Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (110)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

buna dimi!

lparpala - multumim frumos pentru urari! eram chiar trista ca nu s-a gandit nimeni si la noi!


la multe lunite Dianei de lparpala sa cresti mare si sa fii sanatoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanna16

buna dimi!

lparpala - multumim frumos pentru urari! eram chiar trista ca nu s-a gandit nimeni si la noi!


la multe lunite Dianei de lparpala sa cresti mare si sa fii sanatoasa!

mamica fericita de Rebeca Stefania (19.04.2011)

Nasterea piticei mele

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

iertare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata fetele

am venit la o cafeluta buna ca stiu ca va pricepeti
vad ca bb_yasmi n-a facut nici o cinste ieri de ziua lui Lucas n-a dat si ea o cafea, o napo, o cioco, o sampanie....

ioannaLa multi ani pentru Rebeca sa creasca mare si sanatoasa
bineinteles ca ieri am uitat pe cineva, ca de obicei

lparpala deci are cine te duce...sotul a fost tare faza

madutza daca esti binedispusa ce mai conteaza ca esti obosita, nu? daca erai odihnita si cu capsa pusa era mai naspa

scrish ahaaa...deci 8 in total, pai este bine, nu-i asa mult. nu esti bat

merg sa pregatesc micul dejun si o asteptam pe buni la o cafeluta.

toate mamicile.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

roxy, delia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

viss ahaaa....am crezut ca mergeti asa la o cafea, la stat pe acolo...si parca citisem ceva de spatiile de joaca si ceva raciti pe acolo, de aia am zis.
asa la cumparaturi clar ca mergi ca doar si eu merg cu ea

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

La multi ani! Daria de lparpala sa fi sanatoasa si sa aduci numai bucurii parintilor.


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Diana de Lparpala!
mada, misto de starea buna!da-o si la altii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

roxy ia zi-ne cum mai e pe la munte? s-a incalzit? Poate pui si tu o poza cu zapada ca doar asa avem sanse sa vedem..la noi cred ca va fi o iarna uscata. Pentru trafic e mai bine asa, dar mi-as fi dorit un sanius cu copiii. Oricum ne-am propus sa ajungem si noi un week-end la munte cu Cristi (pe Cata o vom lasa la mama). Am si sanie cu spatar pregatita pt Cata..dar se pare ca nu o voi folosi anul asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Eu astept sa vad unde va hotarati sa va intalniti. Deocamdata, ambele variante sunt cat de cat ok. La Afi ajung cu RATB-ul, la Unirii cu metroul. Dee, daca nu am carnet depind de transportul in comun. Cine stie, poate anul asta ma fac si eu mare sa ma inscriu la scoala de soferi .

Eu sunt zombi, cu sanii prastie ca a supt/muscat Lu de m-a zapacit zilele astea. . Iar noaptea se trezeste si se vaita si plange . Ma gandesc ca o doare si burtica, ca am reinceput sa-i dau iaurt si cereale cu lapte. Nu l-a mai varsat, dar spoate ii provoaca un disconfort si o doare burtica. Cred ca iar ne intoarcem la meniu fara lactate.
In rest a inceput si Lu sa faca cate 2 pasi fara sprinjin, dar asa cum face Catalina, dupa astia 2 pasi se arunca in bratele mele . Sau alteori vine si imi face scandal pana ce o iau de manuta si plecam la plimbare impreuna prin casa.

Aseara au fost amandoi de coma. Cat am spalat eu niste vase: Lu a darmat ghiveciul cu trandafir, ca saracul de el a ramas fara o ramura si fara jumatate de pamant, iar R nu stiu cum a reusit sa-si faca bucati autobuzul. Dupa care vine R in bucatarie si cu voce spasita se juca cu autobuzul mutilat: eee, amandoi am facut prostii. Cand il aud ca si Lu a facut prostii, sar si gasesc dezastrul din sufragerie. Ziceai ca trecuse uraganul peste saracul trandafir






Mad cu Robert Stefan (09.09.2007) si Luiza Alexandra (05.03.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

viss, neatza! stiu ce spui cu a "doua piele", cam asa o simt pe Andra.....la Maria a fost boierie... 4 bunici, o strabunica...., ce vremuri....

Mergi la inceput