Cel putin 10 kg jos (2)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

si eu intru in joc! Boticelina
de la runda 2 premiile sa fie puse la bataie de castigatoarea primei runde, and so on, ce ziceti?

eu dau raportul marti, chiar daca m-am cantarit miercuri (cred ca am mai zis asta)

aseara, dupa ce terminai plimbarile cu Leslie, imi zice al meu cu un aer inocent: Vrei croissant?. l-am refuzat mai mult sau mai putin politicos. mai pe seara ma mai imbia cu ceva, nici nu mai stiu cu ce

azi am halpanit asa#536;
MD: 1/2 conserva peste cu nitzica paine neagra (da' neagra rau)
G1: cafea l espressor cu lapte gras si zaharina (eu la astea nu renunt, macar sa fie sg scapare)
P: un pic de pastrav afumat cu unn pic de merluciu fript cu ketchup si mustar iute
G2: mere
C: nu stiu, dar as fierbe un pic niste morcov+pastarnac+sfecla = salata

cumoasteti primula de seara? se afla in niste capsule gel si cica ajuta f bine la ardere grasimi. aveam mai demulot dar le-am reluat acum. si mai am niste comprimate expirate de ceai verde cu seminte de in. iau si din alea.

a propos de ceai verde. mi-am luat acum vreo 3 luni ceai din ala de la farmacie de kkstoare (am slabit fain cu el acum multi ani.) acum 2 seri i-am dat tzipla jos. e misto dar cand imi aduc aminte senzatia de vesnica de ... nu stiu daca sa ma apuc de el si cu mainile de burta sau nu.

boticelina, merci pentru cele 89.9 kg (azi mi-a aratat mai putin, dar dau raportul marti).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Deci nu inteleg, e buna sau e nociva?

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Nu e buna.Explica omul de ce ,ca fructoza realmente din fructe e defapt o cantitate rezonabila si ca nu maninci atitea fructe sa egalezi.Indulcitorii astia artificiali sint contestati indelung ,deci nu e cazul sa discutam de ei.
Ellinia ,mai bine ii excluzi.
Am mai completat putin la mesajul initial,dar incepusem de dimineata si n-am reusit sa termin decit acum,asa ca e editat.
Organismul fiecaruia e unic si metabolizeaza diferit zahar ,fructoza si alimente in general,dar asta e cel mai evident la diabetici.In mare ,articolul e aplicabil la diabetici ,dar nici pt restul nu strica.Nu stiu daca Montignac e doctor?
Tot ce spun luati la nivelul meu de perceptie si potentialul de a explica.Daca tii nivelul glicemiei fara variatii semnificative si la nivelul admis,pe parcursul zilei, ai mai mari sanse sa nu depui grasimi si chiar sa arzi cite ceva.Daca nivelul de insulina nu creste in singe sintem pe calea cea buna.Sportul ajuta la scaderea glicemiei.
Boticelina,de martea asta sau de martea viitoare.Mama lui de cozonac?Acum spui?Ma inscriu!DEci sa incep deja sa caut cadourile viitoare?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

eu le-am ales deja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Citat:
citat din mesajul lui pitzinuca

si eu intru in joc! Boticelina
cumoasteti primula de seara? se afla in niste capsule gel si cica ajuta f bine la ardere grasimi. aveam mai demulot dar le-am reluat acum. si mai am niste comprimate expirate de ceai verde cu seminte de in. iau si din alea.

a propos de ceai verde. mi-am luat acum vreo 3 luni ceai din ala de la farmacie de kkstoare (am slabit fain cu el acum multi ani.) acum 2 seri i-am dat tzipla jos. e misto dar cand imi aduc aminte senzatia de vesnica de ... nu stiu daca sa ma apuc de el si cu mainile de burta sau nu.

boticelina, merci pentru cele 89.9 kg (azi mi-a aratat mai putin, dar dau raportul marti).



_

mami de andi si ilinca
_

traduceri si asistenta

"Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."

Bine,nu mai maninc nimic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Deci, incepem inscrierile .

Incepem de martea viitoare of course, ca sa avem timp sa ne gandim la strategie, sa facem cumparaturi daca e cazul, fiecare dupa cum isi face planul

E misto tare propunerea Pitzinucai cu cadourile oferite de castigatoarea rundei 1 pt runda 2, conditia insa trebuie sa fie sa nu depaseasca 20-30 de lei ca valoare totala ca doar nu-i concurs de cadouri ci de slabit



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica

Citat:
citat din mesajul lui pitzinuca

si eu intru in joc! Boticelina
cumoasteti primula de seara? se afla in niste capsule gel si cica ajuta f bine la ardere grasimi. aveam mai demulot dar le-am reluat acum. si mai am niste comprimate expirate de ceai verde cu seminte de in. iau si din alea.

a propos de ceai verde. mi-am luat acum vreo 3 luni ceai din ala de la farmacie de kkstoare (am slabit fain cu el acum multi ani.) acum 2 seri i-am dat tzipla jos. e misto dar cand imi aduc aminte senzatia de vesnica de ... nu stiu daca sa ma apuc de el si cu mainile de burta sau nu.

boticelina, merci pentru cele 89.9 kg (azi mi-a aratat mai putin, dar dau raportul marti).





Bine,nu mai maninc nimic!

dulcetica


degeaba, conditia era fara infometare (sic!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

Citat:
citat din mesajul lui boticelina

Deci, incepem inscrierile .

Incepem de martea viitoare of course, ca sa avem timp sa ne gandim la strategie, sa facem cumparaturi daca e cazul, fiecare dupa cum isi face planul

E misto tare propunerea Pitzinucai cu cadourile oferite de castigatoarea rundei 1 pt runda 2, conditia insa trebuie sa fie sa nu depaseasca 20-30 de lei ca valoare totala ca doar nu-i concurs de cadouri ci de slabit



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"


depinde, daca imi propun sa ies SI runda 2, va dati seama ca ma pot autopremia cu ce vreau eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Bine! Cadoul meu e o bluza 34.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

ce culoare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Cool! Gata ma dau batuta!

Mergi la inceput