Buburuze ian-feb 2011 - LMA bebei de 19-23 ! (127)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:


LA MULTI ANI SARA MARIA!!
LA MULTI ANI TUDOR!

Sa fiti sanatosi, veseli si norocosi si sa le umpleti de bucurie inimile parintilor vostri toata viata!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

La multi ani fericiti si impliniti puiutei Sara si vecinicului nostru drag Tudor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Mi-am schimbat programul de doar 2 sapt si deja mi-am iesit din mana sa stau cu Razvan, sa pun la spalat, sa fac curatenie, sa gatesc ... tare greu! La servici e parfum! Inca nu m-am acomodat de tot la servici, inca am scapari pe motiv de memorie scurta si lipsa de atentie. Ma gandesc sa iau niste Memoplus sau ceva de genu.
Catalina tu cum te-ai acomodat cu serviciul?

Andutza dar nu are nimeni nimic cu tine. Ia fa tu un SZ. Eu zic ca o sa primesti raspunsuri.

Maimu Razvan primeste la 21.30 un bibe de 210 ml (asta e cant de apa la care se adauga 7 masuri de LP) si la 5.30-6 se trezeste pentru inca un bibe de aceeasi cantitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:


Ce frumos ningeeee!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Andutzo;nici Eu nu-s bagata in seama ,nici pe fb..dar asa e trendul acume coool sa nu fi bagat in seama...revine atmosfera in cateva zile..saptamani..luni... ani


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Foarte dragute sunteti . And now... enough about me, ca mi-e teama ca iar ajung personajul principal si departe, foarte departe de mine gandul asta.

Mirelus, de ce esti in butoi? Hai, mami, capul sus, tatzele-nainte!

Mada, trebuie sa bag un SZ tare de tot , poate adun toate fetele... da' tre sa ma gandesc o vreme, sa fiu sigura ca va avea rezultat.
Stiu cum e cu programul dupa revenitul la serviciu...eu acum sunt pe full-time, ies la 5, ajung la musiu la serviciu la 6, plecam dupa Miru, ajungem acasa pe la 7... Pana ne culcam nu stiu ce sa fac, sa stau cu Miru, ca mor de dorul ei atatea ore, sa gatesc, sa fac dus, sa spal vase, etc etc. Bine, cu schimbul cu musiu. Te vei obisnui, o sa vezi, chiar mai organizata vei fi decat erai inainte. Eu am realizat ca: cu (stiu, cacofonie..sau nu? )cat mai aglomerat am programul cu atat mai bine ma organizez.
Tunde, tare mult mi-as dori sa revina atmosfera...Mai stiti cum era inainte de sarbatori, pe la inceputul lui decembrie? Cate pagini se scriau de pe o zi pe alta....



Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Atunci cand Dalai Lama a fost intrebat ce l-a surprins mai mult īn ceea ce priveste umanitatea, acesta a raspuns: " Omul. Pentru ca īsi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi sacrifica bani pentru a-si recapata sanatatea. Si pe urma este atāt de īngrijorat de viitor īncāt nu se poate bucura de prezent; rezultatul fiind ca el nu traieste īn prezent sau viitor; traieste ca si cānd nu va muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait vreodata cu adevarat."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

Mada, merci de raspuns!
Da, cam liniste pe aici.. Da' e weekend, de luni poate revine lumea in forta!



LA MULTI ANI, SARA!!
LA MULTI ANI, TUDOR!!



Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011) si 17s
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

LA MULTI ANI SARA SI TUDOR!, SANATATE SI NOROC IN TOATE PUI DRAGI!


Eu va iubesc pe toate si imi sunteti extrem de dragi. Cu cei din jur sunt foarte iertatoare,cu da voi raspunde la orice sondaj,dar sa exclud pe cineva din pacate nu voi putea niciodata,sa nu va suparati pe mine va rog. Activa ca unele dintre voi nu sunt si de cele mai multe ori sunt in urma cu subiectele, de aceea nu ma luati in vizor cu parerea despre mamicile din grup.

O seara frumoasa tuturor!









Danina mami de Rebecca- Elena (26.12.2010) si Paula-Diana (20.10.2004)


Poze DIANA SI REBECCA - POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

LA MULTI ANI SARA SI TUDOR!

SA FITI SANATOSI SI O BUCURIE PTR PARINTII VOASTRI!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

LA MULTI ANI SARA!
LA MULTI ANI TUDOR!

Sa cresteti mari, frumosi si sanatosi!

Mergi la inceput