FIV in Ungaria 151

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Lylyyyyy ce ma bucur sa te "vad"!!! Ce maci faci dragutzo? CE decizii noi pentru 2012?
Lori - hai ca mai ai un picutz si scapi de beleaua cu hematomul! Doamne ajuta. Tin pumnii!'

Samirutzo - la care curte vreti voi, numa gratar sa fie...zic eu acum cand numai cuvantul imi provoaca un dezgust sinistru....daca poti sa crezi de-astea :-)
Oricum ma bucur ca ai revenit in spiritul bine cunoscut tie si ma bucur ca nu le lasi pe fete singure ca eu zic ca de tine au mare nevoie! Te pup tare si bafta la turcaleti!
Aveam si o intrebare pentru tine....tu trompe mai ai dupa ce ai patit cu etrauterinele?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

ioana,nu mai am trompele.




3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
4 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
FIV5 olacak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

Ioana,dupa cum am zis ..nu fac nimic..astept o luminare la neuron si mai tb sa returnez banii imprumutati pt FIV-ul din noiembrie ...nu stiu ce am ,dar ma simt muuult mai linistita ca nu tb sa iau o decizie ....in viitorul apropiat...de parca toamna e ffff departe..oricum nu am prea multe optiuni:ovo donate/adoptie..dar nu sunt hotarata pt nimic


[quote]citat din mesajul lui ioana3110

Lylyyyyy ce ma bucur sa te "vad"!!! Ce maci faci dragutzo? CE decizii noi pentru 2012?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimpiadobre spune:

Jaguar, ma pregatesc in continuare pentru fiv la unguri. Mie doctorul mi se pare super ok ,dar la mine trebuie sa fie si o minune. Fetelor cand v-ati intalnit? Veneam si eu daca stiam. Nu a fost o intalnire ca aia de La Mama?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

ba da olimpia,la fel a fost intalnirea.
am stabilit-o tot pe forum dar la topicul "Clubul babelor fivoase"...noi acolo scriem zilnic in ultimul timp.


3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
4 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
FIV5 olacak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimpiadobre spune:

Aha... inseamna ca pe mine m-ati considerat tinerica de nu mi-ati spus, desi eu sunt cea mai baba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

olimpia,nicidecum.
acum, acolo scriem noi cel mai des pentru ca-cel putin asta este cazul meu,nu mai fac parte dintre aspirantele la bebe ungurash si ar fi, poate, aiurea sa vin aici cu informatii care pentru voi nu prezinta importanta.
si evident ca discutiile deviaza...asa cum ajungeam sa stabilim aici intalniri printre discutiile noastre despre infertilitate...asa se intampla si pe topicul nostru.
esti binevenita la orice intalnire.



3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
4 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
FIV5 olacak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jaguar spune:

Olimpia, in ce perioada(febr sau martie) vei fi la buda?
Iti doresc mult succes si sa se intample marea minune de care este nevoie!
Ioana, Lore ma bucur ca mai dati un semn,,, Lore sa treaca repede perioada asta,,,
Moni, bafta la beta
Lylyshor off neuronul isi face treaba chiar si fara voia noastra
Sami
Corinuk, nu ai mai aparut,,, cum esti?

o sera faina si poopici la gagici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Buna seara fetelor!
Am fost dupa rezultate...dar...inca nu sunt gata...Sper ca pana vineri sa le am totusi

Singura analiza completa este Pap testul, care din fericire este negativ! Singurul lucru pe care mi l-au descoperit acum,este o Candida Albicans, sensibila la : Variconazol, Econazole, Nystatin,Miconazol,Fluconazol,Itraconazol si Ketaconazol...

Acum...intrebarea mea este: trebuie sa ma duc la un ginecolog aici, inainte de a-mi face programare la Zadori, sa-mi dea tratament...sau ma duc asa la el si-mi va da el un tratament potrivit? Ma poate ajuta cineva cu un sfat? Ati mai fost careva in aceasta situatie?

Scuze ca va tot bat la cap...dar chiar n-am cu cine sa ma consult!

Nopate buna...pe maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

ola, cikas,

back to town de la un botez la sibiu, unde am lesinat de frig, tulai doamne!
samiro, adica cum adica nu sunt prietena cu tine? r u crazy or what? fusei absenta si intrai pt o crestina de pe-aici, ca lesin de emotie pt ea.
pe mine nu ma kemi la gratar ca io sunt inclusa by default, asa-i?balesc la ceafa samireza.si papazu la fel. cum sta treaba cu pantoafele?
irene, !

imiMS, pt candida daca bagi gynofort esti rezolvata intr-o noapte, il pui seara si dimineata esti tutta curata.

adya, io crez ca e cu okisori.
corinuka, esti sexy mother fucker!valoarea frumoasa de beta!
lori, sa dispara hematomu, lua-l-ar garla!

baaaaaaaaaai, vaz ca nu numai ca ne dam kilotii jos p-acilea, dar se mai si spala lucrurile in comun, de-aia imi place mie la topicu' asta cel mai mult, intimitatea e mai mare ca la orele de varf in traficul bucurestean!
lyly, cand ai nevoie de reteta?

raportez trib disciplinat, Ioakim renuntat complet la banana, Ana isi dezvolta vocabularul: pipi, apa, mama, caca, ap (=cap), oci (=ochi], ote (=ia uite), da, nu. celorlalte sunete surround nu le-am depistat traducerea inca.
fug la nani!tin pumnii la punctii si la beta-uri!

Mergi la inceput