Buburuze ian-feb 2011 - LMA bebei de 19-23 ! (127)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:



La multi ani fetita de mami speciala Sara-Maria!

La multi ani Tudor!

Sa cresteti mari, sa fiti fericiti, sanatosi si norocosi!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

La multi ani Tudor!

La multi ani puiutul meu, Sara!

Sa cresteti mari, sanatosi, fericiti si mereu curiosi cum sunteti acum!

Mayane, Relusha, Doloress, multumim mult !

Doloress, o imbratisare cu drag de la o mama speciala pentru o mama super speciala!

Dupa modelul Mada, cinstea incepe de dimineata: cafea si briose calde, impreuna cu lacrimile de emotie ale mamei! Sampania, masa si dansul ceva mai tarziu .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

TUDOR!!!!
SARA MARIA!!

cata sarna de cafea, vreau una mare ca Robi s a trezit iar cu noaptea n cap si urla, f.....o de masea ca mi scote peri albi, il chinuie cumplit


pupici si o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:



La multi ani Tudor!

La multi ani comoara mica Sara Maria!
sanatate,fericire si viata lunga !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

neata

La multi ani Sara Maria!
La multi ani Tudor!

petrecere frumoasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

LA MULTI ANI SARA MARIA!
LA MULTI ANI TUDOR!

Sa fiti sanatosi si norocosi!

Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Atunci cand Dalai Lama a fost intrebat ce l-a surprins mai mult īn ceea ce priveste umanitatea, acesta a raspuns: " Omul. Pentru ca īsi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi sacrifica bani pentru a-si recapata sanatatea. Si pe urma este atāt de īngrijorat de viitor īncāt nu se poate bucura de prezent; rezultatul fiind ca el nu traieste īn prezent sau viitor; traieste ca si cānd nu va muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait vreodata cu adevarat."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Miamii..ce briose bune, ce cafea buna....e cumva ziua cuiva???????

La multi ani fetita frumoasa SARA!!! Iti dorim tot binele din lume, iti doresc sa umpli toata viata de bucurie pe mami si tati!!


La multi ani pui frumos, carliontz mic, TUDOR!!
Multa sanatate, sa cresti mare, frumos, sanatos si norocos!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Ana, stai linistita ca, pe principiul "cine nu-i cu noi e impotriva noastra" acum nici cu mine nu mai vorbeste nimeni, deci nici sa fii neutru nu-i onorabil. Sau, ma rog, ce-am fost eu. Sau, poate, ma insel, nu vreau sa emit ipoteze neverificate. Dar asa mi se pare mie acum.

Anyway, eu tot aici sunt. Mai sper. Lumea e pe grupul de FB, andri, a propos, de asta se scrie asa putin aici... Poate ar trebui sa iti faci un cont de FB sa intri in grup, sa povestesti cu fetele acolo, ca e pacat...Te afecteaza mult ca aici bate vantul, asa ca eu asta iti sugerez.

Multumesc de .

Sa aveti un we excelent!

Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Atunci cand Dalai Lama a fost intrebat ce l-a surprins mai mult īn ceea ce priveste umanitatea, acesta a raspuns: " Omul. Pentru ca īsi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi sacrifica bani pentru a-si recapata sanatatea. Si pe urma este atāt de īngrijorat de viitor īncāt nu se poate bucura de prezent; rezultatul fiind ca el nu traieste īn prezent sau viitor; traieste ca si cānd nu va muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait vreodata cu adevarat."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

andutzo mamica, perfuzie ceva?????
big huggggg

io nu s supi pe tine, numa ca s cam in butoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:



LA MULTI ANI, SARA!!!

LA MULTI ANI, TUDOR!!!

SA CRESTETI MARI SI SANATOSI!!!



Mergi la inceput