Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(118)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

[quote]citat din mesajul lui bb_yasmi

ati vazut aseara'propunere indecenta" cu demi more??


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!

EU AM VAZUT DAR LA 3 DIMINEATA MA TREZIT ANDA SA II DAU LAPTELE SI AM APRINS TV SI SURPRIZA FILMUL SI NU AM MAI DORMIT PANA LA 6

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

am papat si noi si acum buni calca hainute, eu ma dau pe net si Anastasia umbla peste tot pe aici.

madutza adica saptamana asta ai dat jos 2 kg? oaaa, super

alexina ce-ai mai muncit si ce de mai ai...nu stiu ce sa-ti zic cu centrala...sa fie de la frig oare? abia astept sa vad pozele, cred ca o sa fie super

viss pai ati petrecut bine ieri, numai in vizite ce mult papa bebeii

bb_yasmi am vazut filmul ala de muuulte ori. este filmul meu preferat, are o morala.... si asa rad cu sotul de fiecare data si zicem ca daca ar veni un babalac naspa (bine, in film era fain tipu') si cu bani multi, oare m-as duce cu el? si radeam ca daaa ca doar fac o baie si gata dar cu siguranta nimic nu va mai fi la fel, n-as putea sa fac asta , totul cred ca s-ar schimba intre noi. sotul zice ca el m-ar privi altfel, nu stiu....se rupe ceva.... s-au despartit si au ramas prieteni

Anastasia n-a vrut suzeta si chiar m-am bucurat si nici degetul nu-l suge.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

l am gasit pe net si ma uit si eu acum la continuare

roxy, las mami ca in film nu era babalac naspa apropo aia a fost si la noi prima intrebare..noi oare ce am face????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

BUNA! LEGAT DE SUZETA PE MINE MA AJUTA DESTUL DE MULT
-LA SOMN SA ADOARMA
-CAND ESIM AFARA SA NU TRAGA AIER RECE CA NU TINE FULARUL
IN REST NU O TINE ZIUA DELOC SI EU LA INCEPUT NU O FOLOSEAM PE LA 4 LUNI CAND AU INCEPUT SA II IASA DINTISORI SI ISI TINEA DEGETUL IN GURA O FOLOSIM.

ROXI LA NOI LA BRUTARIE PUNEA UN SINGUR FEL SE NUMEA MICROPAN(ASTA CONTINEA MAI MULTI ADITIVI)SI PUNEAM 50GR LA 100KG DE FAINA ESTE FOARTE PUTERNIC, DAR PRIN TEHNICA CUM SE FACEA PAINEA ACOLO DACA NU PUNEAM ADITIVI NU IESEA PAINEA FRUMOASA IESEA LASATA SI MICA CA UN TELCI.


mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

l am gasit pe net si ma uit si eu acum la continuare

roxy, las mami ca in film nu era babalac naspa apropo aia a fost si la noi prima intrebare..noi oare ce am face????


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!

CULMEA SOTUL STATEA PE GANDURI EU AS FI ZIS NU DIN PRIMA CA SI IN FILM AR FI SCANDAL DUPA AIA

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

da si eu sunt fan suzi afara....
ca o face sa taca, pe ea acolo o apuca vb.. si la vantul care e aici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, eu as zice nu , sincer!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mary eu i-am raspuns ca l as fi dat si pe el bonus pt 1 mil de dolari
cred ca aici pb a fost ca tipei ia placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-alehiam-ma intreba cum fuse in vzite-ca recitii capitolul tot-fuse faincopii mei oricum sunt cuminti,si atrasi de jucarii si catarat,asa ca s-au jucat cu toate jucariile noi din 2 case,s-au catarat pe canapele,masute, comode,au intrat pe sub balansoare,iar eu ca o matroana- ma uitam la ei,si ma simteam excelent.am luat si eu cateva jucarii la mine,si atunci cand proprietarii mici ai jucariilor dorite de ei se enervau,le dadeam si eu o jucarie din rucsac,noua ptr ei-si astfel toti erau incantati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

doamne cat imi place filmul!! sper sa mai doarma L sa il vad pe tot nu stiu cum de nu l am vazut pana acum, ca doar este arhi cunoscut

Mergi la inceput