele lejer. Apoi am poze de pe la 1.5 ani si se facusera ok. S-au indreptat n-au ramas cracanate.

Carut caut si eu sa cumpar numai ca tare as vra unul cu roti mari. A avut nepotul meu si asa de bine mergea (era cu 3 roti). si era no name , dar bestial carutul.

Oana mamica fericita de Maria Ecaterina 18.09.2011

Doamne iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Neazta la pranz si de la noi!

Pinkysor - multam de cafelutza, tocmai am terminat-o de savurat! Interesant carutul de la link-ul pus de tine. Ma tenteaza si pe mine, doar ca cineva este entuziasmat de caruciorul din dotare

Sei - am si eu carucior de la Graco, era pus un link in cap trecut, 2 in 1, cu landou. Intr-adevar landoul a fost de maaare folos primele 4 luni, pana cand nu a mai incaput in el. Caruciorul insa este ffff greu. Deja in urasc

Multumesc de aprecieri pt Inez . Este un copil normal, nici prea-prea, nici foarte-foarte...

Natalia - foarte frumoase fetite stii sa faci . Intr-adevar torturile acelea sunt incredibile!

LA MULTE LUNITE ANTON! Ma bag si eu acum sa vad pozele cu el!

mamica de Indra Stefania si Inez Alexandra - 15.09.11

Mergi la inceput