Bubu-LMA ANA,SOPHIA,ELENA,KARINA,LORELEI,ALEX!126

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:




La multi ani, cu multa sanatate, cu bucurii si copilarii fericite
Elena Alexandra
Theodor
Karina !!!


La multe lunite MARIA RAYSA!!!

Buni Lenuta ce m-a emotionat mesajul dvs., va pup si sa multumesc ca ati scris, sunteti minunata! Va rog sa mai scrieti, m-ati inspirat maxim si cu meniurile super interesante ale Sophiotului scump. Pupam si mamica ocupata si abia acum am inteles exact ce scria la semnatura aia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Sa inteleg ca nici pe mine nu ma vor "fetele de acolo" pe FB?Am trimis cerere acu 2-3 zile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Fetelor, eu pana acum l-am tinut descult. Dar am avut surpriza sa nu vrea sa sttea la incaltat cand vrem sa plecam. Acum am primit cadou o pereche d'aia de opincute, cum existau si cand eram noi mici, sosete cu talpa (pe vremea mea era talpa de musama... astea sunt cu buburuze antiderapante)




"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka-maria spune:

Roxx, doamne fereste-ma, asta e chiar culmea! Tre' sa ai mintea odihnita rau sa faci treburi d-astea... Imi vine sa si rad, parca am fi la gradi, ma astept sa ma si traga de par. La duamna (admin) vaz ca s-a apelat deja.
Tunde, nu te necaji tu, fata draga! Trec toate si vine primavara.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

LA MULTI ANI ELENA ALEXANDRA!!
LA MULTI ANI THEODOR ANDREI!!
!LA MULTI ANI KARINA MARIA!!!

sa cresteti mari si sa fiti sanatosi


Noi avem parchet si stam in sosete, dar ar fi o idee buna o pereche de papucei.

Tunde un brat de flori pentru tine...

Ma bucur pt Sophic ca a scapat de necazul mare cu lactatele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Mneata la amiaza.
Trist.
Tunde, te pup, ai o gandire absolut sanatoasa si curata!

Eu nu tin cu nimeni. Zic asta pentru ca vad aici un razboi de orgolii care pe mine ma depaseste clar. Din toata mascarada asta eu nu inteleg decat un lucru: mi-a fost luata bucuria si emotia pe care le-am simtit pe tot parcursul derularii planului cu cadourile. Cine a inceput mascarada? Cine a intretinut-o? Cine o da la iveala? Nici nu mai conteaza. Pentru mine.
Nu-mi pare rau nici de naivitatea penibila de care am dat dovada crezand ca se pot lega prietenii adevarate in comunitatea asta. Din pacate aici prieteniile au fost false, in schimb pupaturile in dos cat se poate de autentice. (Desigur ca nu bag pe toata lumea in asta).
Nu-mi pare rau nici de faptul ca, timp de o saptamana, dupa ce am parasit forumul, am plans in fiecare dimineata cand il deschideam...De dor de voi...

Cu grupul asta s-a intamplat cum s-a intamplat cu iesirile in strada de zilele astea: s-a uitat de ce ne-am adunat aici. Am discutat despre copii, despre viata personala dupa aparitia lor, despre probleme psihologice, etc. Dar, la un moment dat s-a deviat mult de la subiect (mai ales de cand s-a trecut pe grupul de pe FB, aici mai era o oarecare cenzura, mai gandeai inainte sa scrii un mesaj, etc). Si atunci s-au creat bisericute, invidii, BARFE (pe care eu le detest la un loc cu persoanele care incearca sa ma tarasca in asa ceva).
Eu pe forum raman pentru ca am nevoie de sfaturi in ceea ce priveste mamicia si, de ce nu, am si sfaturi de dat. Daca ma va baga cineva in seama, ma bucur. Daca nu, nu-i nici asta o tragedie.

Parasesc grupul de pe FB.

Repet, nu tin partea nimanui. Detest si persoanele care au rea vointa si saboteaza evenimentele frumoase, detest si lipsa de diplomatie. Si barfele. Si bisericutele. Insa ce e cel mai important: cred ca nu ar trebui sa traga nimeni concluzii de pe pat. Eu habar nu am nici daca Ziki stia sau nu, nici daca Laura a schimbat conturile, dar nici NU MA INTERESEAZA.

Celor care nu vor mai intra pe forum le doresc o viata frumoasa alaturi de puisorii lor.

Din pacate sunt, pe acest forum, "comoare" autentice. Pe care le vom pierde (sau le-am pierdut deja).



Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Atunci cand Dalai Lama a fost intrebat ce l-a surprins mai mult īn ceea ce priveste umanitatea, acesta a raspuns: " Omul. Pentru ca īsi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi sacrifica bani pentru a-si recapata sanatatea. Si pe urma este atāt de īngrijorat de viitor īncāt nu se poate bucura de prezent; rezultatul fiind ca el nu traieste īn prezent sau viitor; traieste ca si cānd nu va muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait vreodata cu adevarat."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

ce vaccin e pentaxim? nu am mai auzit de el si doctorul cica tb sa il facem acum la un an.e varianta de la stat pt infarix? noi pana acum am mers pe infarix dar cumparate.


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Citat:
citat din mesajul lui zumzu

ce vaccin e pentaxim? nu am mai auzit de el si doctorul cica tb sa il facem acum la un an.e varianta de la stat pt infarix? noi pana acum am mers pe infarix dar cumparate.


Hainute de vanzare

Mamica de Darius Alexandru 2.01.2011
http://photosbynicoleta.blogspot.com


da, din cate stiu eu asa e, varianta gratuita a lui Infanrix.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

si care varianta se face acum la un an ca m-am zapacit? hexa sau cealalta?
ms Lori


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

La multi ani Elena Alexandra, Theodor Andrei si Karina Maria! Sa aveti o viata minunata, sa fiti sanatosi si norocosi!

La multe lunite Maria Raysa! Inca un picut si gata anisorul!

Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Atunci cand Dalai Lama a fost intrebat ce l-a surprins mai mult īn ceea ce priveste umanitatea, acesta a raspuns: " Omul. Pentru ca īsi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi sacrifica bani pentru a-si recapata sanatatea. Si pe urma este atāt de īngrijorat de viitor īncāt nu se poate bucura de prezent; rezultatul fiind ca el nu traieste īn prezent sau viitor; traieste ca si cānd nu va muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait vreodata cu adevarat."

Mergi la inceput