Buburuze ian-feb 2011 - LMA bebei de 19-23 ! (127)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

Buna fetele,

Noi ne-am intors acum de la un botez, nasul mic a fost astazi binecuvantat. A fost frumusel, petrecere restransa, in familie. Si copil super cuminte, eu nu am avut asa ceva si nici nu visez sa mai vad asa copil...nici nu stie sa planga.

Ana, eu merg pe principiul si daca voi nu ma vreti, eu va vreau. Si da, de acord cu tine, aici am venit pt puii nostri si este frumos sa intram sa le uram un LMA in limita timpului de care dispunem. Merita si ei atat lucru gandindu-ne ca acum un an eram toate emotionate si in fiecare zi cu gandul la mamica care va aduce pe lume un suflet scump.

Andutza, mie imi esti tare draga chiar daca nu ti-am spus-o niciodata pana acum. Imi place tare cum scrii/gandesti. Eu citesc cu drag mereu ce scrii...si astept SZ-ul...

Vasilasanita, o cantesc de fiecare data dimineata, pe nemancate si fara nimic pe ea. O s-o mai cantesresc si maine dimineata sa vad ce s-a mai intamplat
Astazi a mancat de dimineata vreo 60g branza amestecata cu biscuiti si o para. Pe la pranz vreo 100 pilaf cu carne
a mai mancat o porcocala si o banana mai pe seara
si tzatzi acum ca a venit mami acasa...atat
mie mi se pare putin si este o zi in care a mancat bine

Nu stiu daca voiam sa mai spun ceva
aaa, ba da Tunde ...noi te bagam in seama, te si pupam, uite (Anais si mami din dotare)

Mai eu pe FB nu prea pot tine pasul, un salut si atat. Acolo este mult de urmarit, daca nu reusesc sa intru toata ziua, nu am timp sa citesc atatea comentarii seara sau a doua zi...sper sa nu se supere pe mine fetele ca scriu doar aici uneori

Fug sa culc fata, ca face scandal

va pup si wk placut in continuare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

LA MULTI ANI SARA!!!LA MULTI ANI TUDOR!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Andutza
Corect,speranta moare ultima.

Wudy,l-am uitat principiul asta...n-are rost.
Ce sa zic de Anais...daca fac comparatie cu cat mananca Bog,mi se pare putin.Dar nu toti au acelasi apetit si acelasi ritm,d-aia comparatiile nu-si au rostul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Am 4 injectii de Clexane,mi-au ramas de la picior.Daca stiti pe cineva,le dau cu placere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

LA MULTI ANI !

SARA MARIA, pui de Cata_lina

TUDOR, pui de Gabrielaromt

STEFAN, pui de Violeta



La multi ani, VAS!



Andutza,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata

STAFAN!!!!!! sa cresti mare si sa fi sanatos

cu de toate
ai mei iar s au trezit cu noaptea n cap, de parca se duc la sapa

incepusera si ei sa se trezeasca dupa 8, acum iar se trezesc de la 7, de la 6 juma, sa ma faca sa mor de tanara si acum trag de mine
mi se lipesc ochii de somn

in rest sunt bine, in afara de crizele de dinti ale lui Robi
pupi fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Neata!
Catalina unde disparusi cu tratatia???

Eu ieri imi propusesem sa spal carutul. Dupa ce am spalat 3 masini, facut curat, stat cu copil (sotul a fost plecat juma de zi) m-a apucat o lene crunta sa iau carutul la periuta. Ma refer la capotina si gentile care sunt tari. Nu stiu ce au pe dedesubt dar am sperat sa nu fie carton si le-am varat pe toate in masina de spalat. Am selectat programul de spalare manuala, am zis Doamne ajuta si am dat drumul. Au iesit super misto! Si cand ma gandesc de cate ori m-am chinuit sa le frec cu periuta si nu reuseam sa le curat uniform ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Mirelush cum se face omleta pt bebe? Se prajeste in tigaia teflonata fara ulei, sau cum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

LA MULTI ANI !

SARA MARIA, pui de Cata_lina

TUDOR, pui de Gabrielaromt

STEFAN, pui de Violeta



La multi ani, VAS!



www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Da cineva cascaval la copil? Se poate da?

Mergi la inceput