Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (115)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

am timis continuarea de la regim..daca mai e vre-o doritoare sa-mi spuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

chiar ca-i liniste
s=au sarbatorit fetele astazi
madutza, si eu as vrea primavara..nu mai vreau sa vad iarna, vorba sotului, vreo 10 ani de acum incolo

andra mea a ajuns azi la 39.9..abia ii scade putin febra, cu impachetari..nu stiu de ce are reprize cu febra mare doar ziua incepand cu pranzul pana seara..
maine cred ca merg sa-i fac niste analize, sa ma lamuresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

chiar ca-i liniste
s=au sarbatorit fetele astazi
madutza, si eu as vrea primavara..nu mai vreau sa vad iarna, vorba sotului, vreo 10 ani de acum incolo

andra mea a ajuns azi la 39.9..abia ii scade putin febra, cu impachetari..nu stiu de ce are reprize cu febra mare doar ziua incepand cu pranzul pana seara..
maine cred ca merg sa-i fac niste analize, sa ma lamuresc

mami de 2 prichindei


off, miki, ce temp mare are mititica ... iar tu nuami prin doctori ai stat in ultima perioada, cand cu Vlad cand cu Andra... Cu Vlad incepi sa mergi din nou de maine?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

chiar ca-i liniste
s=au sarbatorit fetele astazi
madutza, si eu as vrea primavara..nu mai vreau sa vad iarna, vorba sotului, vreo 10 ani de acum incolo

andra mea a ajuns azi la 39.9..abia ii scade putin febra, cu impachetari..nu stiu de ce are reprize cu febra mare doar ziua incepand cu pranzul pana seara..
maine cred ca merg sa-i fac niste analize, sa ma lamuresc




off, miki, ce temp mare are mititica ... iar tu nuami prin doctori ai stat in ultima perioada, cand cu Vlad cand cu Andra... Cu Vlad incepi sa mergi din nou de maine?


Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


da, de maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna seara!

La multi ani fericiti Alexina !!!










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata fetele

haideti ca-i gata cafeaua, calda si buna
si vad ca mancam tort si azi de la alexina. La multi ani, Alexina!


miki saracuta de ea, alt simptom zici ca nu are? pai si atunci? poate o sa-i iasa ceva bubute dupa febra, sa aibe pojarel sau ceva de genul? ca asa mai ziceau fetele ca dupa febra mare si fara altceva le-au iesit si bubitele. de la dintisori nu cred sa fie chiar asa. mai bine mergi cu ea la dr sa va linistiti.

madutza scrumiera este tot o floare? sau am inteles eu aiurea? sau ai luat o scrumiera cu flori desenate pe ea? da, sa stii ca si eu vreau sa vina primavara dar...mai incolo putin

ailed eee vopi urcati si cu masina... la noi are vreo 980 m dar nu poti urca cu masina. doar pe jos sau cu telecabina. si sus este restaurant si terase vara, poienite sa stai la gratare...este super frumos

merg sa schimb bebelinasi sa merg sa pap ceva. apoi o asteptam pe buni pe la noi.

toate mamicutele.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Neata fetele!

roxy, la fix ai dat cafeluta ca m maare nevoie, iar s-a trezit cristi devreme, a venit la noi in pat, a incercat sa adoarma dar nu a mai putut si doar s-a foit langa mine..deci nici eu nu am mai dormit..doar atipit pt scurt timp. Si una peste alta mi-a venit cm-ul si ma doare burta.

alexina, la multi ani!

ma duc sa mai zac putin in canapea cu o cafea langa

Happi, sper ca ati ajuns acasa fara peripetii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

neata!
roxy, multam de cafea!
Alexina, , sa fii sanatoasa, fericita, sa te bucuri de fata , sa-ti termini casutza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

neatza Mada!
Si eu sunt capie...Andra s-a trezit si aazi-noapte tusind, pana a rupt.Ii dau prospan acum si Vibrocil in nasuc....
Se anuntza frig rau si la noi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

buna dimineata!

roxy - ce cafea buna ai facut de dimineata

Alexina la multi, multi ani fericiti alaturi de familie

la multe lunite Evelinne de antguess

fetelor oficial de ieri sunt la dietami-am pus ambitia la incercare

Mergi la inceput