Albinute & bondari de '07 (4)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

LA MULTI ANI! MARIA TEODORA, NORA IOANA SI MARIA ALEXANDRA! SA AVETI NOROC,SANATATE SI VESELIE.

Kitty cica sambata vine primavara mea cu ochi albastrii

Fetelor din Buc stiti un logoped bun? Va rog dati-mi si mie sfaturi legate de asta si recomandari pentru sorelina mea (pentru fata ei )mersic

Laura ai mai scris tu odata si ai promis ca revi si nu te-ai tinut de promisiune...vezi sa faci si acum la fel ...

Krissy bine ai revenit.frumos povestesti de viata cu copiii tai

Carmen oricare ar fi sursa necazurile multumeste-i lui Dumnezeu ca ai avut puterea sa treci peste si ca o ai pe Teodora langa tine,frumoasa si sanatoasa. si te imbratisez ..macar virtual...sa te uite necazurile de acum incolo.

Victor la aproape 5 ani are 112cm si 19kg (cam de un an si ceva sta tot la 19-19.5 ),e silfid desi mananca de rupe,e fan legume si fructe crude sau deshidratate si jeleuri ,e vorbaret si cam smiorcait de cand numai e doar el in centrul atentiei...dar speram sa ne descurcam si cu asta si sa redevina el.

o zi buna si multa sanatate.plec la Vic sa-i duc fructe uscate ca am primit ieri comanda.apropo pt doritoare sa stiti ca sunt cu muuuult mai ieftine decat in magazine si sunt f bune si in termen.pe driedfruits.ro.pt cele din Buc daca vreti ne putem combina la comenzi sa luam peste 5 mil si sa nu platim transport.tinem legatura...acum tre sa consolez mitza ca nu vreau sa o las la comp sa bata in tastatura si maraiesi tranteste usa de perete.Are nist eapucaturi de-mi vine sa o bat ...dar asta e alt apoveste...pentru maine ...

O zi minunata

http://www.youtube.com/watch?v=R8p3AtfWl1U&feature=related

preferatul meu cu drag si dor pentru voi matcutzelor din stup..
....nush dak intru si maine...dak e cald planuiesc o vajaiala pe strazi sa miros pamantul dezghetat.

Vine primavaraaaaaaaaaaa!!!!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

O PRIMAVARA FRUMOASA DRAGELE MELE!SA AVETI NUMAI BUCURII SI SA ZAMBITI MEREU!
LA MULTI ANI SARBATORITILOR!AU TRECUT 5 ANI.....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaalina spune:

O data cu venirea zilei de 1 Martie si a primaverii va doresc ca in fiecare zi sa infloreasca o floare in viata voastra.
Sa aveti o primavara minunata !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

Hello,

n-am mai scris nici eu de ceva vreme pe-aici...

Pe scurt:

sarbatoritilor. Eu am fost atat de incrancenata in ale mele, incat nici nu mi-am dat seama ca au inceput aniversarile stupului

- o primavara frumoasa tuturor mamicilor!

- mamici care aveti pitici cu dificultati de vorbire - va sfatuiesc sa apelati fara retineri la logoped. Noi am facut-o, si imi pare extrem de bine. Trecand peste partea de vorbire, pe Alex l-a ajutat foarte mult si la increderea in el, la atitudine in general. Noi logopedia am facut-o in cadrul gradinitei, in programul gradinitei, s-a deplasat logopedul.

- Felicitari celor care au "promovat" evaluarea si au primit acordul pentru inscrierea la clasa pregatitoare (eu stiu de 3 bondari, poate sunt mai multi, poate e si vreo albinuta ). Om vedea ce-o fi, eu zic ca o sa fie bine cumva Eu inca nu ma stresez, noi oricum vrem sa il inscriem in Otopeni, nu la scoala arondata, si din cate stiu eu ar trebui sa iasa treaba ok in etapele 2, respectiv 4 de inscrieri toate la timpul lor

- Alex are cam 114 cm inaltime, dar nu stiu cata greutate. E tot slab ca un ogar, dar parca s-a mai latit/indesit in oase, deci s-ar putea sa aiba vreo 20 de kg, chiar daca e biscuite in dunga

- driedfruits - sunt ok, tocmai mi-a venit o comanda

- Kitty: ma bucur ca iti faci timp pentru ce iti place

- nu mai stiu ce mai vroiam sa zic. Poate imi amintesc mai incolo si revin

Sa aveti o primavara excelenta!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

La multi ani cu sanatate,noroc si bucurii pentru LUCA,TUDOR STEFAN,SOPHIA si SIMON.Sa fiti veseli si sanatosi mereu.

Diana multumesc.

O primavara minunata,plina de iubire si veselie va doresc.

fug la nani cu mandra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

La multi ani, mamici si fetite mici, sa aveti o primavara frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI! TUDOR STEFAN si SOPHIA ANTONIA!


SA CRESTETI MARI, SANATOSI, VOIOSI SI NOROCOSI!
MAMICUTELOR SA VA TRAIASCA SARBATORITII, SA VA BUCURE VIATA NUMAI CU ZAMBETE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI! SA AVETI O PRIMAVARA FRUMOASA SI INFLORITOARE!

Carmen sper sa rasara soarele si la tine oadata cu primavara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

SOPHIA ANTONIA
TUDOR STEFAN



Am multe de spus..si ma bucur ca scrieti, dar sunt atat de obosita ca nu pot mai mult acum, am avut o noapte cu somn de 4 ore, ca am facut martisoare, ultima tura.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neata
Am intrat sa va citesc dimineata, la cafeluta... ca in vremurile bune

Am ceva restante la urari...

La muuuuulti ani, Maria Teodora !!!

La muuuuulti ani, Nora Ioana !!!

La muuuuulti ani, Tudor Stefan !!!

La muuuuulti ani, Sophia Antonia !!!



Altfe, ne pregatim de party... maine...
Baietii se lauda cu o viroza, cum spuneam ziele trecute. Am reusit sa ajungem si la pediatru sa ne dea tratament... Sper sa fie ok maine... asa par, dar dupa ce patanii avem legat de zilele de nastere si virozele... nu mai zic nimic pana nu-i vad cum se prezinta maine



Mergi la inceput