Bubu-LMA ANA,SOPHIA,ELENA,KARINA,LORELEI,ALEX!126

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luiza1977 spune:

Buni Lenuta,ne bucuram ca a scapat Sophic de intoleranta!ii dorim sa fie sanatoasa de-acum si inca 1000 de ani! parfumul,hmmm sigur va fii o domnisoara foarte eleganta si frumoasa asa cum este de pe-acum!

Mimo,noi avem doar in baie gresie,in rest parchet si covor peste tot.sa am ce curata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Eee, acum inteleg. Ca si eu il mai las in picioarele golase pe parchet. Eu am gresie in bucatarie si juma de hol. Si pe hol e loc de pelerinaj.

Simo, bravo. Daca e ok si pt el si n-a racit, e f. bine. Noi avem un cosmonaut de iarna. L-am dus acu doua sapt in parc intr-o geaca de toamna si a racit. Batea si vantul, ce-i drept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

Multumesc mult de raspuns Lori.

Noi speram sa ne revenim dupa acest rosu in gat, ca sa pot spune ce mancam. Zilele astea n a mancat mai nimic, noroc ca papa lm.

Nu stiu ce sa zic de antibiotic, dar tura asta m am speriat tare, cand in miez de noapte se sufoca, era fara aer. N am avut probleme majore pana acu, speram sa trecem cu bine si sa nu ramanem cu vreo sensibilitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

La multi ani Sophic!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:


LA MULTI ANI!
SOPHIA




"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

La multi ani Sophia!!! Sa cresti mare, sanatoasa si mereu parfumata cu parfumul lui mami!!!

O imbratisare mare pentru mami lucratoare si buni forumitoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

gabrielaromt, vazui pozele de pe FB. Un singur cuvant, WOW !

Pentru ziua Sarei nu organizam nimic special. In familie, bunici, veri, matusi. Cum spuneai si tu, ceva aperitive si tort.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mayane

Bai, care v-ati bagat in gargaritele mele? Deci...



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)



ce gargarite?


Bunicuto!:sunteti de nota 11
Bravo Sphiotule..tine -o tot asa mami!cate bunatati iti face buni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

LA MULTI ANI SOPHIOT FRUMOS! SA CRESTI MARE ALATURI DE FAMILIA TA MINUNATA!

Buni Lenuta imi era dor de postarile dumneavoastra! Jos palaria pentru dedicarea cu care o ingrijiti pe Sophia! Mi-as dori din suflet o bona ca dumneavoastra! Oare exista astfel de bone fetelor??????? Va pup!

Am trecut si noi pe aici la prezenta sa nu ma dati disparuta...Sunt mai mult pe dincolo ca e mai lejer si mai picant.

In seara asta sunt putin trista...Piscot avea 38.8...mi s-a parut mie ca frige la piele...la fata si gat in schimb era normala temperatura la atingere...i-am dat panadol..acu doarme...nu stiu ce=o fi ca alte simptome nu vad sa aiba...in seara asta e drept ca a fost un pic maraita fata de obicei...

In rest mai nik...prin casuta ca e frig afara!

Va pup si va doresc o sapt usoara!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Pup fetele!

LILI, isopronosine ala e pt sistemul imunitar. Nu i-am dai niciodata Catalinei, dar am luat eu o buna perioada de timp.

la discutia despre lapte nu ma bag ca pt noi e tabu...

Botosei de la tikki avem si noi in wishlist. pana una-alta, sta in dres cu buline de cauciuc pe talpa (oricum mai aluneca pe parchet).

BUNI LENUTA; wow, ce ma bucur ca ati scapat de pb cu lactatele!!!

SIMO, si Catalina e f calduroasa...manusi i-am luat degeaba, le scoate imediat . Fular nu folosim. Doarme dezvelita (daca o acopar cu ceva se trezeste instantaneu), in picioarele goale, pijama din aia cu talpa nu suporta...am scazut temperatura din casa ca sa doarma ea bine...noua ne e chiar rece uneori, dar asta e, sa fie buburuza fericita


_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput