Strugurasi de Sept-Oct2011 *32*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:

neatza strugurime,

tks, pinky pentru .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abmariana spune:

LenaC multumim pt urari!

5 luni, cand a trecut timpul acesta? Parca mai ieri ma temeam sa-l tin in brate ca mi se parea gelatinos!

Am pus fotigrafii pe grup cu Anto bretonat. Nu o sa mai fac pe par-stilistul niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Mariana, cat e de cute
Bretonul e total, poate incerci sa il indrepti putin? :P

Neata Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abmariana spune:

Sei si noi avem un carut greu, are 9 kg, l-am luat din magazinele Piciul. Din cauza lui m-am apucat sa fac rampa la bloc. Nu mai reuseam sa-l car pe scari, ma durea ingrozitor spatele. In schimb are roti mari si am putut sa iesim in fiecare zi , chiar si pe zapada.

Ma gandesc sa cumpar unul usor, care sa se stranga ca o umbrela. Deocamdata imi plac cele Maclaren de la Mothercare, dar e 10 mil unul. Ma mai gandesc daca sa fac sau nu investitia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abmariana spune:

Lena imi este teama, nu ma mai ating de el,s-ar putea sa iasa si mai urat! Astept sa cresca si-l duc la frizer. Intre timp incerc sa-l dau intr-o parte, sa nu se vada cat este de sui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Mariana, oricum e super cute, deci no worries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

seidana uite aici :

http://www.chicco.ro/product--carucior-sport-lite-way--1123.html

http://www.chicco.ro/product--promotie-carucior-sport-multiway--1278.html

http://www.chicco.ro/product--promotie-carucior-sport-echo-0luni--1739.html

am 3 prietene care au carut in genul acesta , toate ff multumite , carutul f rezistent , fara nici o problema
nu mai cauta carut la care poate fi atasat ulterior landou pt ca nu cred ca ai sa gasesti
oricum , landoul nu ai sa l gasesti niciodata de vanzare separat
poate doar de pe okazii
eu zic sa mergi la chicco sa te uiti la ele ca poate vei gasi si altele si cred ca si mai ieftine , ca stii doar ca in mag sunt mai ieftinute
eu sunt pro carut chicco asa ca iti recomand cu inima deschisa


_


de T 5+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iris_K spune:

Mariana, mi se pare mie, sau baietelul tau, de 5 luni (LA MULTI ANI), sta teapan pe "masinuta" aceea rosie???? :O

Mamica ANTONIE (26.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NataliaS spune:

Salutare!

Eu nu prea apuc sa intru pe aici, doar din cand in cand cate putin...nu reusesc sa postez mai nimic, iar de citit numai franturi...sper ca ma primiti si asa

Sei - eu n-am avut landou la nici una...deh nu sunt eu fan...sunt foarte grele si te poti lipsi de ele, daca ai un carucior care se intinde la orizontala...e numai parerea mea, nu dati cu pietre.

Ilincuta mea e bine, frumusica, veseluca, miscareata si din ce in ce mai voluntara...aveti poze la semnatura , pentru cine vrea sa o vada si cateva torturi manufacturate de subsemnata pentru fetele din dotare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iris_K

Mariana, mi se pare mie, sau baietelul tau, de 5 luni (LA MULTI ANI), sta teapan pe "masinuta" aceea rosie???? :O

Mamica ANTONIE (26.09.2011)


Si eu m-am minunat!
Mariana ,sa iti traiasca baietelul,sa se faca mare si voinic. Nu vreau sa te superi dar ai mare grija cu asezatul asa de la varsta asta. Am mai spus eu de vecina mea cu baietelul pus in fund,in premergator si in scaunul de masa foarte devreme,care acum se chinuie cu el pentru ca are piciorusele strambe,nu calca bine cu talpita pe podea si este foarte tracanat. este inca mic,o sa aiba tot timpul sa stea pe smoby cand o sa il atraga si o sa fie pregatit.

Buna dimineata!

Mi-am luat cartela de orange sa pot vorbi cu toata lumea. Sotului i s-a incretit parul de tot . A spus ca pana acum era centrala cu program normal de lucru la mine,de acum va fi non-stop .


Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput