Hai bulgarasi!!Bravo kraluca, Adriana!!! (63)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

La 9.45 s-a nascut Natalia Ioana 3,6 kg -sms de la Adriana

Felicitari!!

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si Radu Stefan (27.12.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:


ADRIANA




Raluca FELICITARI!!!
LA MULTI ANI ARIANA, printesa scumpa!
]
[s

Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena

La 9.45 s-a nascut Natalia Ioana 3,6 kg -sms de la Adriana

Felicitari!!

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si Radu Stefan (27.12.2011)



FELICITARI!!!!
BINE AI VENIT PE LUME BULGARAS NATALIA IOANA!!!


Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

bravo Raluca!!!! sa iti traiasca bulgarasul lungut!

hai adriana





oo ce dimineata avem

nicole ...si multa putere!



bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si 36+ cu Filip Andrei

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

mrg Eu citesc tot ce scrii, iar daca vei "lipsi" cateva zile de pe forum, cu siguranta te voi striga



Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

pana am scris eu s-a schimbat situatia: felicitari ADRIANA sa iti traiasca bulagarasul!

olga am incercat cu mameloane din alea si la rares si nu mi-a iesit

mihaela incearca sa nu mai pui la suflet te rog ce spune/face soacra ta...da-o-n...sa nu zic unde...

anca eu nu am folosit sterilizator ci o solutie de la chicco si a fost ok cu ea acum cum vrei!

pup...eu caut codu' portocaliu de mi-a innebunit familia

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si 36+ cu Filip Andrei

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dari_nanau spune:

Felicitari Adriana! Bine ai venit pe lume Natalia Ioana!
Sa fiti sanatoase! Recuperare rapida mami si mult laptic!


Dariana +37 cu si mamica fericita de Emma (11.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

Felicitari Adriana!!! Bun venit pe lume bulgarash!!! Refacere rapida mami si asteptam detalii!

38+ cu Eva Georgiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

mrg nu o lua asa...uite si io mai scriu la cateva zile cate un mesaj lung si am senzatia ca nu l-a vauzt nimceni...dar asta nu inseamna ca chiar asa e...mai avem si noi tot felul de impresii hormonale ...ca si cu barbatu'...daca nu-mi zice nus ce intr-o zi gata ii zic: nu ma mai iubesti ...el sare ca ars: aoleuuuu depresia: te iubesc de nu mai pot te rog nu te 'depresa'

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si 36+ cu Filip Andrei

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anahadasa spune:

Felicitari Raluca si Adriana!Bun venit bulgarasilor si multa sanatate!
Buna dimineata! Chiar e buna, piticii mei au dormit super bine, au mancat doar la 12, 4 si la 7, asa ca incepem saptamana super bucurosi si cu chef de viata!
Nouatati nu avem, doar ca am mancat ciuperci (am uitat cat sunt de toxice ) si ne-am chinuit toata sambata seara, dar ne-am revenit rapid. Am scris pt mamicile care alapteaza, poate foloseste cuiva sa evite, ca eu...
Si mai voiam sa scriu pt cele care dati doar completare de lapte praf, cutia de Nan nu se tine deschisa mai mult de 3 sapt.. Scrie si pe ea, dar f marunt.. Nu cred ca e cazul, dar pt orice eventualiatate...
O saptamana usoara tuturor!

Poze noi la semnatura!

https://picasaweb.google.com/105300499019911509059/NataliaSiMatei?authkey=Gv1sRgCKDAo6bF4rDr5gE

Mergi la inceput