Bubu-LMA ANA,SOPHIA,ELENA,KARINA,LORELEI,ALEX!126

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

Neatza si de la noi! Multumim de cafea. Ce matinale sunteti.

La multi ani Elena, Theodor si Karina! Sa cresteti mari, sanatosi si sa aveti viata plina de fericire!

Ce mesaje frumoase scrie-ti voi! La mine nu functioneaza emoticoanele toate.

Tunde, am vazut listuta pana deseara iti trimit pm. Multumesc frumos!

Dedicut, cum e cu casa? Cand va mutati? Ati gasit ceva?

La noi a nins, nu avem saniuta si nu stiu de unde sa iau. Poate iesim asa sa gustam cu limbuta zapada. Va doresc o zi minunata!

Oana si bebelina Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Mai vreau sa va mentionez doua chestiuni si apoi va salut cu drag:

- MAGNETISM, aveai tot dreptul sa nu fii de acord. Asta am si zis. Dar nu am inteles de ce ai navalit peste alte fete pe PM spunandu-le chestii de genul ”uite ce face asta, ne cere bani”, si ”i-am dat un deget, ne ia toata mana”, precum si ca nu ti se pare corect ca tu primesti un cadou, iar Ziki va primi 2...(cat de penibil!!!) si incercand sa le convingi sa nu fie nici ele de acord. Nu imi amintesc cand ai fost numita avocatul poporului.
Nu mai ai acces la grup pt ca fetele de acolo nu te mai vor. punct

- LOUTZY, dupa ce ai stat gramada pe jumate din fetele din forum in ultimele cateva zile ca vrei noile parole le-ai primit... si ce credeti ca s-a intamplat apoi? ...va anunt fetelor ca nu mai functioneaza nici unul din conturile de gmail, pacat pt cele care mai aveau poze acolo...ghiciti al cui nr de telefon este scris acolo pt recuperarea parolei?

Va rog insistent sa nu mi va mai adresati. Nu ma intereseaza parerea unor astfel de oameni despre mine.
Si BTW, pe ZIKI am vazut-o o singura data in viata. Nu o bagati in cacatul asta. Ea a avut doar o idee frumoasa, care a facut fericite multe fete.

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

ANKA, cred ca nu mai e nevoie sa scriu cine sunt...este absolut evident dupa cum au sarit de fund in sus.
Si, da , MAGNETISM, au fost persoane care nu au putut participa fiind in exteriorul RO, precum si pers care nu si-au mai permis inca un efort financiar. Dar au ales sa nu participe cu tact si bun simt, fara rautati gratuite.

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:


LA MULTI ANI ELENA ALEXANDRA!!

LA MULTI ANI THEODOR ANDREI!!

LA MULTI ANI KARINA MARIA!!


www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

si acum as vrea sa va spun doar atat..parerea mea..nimeni nu a fortat pe nimeni...EU AM FACUT CU DRAG CADOURILE TUTUROR..SI AS FACE-O DIN NOU!!!CARE SUNTETI INVIDIOASE SI RAUTACIOASE NU VA MAI BAGATI !!!
E URAT CA DINTR-UN LUCRU ATAT DE FRUMOS S-A AJUNS LA ASTA!!!
ATAT!!!!
PACAT DE COPII NOSTRI CARE FAC UN ANISOR...CA NU VOR MAI PRIMI URARILE PE CARE LE MERITA!!!EI N-AU NICI O VINA!!!!!!

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Cocutza, inca nu am inchiriat apartament. Multi nu vor sa ne primeasca pentru ca avem copil mic, vor o persoana singura, probabil pentru ca utilitatile sunt mici si la ei pretul include si utilitatile. Probabil ca nu vor sa stea cineva toata ziua acasa pe net, sa spele, sa consume de toate. Am gasit un apartament care ne accepta pe toti dar inca nu l-am ales definitiv. Cred ca o sa plecam sambata, inca nu e chiar sigur, stam cateva zile la hotel si in timpul asta mergem sa vedem la fata locului apartamentele. Noi oricum stam doar pana in aprilie, posibil sa se prelungeasca dar putin probabil.
Un coleg al sotului a plecat weekendul asta, cu familia si fetita de un an. Toate frumoase, pe net. Cand a ajuns acolo, era mizerie, aia facusera o petrecere la plecare si proprietarul nu a curatat. Iti dai seama ce scandal a iesit la firma, au trimis cei de acolo o firma de curatenie, au facut aia luna si abia apoi s-au instalat.Deci nesimtire e si prin alte parti, nu doar in Romanica.


"... cel mai interesant, in a avea un copil, este ca nu-ti poti imagina cum l-ai putea iubi vreodata mai mult decat il iubesti deja, pentru ca emani iubire, iubesti cat poti, din toate puterile tale; si apoi revelatia: IL IUBESTI TOT MAI MULT!" (Anne Lamott)

Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Inca nu mi-ai raspuns la intrebarile pe care ti le-am adresat pe forum!!
Si cum poti sa spui ca eu sunt cea suparata ca nu am primit 2 cadouri? Tu nu vezi ce ineptii poti sa scoti?
Tu nu vezi ca e anormala gandirea si modul tau de a reactiona?
In goana ta oarba de a casapi tot ce misca virtual mai faci si victime colaterale.
Cu facebook-ul nu e nici o problema, daca tu consideri asa,atunci asa sa fie, nu stiu cine e avocatul poporului aici!!!
Si ca sa te citez de pe facebook "depaseste momentul"!!!!
Eu am trecut peste asta!!!!

Vreau sa spun si eu un mare La Multi Ani pentru toate buburuzele nascute azi!!!!
Tunde ai fost si ramai o fiinta speciala!!!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ppisic spune:

Anka, si noi avem o colectie impresionanta de incaltari numai bune de scos, aruncat, ros..numai in picioare nu stau ..si din pacate si eu o gasesc pe Adeline desculta la cresa..(mai ales daca intru acolo pe neve, fara sa ma fi anuntat, e usa stricata de o saptamana hihi)
Oricum, la noi cel mai bine stau sosete cu talpa de 'piele' de la H&M, au o forma destul de buna, si nu transpira...cele mai naspa sunt alea de la Hema, ies in 2 secunde...si mai are niste papucei care stau bine, dar sunt asa de gagici, pantofiori..nu stiu ce varianta masculina ar fi...

Eu le tot repet la alea de la cresa sa nu o lase desculta...ca raceste, face muci si aia cica se duc la ureche si asa face din nou otita..m-am saturat...de 3 ori a avut timpanul spart si cu secretii din urechiusa ...

Chiar sa faci un review la botoseii astia, ca mie imi par destul de usor de scos...

Multumesc (cu intazaiere) fetelor care mi-au urat si aici la multi ani!! Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:


LA MULTI ANI
ELENA ALEXANDRA

LA MULTI ANI
THEODOR ANDREI

LA MULTI ANI
KARINA MARIA


Sa cresteti mari, frumosi, sanatosi si iubiti.



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

LA MULTI ANI ELENA ALEXANDRA!!LA MULTI ANI THEODOR ANDREI!!!LA MULTI ANI KARINA MARIA!!!

Mergi la inceput