Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (111)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

ally, ai PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Delia, tu ai slabit la sarcinile trecute cele 25 kg prin dieta disociata? Stiu ca a zis ca este foarte buna dar, as vrea ca ziua numai cu lactate sa o inlocuiesc cu altceva. deci ziua 1 legume, ziua 2 carne, ziua 3 fructe, ziua 4 cartofi fierti/copti dar ziua 5 ? apa,paie si bataie???


Eduard Andrei 02.04.2011


nu, am slabit cate 20 de kg la fiecare la fiecare sarcina, dar mie dieta disociata mi se pare grea, poti sa mamanci smantana la ziua de lactate, eu am slabit cu dieta aia de ti-am scris-o cate 2-3 kg pe luna si cu dieta lui Strumph, mancat dupa montignac etc., sport , la maria si cu tratamente corporale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui lparpala

Strumph, cred ca undeva, extrem de adanc in sufletul meu, ma roade invidia pentru cadoul de la socrii, pentru ca de azi de dimineatza ma tin sa va felicit si uite ca abia acum am reusit. Nu imprumuti cumva socrii? Sau nu vor sa mai infieze un copil: pe mine, pe barbatu-meu, la alegere?

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze


hahaha asta fost geniala am sa ii intreb data viitoare cand ii vad

nu ma invidia pentru cadou puteti si voi sa va retrageti la munte in fata semineului cu un pahar de vin si-i mai fain ca la hotelu` de 5 stele unde mergem noi

vezi, eu vreau la munte la zapada , tu vrei la hotel de 5 stele, hai sa facem schimb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Somleac, sa stii ca nu-s buna de soacra, am un ochi ager , aoleo... nik nu-mi scapa

ally tu razi de mine da nu ai vrea tu sa fii in locul meu cand musca cu putere din sfarc, te pishi pe tine de durere nu alta si azi m-a trecut de multe ori, bine ca nu m-am scapat, dar cand musca iti cam vine s-o faci afish, dar ce stiu ei micutii, musca si rade , asa face maimuta asta a mea, chicoteste.. hihihi si fuge sa n-o prind ca eu o intreb serios , de ce ma musca si ea hihi si pe-aici ti-e drumu`

alehiam, am vazut somnoriciul, am lasat comentarii

roxy, oi vrea io zapada , da sa stii ca nu-s asa furacioasa precum insinuezi matale data viitoare sa ii trimit ioanei portie dubla a vazut filmuletul, superbbbbbbbbbbbbb

Mada, iesi din butoi ca prevad ca in curand am eu nevoie de el , facem schimb ? hai hai, gluma gluma, dar de acum se ingroasa .... mai stii cat de euforica erai vineri, asa te vreau

Cami ce au crescut fetelesi ce iti seamana, tot sunt copie fidela dupa mami Petra e asa dulce si antonia are o fata de strengarita

ailed cred ca tre` sa vin eu acolo la tine sa vorbesc eu cu barbatu ala a tau hai mai mami cu pozele alea odata ca mi s-a lungit gatul de cand tot ma uit dupa poze noi cu 3 fete cucuiete doar stii ca Maria e febletea mea, si sigur Dodo ii calca pe urme, vad ca si la propriu nu numai la figurat felicitari

Hai ca inchid si eu aici si ma duc la si apoi nani ca mi-e somnnnnnnn

Noapte buna !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

pai eu tot il intreb strumph, si daca iti spun ca in seara asta s-a jucat toata seara pe wii cu Maria si si-a cautata pe youtube arii celebre ca altfel n-avea insipratie... vii cu 2 betze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

sa va zic ce a facut Andra in seara asta: eram la masa cu Maria, ca era ff obosita si m-a rugat sa stau cu ea, si vine Dodo la noi, evident pe sub masa, ma trage de fusta si face uitandu-se in ochii mei cleaf-cleaf niam-niam cum face ea cand vede papa care ii place

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Pana la urma le-am comandat pe astea.
http://www.thomann.de/ro/millenium_mx222.htm
Dumnezeu sa ma ajute pe mine si nervii mei.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Delia ce s-au jucat ai tai pe wii?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac

Delia ce s-au jucat ai tai pe wii?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

wii sports, bowling, golf, tenis, baseball...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns UrsuletulPuf spune:

Citat:
citat din mesajul lui lparpala

Strumph, cred ca undeva, extrem de adanc in sufletul meu, ma roade invidia pentru cadoul de la socrii, pentru ca de azi de dimineatza ma tin sa va felicit si uite ca abia acum am reusit. Nu imprumuti cumva socrii? Sau nu vor sa mai infieze un copil: pe mine, pe barbatu-meu, la alegere?



Deci toate ca toate dar exagerezi. Sunt convins ca socri Strumphit-ei sunt deosebiti dar mie imi ajung doua soacre chiar sa am trei ar fi de cartea recordurilor. :D

Mergi la inceput