Bubu-LMA ANA,SOPHIA,ELENA,KARINA,LORELEI,ALEX!126

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

La multi ani, Elena, Theodor, Karina!
Sa cresteti mari, voinici si sanatosi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Neatza lume.

Multumesc Roxx pt minunata poveste pe care ai spus-o.
E adevarat eu am fost prima data de acord si pe urma m-am retras. E vreo problema in asta. Poate ne spui si noua care e gasca vesele care modifica/blocheaza conturi. Mi se intamplat de n ori sa nu pot accesa contul comun de pe DC. Nu fac altceva decat sa modific titlu si sa fac capitol nou. Nu stiu de ce mi s-a interzis accesul la parola sau poate ca nu mai fac parte din grupul buburuzelor si de asta.
Imi pare sincer rau ca s-a ajuns la asa ceva.

Luati aminte administratori.

Chiar nu te inteleg de ce esti atat de frustrata de viata. Oricum sa ai parte numai de impliniri in tot ceea ce faci. NU-mi place sa doresc raul altora. Ce-mi doresc mie iti doresc si tie. Asta nu e valabil si din partea ta.

Acest forum este unul din cele mai bune existente pe internet. Aici am cunoscut persoane speciale si deosebite. Pacat sa mai sunt persoane care nu pot accepta ca unele lucruri nu sunt asa cum vor ele.

Va pupacesc si [/b]Mirelush[/b] multam de cafeluta.


Un pui mic si rasfatat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

LA MULTI ANI!!!
Elena Alexandra
Theodor Andrei
Karina Maria
sa fiti sanatosi
voinici
si sa aduceti numai bucarii parintilor vostri.


LA MULTE LUNITE!!!
MARIA-RAYSA
inca putin si faci un anisor.





Un pui mic si rasfatat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Tot vreau sa ingnor ce s-a scris cateva mesaje mai sus, dar nu poci .

Eu cred ca NU MERITA nici puiutii care fac azi un an, nici Ziki, care a avut o foarte frumoasa idee, asemenea discutii. Eu tin la forum si cred ca de dragul copilasilor nostri (caci asta ne-a adus impreuna, nu?) ar trebui sa fim mai intelepte si mai cumpatate.

Ziki, eu te imbratisez cu drag si iti zic sa fii mandra de ideea pe care ai avut-o!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:



LA MULTI ANI, ELENA ALEXANDRA!!

LA MULTI ANI, THEODOR ANDREI!!

LA MULTI ANI, KARINA MARIA!!

SA CRESTETI MARI, VOIOSI SI SANATOSI!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

LA MULTI ANI, THEODOR ANDREI!!

LA MULTI ANI, KARINA MARIA!!

LA MULTI ANI, ELENA ALEXANDRA!!

SAA CRESTETI MARI SI FRUMOSI!

Mutam de cafea:*

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:



LA MULTI ANI ELENA ALEXANDRA!!

LA MULTI ANI THEODOR ANDREI!!

LA MULTI ANI KARINA MARIA!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:



La multi ani Elena!!!
Theodor!Karina!


Neata!
EU NU MAI INTELEG NIMIK
ce vina am Eu sau Ziki?
Cine v-a spus ca imi sunteti datoare cu cadouri?
Eu am trimis coletele acelea cu mult drag..la fiecare..nu am avut nici un gust amar..Si am platit din banii mei care urmau sa fie reprimiti repede sau tarziu..dupa posibilitatea fiecaruia.
Interesant ca noi"astia din provincie" nu am stiut de ce se intampla dupa perdele..noi am fost entuziasmati la maxim..
Fetele din Capitala am impresia ca ati facut "bisericute " si acum va mancati intre voi..
Pe mine nu ma intreseaza nici cine pune buburuza..nici cine face capitol..nici cine e trecut pe nu stiu ce lista...ma doare undeva!
Ma intereseaza ce fac copiii vostrii,daca sunt sanataosi..dac sunteti bine!
..am ramas cu un gust amar..DAR!NU E TARZIU INCA SA NE STRANGEM DIN NOU..SA LASAM URA LA O PARTE SA FIM DIN NOU GRUPUL ACELA VESEL SI UNIT CARE AM FOST MAI DEMULT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Tunde, un brat de flori pentru tine mami!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka-maria spune:

Multam fetele de raspunsuri. Si noi tot in sosete umblam prin casa, dar beleaua e la gradi unde au un fel de linoleum. E rece rau pe jos, ma ia cu fiori cand ma gandesc ca amaratul mai sta uneori si descult. Chestii d-alea, gen Tikki, avem si noi si nu-i stau in picioare....astept sa vina zootjes, poate, poate.
Afara nu-l incalt, pt. ca-l bag cu totul in footmuf si ii este cald.
De mers, abia de cateva zile si-a dat drumul mai serios, dar inca nu l-as lasa afara sa mearga singur ca pune rapid mainile pe jos daca se dezechilibreaza.
La restul de discutii nu vreau sa reactionez ca ma ia cu greatza.
Am primit PM si am ales sa nu particip, imi era absolut peste mana organizatoric vorbind. Asta e pt. Magnetism care vrea neaparat sa stie de ce unele fete n-au reactionat. Mi s-a parut o idee buna, imi pare rau ca n-am putut sa particip! Nu m-am considerat nici hartuita, nici jignita, n-am putut da curs unei idei dealtfel excelente.
Si da, as vrea sa stiu cu nume, cine sunt cele care ameninta cu schimbari de conturi si parole! Ca io nu vreau sa continui sa dialoghez cu astfel de oameni!

Mergi la inceput