Cel putin 10 kg jos (3)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Ceva inspirational

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Rall cat sunt eu fan de muschi parca e prea prea. si zic ca nu vorbeste invidia din mine.
De fapt ce nu imi place mie la ea nu sunt patratele ci partea de lower abs ca arata cam ciudat..are si formatul para al corpului...dar admir omul din ea pt munca depusa si cu multe restrictii culinare.

sa va zic ca al meu a poftit branzoaice?? facute in casa de gospodina de mine.

Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Ei, dar 5% era despre cum arata si 95% despre ceea ce spune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna, da nici eu nu prea indraznesc sa zic
Cum am fost in "perioada sensibila" am tot mancat in stanga si dreapta.
Sport am facut, dar la cat am mancat...
Vineri seara am mancat paste
Sambata la pranz am bagat chinezesc, la cina -ceva tartina cu jambon si branza la cuptor si un pic de salata
Duminica- am mancat la pranz carne cu pireu si salata, seara nici nu mai stiu
Azi dupa ce am suferit de frig ,toata ziua, m-am incalzit cu un burger
Maine numai salata sa vad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Hai ca va vaitati care mai de care ca ati mancat si n-ati fost conforme si parca va vad azi la raport ca toate raportati scadere.
Aveam sperante ca raportez si eu o scadere dar e doar de juma de kil chinuit si nici nu merita consemnat. Dar ma mandresc cu faptul ca au trecut cateva zile de cand nu mai fac prapad seara. Se apropie si la mine perioada nasoala din luna si deobicei inainte cu cateva zile, o saptamana cam fac prapad ca ma gasesc fel si fel de pofte dar pana acum sunt bine. Mai am si luni d-astea de ma mir si eu.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Deci ,am pus la loc acel 1 kg.Sint ceva de groaza!Ma duc sa ma ascund sub birou.
De azi sa nu mai vad mincare!O sa mai auziti de mine!Eu voi fi cea cu mesajul inspirational ,dar mult mai motivant ,mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

'neata! si eu sunt nervoasa, din doua motive, primul e ca merit un porc, am pus inapoi jumate din cat pierdusem si al doilea ca e a doua noapte la rand cand copilul se scoala sa pisuleasca la ora 2 noaptea si io nu mai pot adormi la loc

Sunt insa si chestii bune de spus, adica n-am mai baut Pepsi de 3 saptamani si parca nu-mi mai lipseste asa tare, cu dulciurile stau mai prost, ca ma autosabotez si nu mai mananc ciocolata dar dau atac la inelusele copilului (cerealele cheerios), care cred ca sunt la fel sau mai "ingrasatoare" decat cate o ciocolata din cand in cand.

Dar, per total, naspa!



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Hai mai Dulcetico! Pai facem dieta sau nu mai facem?

Boticelina, nu mai ataca mancarea copilului. Si eu tot acolo scap. Dar ma mai ajut cu cate un fibrobar sau in perioada asta portocalele sunt super bune Si am mai dat in mania ceaiului. Am descoperit placerea de a bea ceai. Imi fac cate doua trei ceaiuri pe zi. Dimineata am unul foarte parfumat din ceai verde cu capsuni deshidratate, flori de vanilie si inca niste arome pe-acolo si mai pe seara imi fac fie de mere si fructe fel de fel deshidratate, super bun si asta sau de sunatoare.



www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Vai,Androix,maninc si pling!
Cica in perioadele biologice lunare unele retin apa si altele sunci.Eu sint la categoria si altele,ca niciodata nu intru si eu intr-o statistica ,la normale.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Cu dedicatie pt cele care chiar slabesc:
http://www.youtube.com/watch?v=lYsPGUaa6Mc&feature=related

Mergi la inceput