Albinute & bondari de '07 (4)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuulti ani !!! celor care si-au serbat ziua zielel acestea.

Multumim mult pentru urari
Am sarbatori fara medicamente ...
Am ajuns si la pediatru si oficial avem asa: Andrei 14 kg / 105 cm, Mihai 15 kg si 106 cm. Nu ne intrece nimeni



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor, sa fiti sanatosi si voiosi, si norocosi si fericiti, ca voi sunteti fericirea parintilor vostri !

Va mutumesc fetelor de incurajari.

Teodora este foarte incantata ca va veni ziua ei in curand, isi doreste multe lucruri, haine, jucarii, laptopul mini(sau cum s-o numi, dar nu cel de jucarie)...Hainele cu roz/mov, rochii/fuste care se invart (cum zicea si Absoluta ) , tort cu printese... A inceput sa nu mai fie timida intr-o asa mare masura, ceea ce e bine, ma uimeste cu expresiile de "oameni mari", puse corect in "problema",modul de a gandi ,si ...a crescut atat de mult...nu pot sa realizez ca face 5 ani. De mancat, nici acum nu mananca bine, dar asta e probl nostra de mult, m-am obisnuit, imp e ca e sanatoasa, slava Domnului, n-a luat nimic pana cum, o zi de muci putini nu se pune ,se joaca singura, picteaza, coloreaza cu orele,danseaza sigurica prin casa, o jumule pe Lisa, se alearga prin casa amandoua si toata casa rasuna de rasetele ei si voiosenia catelusei . Ce-or zice vecinii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

Multumesc frumos de urari .
Carmen, parca povestesti de Anastasia a mea, e identica Teodora.
Kitty , eu am decis sa nu fortez lucrurile asa ca, acum suntem la grupa mijlocie, la anul facem grupa mare si asa , usor usor o sa ajungem la clasa 0 in sept 2013. Nu vreau sa o grabesc nici pe ea, sa mai aiba timp de joaca si de copilarit , si nici pe mine .Mai e si factorul Toma ,ce-i drept- vrea sa mai petreaca timp si sa se mai joace impreuna .
Sa aveti o zi frumoasa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Buna dimineata ! Haideti la !
Desi, la ce aniversari si aniversati avem, artrebui sa bem numai sampanie !!!

Avem album de 5 ani ? 5 ani... cum citeam ieri, o mana...nu pot sa realizez cand a trecut timpul, atat de repede...si avem deja 5 lumanarele pe tort...
Presupun ca pt mamicile cu 2 copii, timpul trecede 2 ori mai repede...cresc si cel mare si cel mic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

La multi ani sarbatoritilor deastazi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Buna dimineata!

www.youtube.com/watch?v=ptZv3Qzq13s" target="_blank">La multi ani, Doamnelor Viespi si Domnisoarelor Albinute!



Iulia
Maria-Cristina
Teodora-Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:


LA multi ani cu sanatate noroc,iubire si veselie tuturor albinutzelor si bondareilor aniversati in ultimele zile:
05.03- Martha Ioana
06.03 - Ilinca si Ana
07.03-Iulia
08.03 - Maria Cristina si Teodora Ioana
Sa cresteti mari,frumosi,sanatosi si plini de impliniri


LA multi ani tuturor mamicilor din stup,mamicilor mamicilor si bunicilor noastre.
Doamnelor sa fiti sanatoase,norocoase si iubite de cei pe care ii iubiti.

O dedicatie cu drag

http://www.youtube.com/watch?v=IWikUT9PonA&feature=related

am avut trezire de la 6 ...dupa doar trei zile de gradi Vic e e infundat pe nas deja iar sora sa s-a trezit din spirit de echipa ...acum schimbam pampersul,o sa mancam ceva ca laptele la supt/baut la 7 si incerc sa o culc pe la pranz caci azi avem serbare la 16 la gradinita.

va pup cu drag.
O zi minunata ca voi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

LA MULTI ANI DRAGI MAMICI!
LA MULTI ANI SARBATORITILOR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuulti ani sarbatoritelor din zilele acestea !!!

Iulia

Maria-Cristina

Teodora-Ioana



La multi ani mamicilor, de 8 martie !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI! MARIA CRISTINA si TEODORA IOANA!


Sa cresteti mari si sanatoase, cu viata plina de noroc si fericire!

Mamici, la multi ani, sa fiti iubite si implinite!

Mergi la inceput