Piersicute de iulie-august 2012 (12)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IIuli spune:

buna dimineata, fetelor,
multumesc de cafea, eu am baut un lapte cald. azi o sa incerc sa fiu cuminte, aseara la 11 mi s-a facut pofta de tiramisu si am comandat (impreuna cu o pizza) si am mancat la 11 jumate. acum ma simt vinovata. partea buna e ca nu m-am ingrasat inca foarte mult (doar un kilogram). oricum, abia astept pana diseara sa fac o placinta cu mere

voua la cat timp v-a venit rezultatul la dublu test? eu mi l-am facut ieri dimineata si a venit aseara pe email (initial, mi-au zis ca dureaza o saptamana rezultatul). ma gandeam sa il repet si in alta parte, nu stiu daca e o idee asa buna.

altfel, sa aveti o zi usoara daca sunteti la serviciu si o zi linistita celor care au norocul sa stea acasa pe nametii astia



13+ Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ARUBA spune:

Ioana, ai grija cu somonul marinat sau afumat, ca nu e voie in sarcina decat cu peste preparat termic, am auzit ca orice carne nepreparata termic ( inclusiv mezelurile gen muschi file ) pot contine bacterii care in mod normal iti cauzeaza o toxinfectie alimentara, insa in sarcina pot fi ff periculoase pt fat.


15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daconst spune:

Aruba,tu iti schimbi mereu poza la profil sau te confund?

Parca ieri era un bb?Tu esti in poza?
Curiozitati de baba.



www.flickr.com/photos/9613794@N05/" target="_blank"> Lucas Paul(18.01.07)



17 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

si eu fac pilaful tot ca ioana dar pe langa ceapa la calit mai bag si un morcov razalit

17+
rafael albert(25.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ca_Mila spune:

Ali imi pare rau de dr. Sekosan, nu am stiut ca erai la el, eu am vazut stirea ieri pe pagina de fb a unui alt medic. Dumnezeu sa-l ierte.
Acum trebuie sa-ti cauti alt medic nu? Ti-au recomandat ei sau iti alegi tu?

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ARUBA spune:

Daconst, da, am avut un bebe insa am schimbat poza de vreo saptamana, nu stiam ca apare cu asa intarziere. Eu sunt in poza asta noua

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

CamiM, bine ai venit.
Ca_Mila, am sunat la President si dr Craina merge acolo doar pt interventii, deci nu pt eco. Nu stiu ce am sa ma fac, fiindca nu imi convine deloc mizeria de la Bega. Plus ca atunci cand fac eco, intra care cand vrea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daconst spune:

Aruba,eu remarcasem poza cu bb ca era simpatica,dar apoi a aparut o fata frumoasa!

Balanta,tu citi ani ai?
Scuze ca intreb,dar m-a impresionat povestea ta.


www.flickr.com/photos/9613794@N05/" target="_blank"> Lucas Paul(18.01.07)



17 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

dacost, nu-i nici o problema. Am 36 impliniti (la toamna fac 37).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarev spune:

Ioana, merci de reteta de pilaf.Ali, am terminat pana la urma si ciorba. Voi ce gatiti pe acolo?

Ada

Mergi la inceput