Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (112)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

miki in sensul rau???

deea cati mp??

scriu cu L atarnat...


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

bluenight multumesc de raspuns! deci nu trebuie dispensa nu? ca asa mai auzisem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Miki, Alex si Daria au avut deja concert de pian impreuna, asta vara. A fost super. Cu tobele nu stiu cum va fi ca abia anul asta a inceput. Miki poza cu Vic in pozitia aia am pus-o mai mult pentru tine, sa vezi ca mai moare si capra vecinului nu doar a ta.

Scrish botezuri se fac si in post.

Alexina ai grija ca hidrasecul nu are nici in clin nici in maneca cu reglarea diareei, ele sunt doar saruri de rehidratare si se dau daca copilul scoate afara tot ce baga.

Lavi super casuta, imi place mult livingul vostru. Unde ai draperia crem ai tot geam?

Multumim de aprecieri.

Ioai atata am de lucru ca nu ma vad, deja imi crapa capul.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Alexina imi pare rau ca teea e bolnavioara ..off si mie imi e groaza de regimuri ca stiu de la S ca nu accepta nimic ....cand era mai mare doar ceai neindulcit si sticksuri
poate daca-i faci pilaful cu fulgi de orez milupa si niste lp hn25 nu merge? sau sa le indulcesti cu glucoza..nah zic si eu

yasmi cu ce sa te inspiri de la mine..pozele nu sunt cele mai concludente...mi-a parut rau ca nu am gasit pozele facute cu toata casa ...eu in dormoitor nu am dulap..doar acele comode de jur imprejur ..acum nu ma apuc de poze ca e o vraiste peste tot..sotul si S scot toate hainele din dresing si le aduc prin camere

Aleiham am citi pm ul ..scz sunt un grohi,dar am uitat sa ms....sincer cand o sa ma apuc de mesterit poze o sa te mai intreb cate ceva..cate ceva zic..totul ca sunt tare afoana..nu vezi ca si pe butoenele astea apas aiurea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Bluenight bine ai venit. Si eu am fost la bujorei si panselute, dar cum Ilinca s-a nascut mai repede, ne-am luat geamantanele si ne-am mutat la fluturasi care-s super primitori.

Am zburat.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bluenight spune:

scrish nu, nu trebuie dispensa. Ce frumos ca o sa fii nasa!Si eu imi doresc foarte mult sa fiu nasa, sa fiu parinte spiritual!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

miki in sensul rau???

deea cati mp??

scriu cu L atarnat...


mamica implinita cu 2 comori !!



nu, cum in sensul rau..nici vorba..oricum totul e subiectiv cand vine vorba de gusturi..
eu oricum sunt mai clasica in alegeri, deci ce a iesit e chiar pe gustul meu doar ca ce imi imaginasem eu in minte cand povesteai tu era altceva...sau poate tu insirai mai multe culori si de fapt alegeai una..hmm, era doar imaginatia mea..si daca era viu colorat nu insemna ca e rau, ci doar ca eu n-am curaj sa aplic la mine, dar admir la altii..
pup


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bluenight spune:

[b]Somleac[/b imi aduc aminte de tine! Erai eroina noastra si esti in continuare! Visul meu a fost sa am o casa mare si multi copii! Acum sunt mai realista si ma multumesc numai cu Mihai si in chirie
Dar, cine stie, sunt tanara inca, poate o sa ajung si eu sa am o mica gradinita acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac

Miki, Alex si Daria au avut deja concert de pian impreuna, asta vara. A fost super. Cu tobele nu stiu cum va fi ca abia anul asta a inceput. Miki poza cu Vic in pozitia aia am pus-o mai mult pentru tine, sa vezi ca mai moare si capra vecinului nu doar a ta.


Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011


m-ai atins la rana
ieri mi-a facut un circ la doctor de imi venea sa intru in pamant..e tare imprevizibil, nu seamana o zi cu alta..tocmai cand mi se parea ca s-a obisnuit acolo la gimnastica, adica cand sa zic si eu hop, n-a ca am czut mi-e si frica sa ma mai duc astazi..si am avut parte numai de comantarii "dragute " din partea celor de acolo, fie doctori fie mamici de copii..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

scrish- noi am botezat in post si am facut si party

Somleac- aham. de asta mi-a zis pediatra la nevoie? ce naibii am inteles eu?
Deea- parca stie ca e la regim si nu-i convine nika. mititicaaaaa

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput