Albinute & bondari de '07 (4)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

Intru pe repede inainte sa urez La multi ani lui Tudor si Sophiei dar si lui Mihai si Andrei ! Sa cresteti mari, frumosi si destepti si sa aveti o super petrecere de ziua voastra !
Iar voua doamnelor, va doresc o primavara minunata !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI! MIHAI si ANDREI!

Sa fiti bucuria parintilor vostri impreuna cu surioara voastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loradin spune:

Buna seara,

LA MULTI ANI TUTUTOR ALBINUTELOR SI BONDARILOR CARE SI-AU SERBAT ZIUA DE NASTERE! SANATATE SI MULTE BUCURII ALATURI DE CEI DRAGI VOUA!!!!!

Acum si despre noi.....

Ana ....e asa cum o stiati dar in varianta mai maricica.Isi iubeste la nebunie fratele dar nu se lasa mai prejos daca trebuie sa aplice vreo corectie. Nu stiu daca tine de zodie insa este introvertita si tare tare capoasa. Ma uit la ei dimineata(stiti voi ,cand sunt asa pufosi si miros frumos...a somn....)si i-as baga in burta la loc...pe amandoi...si uite asa...sa-i car dupa mine....Am mari regrete ca i-am facut asa tarziu.....
Incerc sa-i educ frumos desi viata ma contrazice si parca-mi spune...nu asa....vor fi mancati....
La gradi are doua educatoare,una plictisita si una care consuma. Este adevarat ca nu in clasa insa dimineata duhneste.Am intrebat-o pe Ana daca se ridica vreodata de pe scaun si mi-a zis"doar cand isi ia cescuta de cafea" Minunat nu?

Tudor....ehe...distractie...intr-o dimineata m-a intrebat "mami de ce am putza ca un morcov" Hi HI HI i-am raspuns"fiindca esti barbat adevarat"
Sau :mami te og(rog) sa-mi dai bibeonul(biberonul) ca ma duc sa ma cuc(culc) singur ....sunt babat(barbat)
Stiti cum o intreaba pe Ana dimineata?
"Ana ,te duci la gagarita(gradinita)"
In fiecare noapte aproape vine peste mine in pat.Cu perna,maimuta,oita si nu in ultimul rand cu o paturica pe care o miroase pana adoarme.Le-am facut dormitoare separate ca sa alerg de la unul la altul,sa nu mai am barbat....am gandit-o prost in privinta asta...Pe de alta parte cand ii aliniez ,ii bag pe fiecare in camera lui....deci...mai am si avantaje.

Despre mine.....nimic noi....ii ridic si ma bucur de ei caci sunt tot ce am eu mai de pret! Ei ma fac sa rad,sa plang si sa simt ca traiesc(bine,si soata dar pica pe locul 3)


Va pup si incerc sa mai intru....

Sa sarbatoriti frumos !!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

Mihai si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

La multi ani cu sanatate,noroc,bucurii si fericire copilasilor aniversati pe
01.03 ELias si Simon (scuze ca il trecusem doar pe Simon)
02.03 Teodor Daniel
03.03 Andrei si Mihai si Briana Elisabeta.
Sa fiti ocrotiti

Loradin asa te vreau.....imi place mult ce povestesti de copiii tai....si zi asa.. barbatii o au "ca un morcov"

Elyanne sper ca ati petrecut frumos nu cu medicamente

MADY ce mai face Razvi? Dar "gogshelul" ala mic?

Anaalina ....pe saracia asta numai pupi tu roshii...
si ...fie vorba intre noi....multe am ajuns sa facem lucruri pe care ziceam ca nu le vom face sau nu facem lucruri pe care ne-am propus sa le facem...si totul dictat de copii...in functie de ei am invatat si noi sa reactionam,sa fim mame,ne-am adaptat.Eu de ex...am ajuns sa-i dau Danonino si poate va amintiti ce incrancenata eram si cum scriam cu rosu ca "Danonino e o porcarie"...SI LISTA POATE CONTINUA.

Alex de Diana jors...FELICITARI...mult succes si curaj la scoala.

Felicitari si celorlalti bondarei ...care or fi ei ...BAFTA LA SCOALA.

Merg la o tzigara,apoi culc mandra,apoi culc barbatul si apoi ma bag la vizionat filme....
Victor al meu vine maine ca azi a fost la tuns cu masa mare apoi la shopping sa-i cumpere cizmulitze de cauciuc si era prea obosit sa vina si acasa .Il astept cu niste emotzii ce n-ati vazut.Dragul meu pui de om mai are putin si face 5 ani.I-am cumparat "roata olarului" pentru ca asta isi dorea "sa-ti fac tie mami vaza adevarata pentru flori adevarate"

seara minunata,noapte buna si activitati erotice

ne mai "auzim"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Mihai si Andrei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

La multi ani sanatosi , voiosi si frumosi !!!!!!!!
Au trecut 5 ani ...... nu-mi vine sa cred.
Eu deja am inceput sa plang pe furis cand o vad pe Timeea cat a crescut.
Ziua ei o sa o facem la un loc de joaca si este innebunita deja ca vine ziua ei. Se entuziasmeaza la maxim cand spune la cineva ca o sa fie ziua ei pe 16 Martie.
De ziua ei vrea aproape tot catalogul cu jucarii de la Imaginarium.
Este foarte cocheta , si vrea numai rochite care se invart :))
Aaaaa si mai vrea si 6 fratiori, 3 fetite si 3 baietei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI! ANDREEA si MIHAELA!


Sa traiti sa infloriti mamicutelor, sa fiti sanatoase, sa va bucurati de zambetele celor mici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

La multi ani Andreea si Mihaela!
Timeea
Martha Ioana


Sper sa am timp sa revin sa pun o gramada de intrebari, ca sunt data peste cap cu clasa 0. Vreau sa stiu ce albinute, bondarei s-au inscris ...si mai ales de ce au ales parintii sa-i inscrie atat de devreme?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

La multi, multi ani sanatosi si fericiti pentru toti puisorii si mamicile care si-au aniversat ziua de nastere zilele acestea!!!

Carmenfr iti doresc multa putere si sa te ocoleasca necazurile!

Martutza, ne pentru micuta bolnava!

Noi suntem relativ ok, tot slabanog Vlad si f energic.
Va pupam cu drag si va dorim petreceri reusite!



Mergi la inceput