Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (112)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

mada, am reusit si ma pus cateva poze. restul cu baile,holul, si altele probabil pe wk.


mamica implinita cu 2 comori !!



felicitari, f f frumos
din amalgamul de culori care il spuneai tu cand v-ati apucat, eu imi imaginam cu totul altceva..dar a iesit ceva f f simplu si clasic si frumos..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, ce frumos eeee! ce tare e cu draperiile....si pana la urma ce culoare pui? ca accent?
culoarea orhideei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

fetelor multumesc pt raspunsuri, sfaturi si gandurile bune...avem nevoie mare - alehiam, miki,mada,schrish,ailed, strumph

am mancat cereale cu lapte fara lactoza. le-a vomitat de la muci apoi am facut pauza putin si i-am dat iar. a mancat bine.pfiiiu
i-am dat si hidrasesc ca deja avem 3 scaune

bluenight- bine ai venit draga mea. zi-ne si noua mai multe despre cel mic si dragalas. Bucura-te de Belgia

la pranz execut un delicios pilaf cu morcovi si poate si alte legume permise iar dupa masa voi incerca orez cu branza de vaci si banana. nu-i place banana deloc mai nou

si nu mai am nici tigari

love uuuuuu

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada dupa ce vezi pozele le sterg. sa dai un semn/.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bluenight spune:

Deea99 cum mami n-ai timp de forumit? Te rog sa-ti faci timp fiindca eu nu inlocuiesc pe nimeni ca n-am asa talent la scris dar in schimb imi place sa te citesc/ sa va citesc

Vad ca va apucati pe aici serios de diete! Eu am avut mare noroc.
Eram foarte slaba cand am ramas gravida, avem vreo 48 kg si am ajuns la finalul sarcinii la 68 kg. Acum am 50 kg dar asta fiindca m-am stresat atata cu noua casa, noua tara, noul servici al lui Stefan (sotul meu) etc...
Dar eu trebuia sa slabesc neaparat fiindca noi nu suntem casatoriti religios, facem nunta in 2 Septembrie:D. La starea civila ne-am casatorit si noi, ca si strumphitza, cand eram gravida
In 31 Decembrie am implinit un an de casnicie si ne-am sarbatorit la Paris, plimbandu-ne pe Champs Elysees cu Mihai in wrap. Revelionul ne-a prins pe drum inapoi spre casa :D
Anul viitor speram sa ne sarbatorim la Praga, daca n-am asa socrii darnici, ne mobilizam noi sa ne sarbatorim si sa ramanem cu amintiri frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

va multumesc frumos.
miki ce iti imaginai???

delia probabil ca da. ceva mov-liliac-purpuriu sa vad ce gasesc


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

miki nu o sa le mai dau la blender, o sa i le sfarm cu furculita, sa vedem ce iese, o sa fie interesant si chiftea si piureu de cartofi eu demult incerc sa ii dau mancarea mai nepasata, o bag la blender dar ft putin cat sa o sfarme putin

delia merci de pontul cu cruciulitele!

bluenight bine ai venit printre noi! povesteste ne mai multe despre bebe si despre tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

deea am vazut pozicile cu casa atunci cand le-ai pus. m-am inspirat si eu putin de la tine o intrebare: toata casa aceea imensa galbena este a voastra?? sau este pt 2 familii???


mamica implinita cu 2 comori !!


toata este a mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bluenight spune:

Waw ce vorbarete sunteti!

Mihai inca nu s-a trezit asa ca mai stau un pic prin zona.

scrish noi l-am botezat pe Mihai in post dar fara petrecere, am pregatit doar o masa la restaurant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

va multumesc frumos.
miki ce iti imaginai???

delia probabil ca da. ceva mov-liliac-purpuriu sa vad ce gasesc


mamica implinita cu 2 comori !!



ceva mult mult mai colorat..


Mergi la inceput