Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (112)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioanales spune:

Va multumesc pentru urari la adresa puiutului meu
am vazu printre urlete ca i ies doi dinti odata jos si m a innebunit de cap nici nu stiu ce zi e de cateva zile si si ce sa mai fac
sper sa scap pana la finalul saptamanii
Va multumesc din inima, Ally, Strumphitz, sper sa nu fi uitat pe cineva pentru sugestia cu scaunul
in rest, sunt f fericita, ca asa cadou de 10 luni s a tinut 2-3 secunde in aer fara sprijin si apoi a cazut in fundulet...si iar de la capat

in rest, nu imi mai aduc aminte ce vroiam sa spun...ca o sa facem si noi motul mai devreme de un an, ca atunci pot nasii si tot asa vroiam un meniu mai special pt ca la restaurant daca doresti altceva decat meniu 'clasic' gasesti putine posibilitati la un pret nu foarte scump, evident. dar pe de alta parte, multa lume ne tot intreaba de mot asa ca fie o sa fac ca Deea s mai 'discret' o sa vedem fie tot la restaurant...ma mai gandesc
fug ca s a tezit




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

eu de motz , ma gandesc sa fac un gratar la soacra-mea cu nasii si bunicii si niste unchi si matusi(2 familii) care ne sunt f apropiati, sa fac aperitive,un tort, niste praji si atat. Sa ne simtim bine. Deci tot "discret"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

noi mai avem vreo 3 saptamaNI pana la motz si inca nu stim cum facem si ar trebui sa rezerv daca vreau la restaurantul unde am tinut botezul....


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Lavinia cum a iesit dormitorul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia inca nu stiu....inca il ansambleaza
astazi m a vizitat vecina mea Lavinia


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia nu am rezistat si m am cantarit tot atat am


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

M-a rugat alina06 sa va transmit ca e ok, va pupa si ca va reveni curand pe forum doar ca acum are probleme cu netul Ii scrisesem eu un sms sa vedem ce mai face burtica noastra si de ce nu mai intra pe forum si am primit raspunsul, dupa cum spuneam asteptam cu multe povesti cu si despre burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

delia nu am rezistat si m am cantarit tot atat am


mamica implinita cu 2 comori !!


super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

M-a rugat alina06 sa va transmit ca e ok, va pupa si ca va reveni curand pe forum doar ca acum are probleme cu netul Ii scrisesem eu un sms sa vedem ce mai face burtica noastra si de ce nu mai intra pe forum si am primit raspunsul, dupa cum spuneam asteptam cu multe povesti cu si despre burtica
poate vine si cu culoare de carucior
oricum s-ar putea sa vem toate pb de net, ca sunt furtuni solare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetele?

eu imi fac codite si Anastasia merge cu tati pe dincolo. am intrat putin sa vad ce faceti.

somleac oaaaa ce tobe le-ai luat nu stiu zau cat o sa mai auzi de bine dar ce distractie va fi pe capul lor

alexina ce-am ras cum ai povestit pana la urma ce-ai facut de papa?

bluenight te primim cu drag, cum sa nu. te asteptam sa ne scrii si sa te integrezi usor, usor in grupul nostru frumos

bb_yasmi unde ai pus poze ca eu n-am gasit? doar nu le-ai si sters deja

alehiam bine ca ai pus reteta completa de chiftelute, am notat-o si eu

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput