Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (112)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

catank, pai chiar ca e tare soacra-ta!... ce o face la ea in dormitor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

mai Deea, pai daca ai casa asa mare eu zic ca mai merge un bb, ca sa o umpleti, ma duc sa-mi iau un capac mare ca arunca cu rosii acum...


mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


glumeato ai vrea tu sa arunc cu rosii..dar lasa ca sunt scumpe

si he he pana umplu eu casa de plozi o sa ma numiti adriana iliescu...mai ales ca-i torn o data la 11 ani

fetele de ce puneti faina la papanasi si nu puneti gris..mie cu gris nu s-au facut ...eu am 2 retete de papansdi pt adulti sa zic asa
cei prajiti sunt intradevar cu faina
cei fierti cu gris
si dupa asta m-am inspirat cand i-am facut si lui A

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

catank, pai chiar ca e tare soacra-ta!... ce o face la ea in dormitor....

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)





Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

Citat:
citat din mesajul lui bluenight

Buna dimineata mamici de fluturasi draguti!

Eu sunt o mamica de la cealalta odisee, bujori si panselute de mai-iunie Din pacate, fetele de la odisee s-au mutat pe facebook si efectiv nu le pot urmari, nu-mi place deloc "sistemul". Eu va citesc de cand erati gravidute si desi am vrut de nenumarate ori sa va scriu am renuntat (adevarul e ca nici nu-s talentata la scris )
Noi ne-am mutat in Belgia, pentru ca aici a primit sotul meu un job si eu nu prea stiu limba si nu cunosc alte mamici asa ca dispun de foarte mult timp
M-as bucura daca m-ati primi printre voi, chiar daca suntem mai micuti cu 1-2 luni am invatat foarte multe de voi, mamici frumoase si dragute



bine ai venit

mami de 2 prichindei


bine ai venit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

lavi- am vazut si eu pozele. imi place! sa stapaniti totul sanatosi

somleac,alehiam- am vazut si eu fetite dragi si bucalate

catank- e superba poza aia cu rama. e editata intr-un program sau cum ca nu pricep

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

mada, am reusit si ma pus cateva poze. restul cu baile,holul, si altele probabil pe wk.


mamica implinita cu 2 comori !!



Super!!! imi place absolut totul
La primavara te apuci si de gradinarit, nu? Macar floricele frumoase frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

lparpale-- era sa uit
multumesc ca mi-ai miscorat pozele
ia zi: de care cioco iti place?

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

ailed....pai da, nu v-am spus ca: ''mi-a spus ca ea e tare si mare si nu mai e nimeni ca ea ....(in afara de al meu sot mai are o fata, mai mare...) si ca ne baga la buzunarul mic si pe mine, si pe cumnata, ...inclusiv la sexa punctat''....E haioasa, sa o vezi cu ce aplomb o zice...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Hello!


Tudor Stefan de Stefana
Ioan de ioanales
Andrei de nilufera

antguess La multi ani! pentru Mihai Daniel



Tot la capitolul urari, vreau sa ii urez bun venit Oanei, mamica de bujor. Si eu sunt relativ recent in randul fluturasilor si imi place tare aici.

Fetelor, ce sa ma fac eu cu barbatul asta al meu? Ieri i-am povestit de cadoul primit de Strumph de la socrii si repede s-a pus pe comentat pe forum. E tare smecher, el nu citeste, decat poate ce mai este pe pagina unde posteaza, dar se foloseste de ce ii povestesc eu. Sa imi spuneti daca va supara ca il dau afara

Am vazut si eu multe poze frumoase si am lasat pe ici pe colo comentarii. De cele mai multe ori comentariile sunt de prisos pentru ca toti puii sunt superbi.

Alexina, bafta cu regimul Teei.

Madutza, mare dreptate aveai ieri ca trebuie sa ai o anumita stare ca sa te apuci de cura. Si eu nu o am... Eu nu am reusit niciodata sa tin un regim din acesta cum ai avut tu, cu meniu oarecum fix. Cand am mai tinut regim, doar am tinut cont ce combinatii fac la o masa (proteine, carbohidrati...). Cred ca are ceva legatura cu Montignac, dar nu sunt sigura.

Despre noi, nici o noutate. Ne chinuie in continuare niste dinti si abia astept sa ii vad pe toti iesiti. Pe de alta parte, sunt sigura ca vor aparea alte probleme. Cum spune si vorba din popor: "Copii mici, probleme mici; copii mari, probleme mari."

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

da alexina, ...nu aveam timp sa-i fac si rama

Mergi la inceput