Bubu-LMA ANA,SOPHIA,ELENA,KARINA,LORELEI,ALEX!126

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Tunde daca a vomitat o singura data poate sa nu fie nimic. Poate nu i-a placut ce a mancat, nu trebuie sa te ingrijorezi. Sanatate multa la Sonic mic si lui Mariutz cel nazdravan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vasilasanita spune:

Le mesteca.

Tunde, si eu as fi zis ca poate fi de la gat. Dar daca ai inceput sa i dai antibiotic, se paote oare sa mai fie de la gat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Am acum un pic de timp si vreau sa imi dau si eu cu parerea despre discutiile de azi. Discutii in contradictoriu au mai fost aici ca doar e un forum public si e normal sa dai de persoane foarte diferite care sa nu iti impartaseasca punctul de vedere, dar acum deja e vorba de altceva. De rautate, acuzatii penibile, gesturi imature. In propunerea lui Roxx nu am observat sa scrie ca e ceva obligatoriu la care daca nu participi esti spargator de gasca, deci cine nu putea sau nu vroia se putea scuza sau ignora mesajul si se trecea mai departe. Dar sa se faca acuzatii ca face Roxx cadouri pe banii nostri, ca profita, ca nu e corect ca unele sa primeasca 2 cadouri si altele doar unul ... GOD! Asta e penibil. Sa inteleg ca sunt persoane care si le imagineaza pe Roxx si Ziki stand la sueta si Ziki zice: "mai Roxano, as avea si eu nevoie de un all-over pt Felix, un sampon pentru mine si niste stampile pt Flavia. Le pui pe fraierele alea sa imi cumpere? O sa ma prefac surprinsa cand le primesc". Hai mai ca e penibil!
Iar cu schimbarea parolelor care e faza? Cine ce castiga? Sau e vorba doar de joaca?
Eu nu voi parasi forumul, dar oricum intru mult mai rar de cand cu serviciul. Sunt fete care imi sunt foarte dragi care nu intra pe Fb si vreau sa stiu de ele.
Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

Tunde sanatate multa lui Sonic ! Asa am patit eu cu MIhai dl rosu in gat , abia ca manca si vomita in jet tot ce mancase , ai fost la dr ? cica unii copii asa fac dl rosu in gat , vomita ! da.i cat mai multe lichide si mancarea fa.o mai pasata acum , dc o doare in gat nu poate sa inghita . Offf mititica ...
Azi m.am uitat si eu in gatul lui MIhai si nu stiu cum naiba ..dar e rosu iar , ori nu ia trecut , ori il ia din nou raceala , ii dau cu albastru de metil si sper sa ii treaca repede sa numai ajungem la tuse, voma. Greu cu picii astia bolnavi , mititeii de ei !!!!
Sanatate multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Noapte buna Mada

In plus la ce ai zis tu as adauga: sa ataci un om care nu ti-a facut absolut nimic in viata lui, asta e o chestie cruda. Ziki a fost atacata super dur... zau ca nu inteleg de ce. Pe bune Magnetism crezi ce-ai scris acolo? Ca a mimat surprinderea, ca e cazul sa-i fie rusine. Zau, nu am vrut sa zic nimic, dar imi dau seama ca as fi gresit. Cred ca datorezi niste scuze, din pacate Ziki nu le citeste...a fugit in lume, vorba aia, asa cum au fugit si alte persoane foarte valoroase de aici, ca inaioana, gabiv, mai nou roxx si poate Simo... si cum vor tot pleca, pt ca daca esti un pic special, popular, indragit, gata ti se arde una la cap.

Sunt foarte suparata, dar nu mai vreau sa adaug nimic decat ca Anduta tu ce-ai fi facut in locul lui Ziki? Ca mesajul tau de azi a fostc eva de genul (si nu ai fost singura...explic mai tarziu paranteza) "nu ma intereseaza certuri, discutii... ". Oare ce ai simtit daca erai jignita in felul asta?

Si paranteza - poate si eu, ca si alte fete am zis "hai sa nu ne mai gandim la asta, sa trecem peste, sa ne organizam, sa ramanem unite, sa nu uitam scopul grupului", dar ... nu eu am fost facuta practic o hoatza, care m-am aliat cu prietena mea sa ma captusesc cu un over-all si-un sampon. Si niste stampile.

Nici eu nu plec, lunile astea ne sarbatorim, o s avad cum am simt mai incolo...

Noapte buna mamici!

Tunde sanatate si noapte usoara, nici mesajul tau legat de "conflict" nu l-am inteles, dar nu mai zic nimic, o las asa, stiu car de suparata esti si tu. Sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Seara!

Deci sa iau tacerea ca un raspuns,negativ banuiesc.

Acuma,pentru ca sunt genul de om caruia ii place sa stie cum,cu ce si cand a gresit,poate ma lamuriti si pe mine care sunt motivele pentru care abia mi se adreseaza cate una din voi,pe forum sau telefon sau mess sau alte mijloace de comunicare...Sa nu mai spun ca fete cu care vorbeam frecvent si-au shimbat total atitudinea de cand cu grupul.

Si nu,nu pot sa trec peste,inteleg ca am iesit singura din grupul de pe FB,iar apoi am cerut inapoi,m-am razgandit.Nu m-am rugat de nimeni,am trimis un simplu request care nu mi-a fost aprobat.

Deci banuiesc, ca ceva motive exista.Asa sunt io,mai curioasa.

Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Si eu simt nevoia sa spun cateva cuvinte - cum vad eu problema!

Mai intai ca imi pare rau-rau ca s-a ajuns asa departe si ca dragele noastre Ziki si Tunde se simt acum atat de aiurea incat sigur le vine sa arunce cadoul pe geam (zic si eu!?!).
Nu este cazul! Cele ce au participat la cadourile pentru voi, au facut-o din suflet si nu pentru ca ne simteam obligate sa mai stiu eu in ce fel. CU MULTA-MULTA PLACERE AM CONTRIBUIT (sunt sigura ca vorbesc acum in numele tuturor ce au facut-o)!
Am lamurit-o pe-asta da?

Din pacate vad ca nu mai am mesajul de la Roxx sa citez din el sa se faca inteles de toata lumea ca nu ne-a obligat fata... ea doar a dat o idee si chiar specifica ca in cazul in care nu ajung/ se strang banutii va pune ea diferenta!
De unde ai scos-o oare Magnetism pe-aia cu "prietena" (Roxx si Ziki), cu "sa-ti fi rusine Ziki" si cu "personajul dictatorial"...?!?
Tu ai recitit ce ai scris? E chiar foarte urat si ca ai gandit-o, ce sa mai zic ca ai si scris-o...
Ca mie mi-a sunat a mesaj plin de rautate, de razbunare ce zici tu...
Poate un simplu "nu multumesc" adresat Roxanei la mesajul prin care ne zicea de cadou era de ajuns, nu crezi?

Si de ce trebuiau cele ce stiau ce se intampla sa "se faca ca ploua", sa para totul o armonie ca si cum nimic nu s-a zis/ facut pe-aici. Nu vad de ce ele sa poarte asa o povara...

Mi se pare corect sa stiu cu cine am de aface chiar si virtual, adica sa se faca diferenta ca ce a povestit Roxx nu e barfa, ci este cruntul adevar despre persoanele X, Y si Z!

Nu am inteles nici eu ca majoritatea: de ce au fost schimbate parolele de la conturi? La asta vad ca nu s-a raspuns si chiar as vrea sa stiu...

Mai erau de zis multe dar s-a facut tarziu asa ca o lasam pe alta data!

Nici eu nu parasesc corabia!

Noapte buna!

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Neata! Nu stiu daca pt mine noaptea a fost un sfetnic bun, dar m-am trezit hotarata sa mai adaug ceva:
Magnetism, eu pana acum nu am reusit sa imi dau seama care e treaba cu tine. Ne-ai impuiat capul cu mesaje despre proprietatile tale,  tarile vizitate, silicoanele de tz-spe mii de euro pentru soacra scrise intr-un stil haotic, fara logica, fara subiect si predicat, lucruri oricum total neinteresante pentru mine care dupa ce ti-am citit vreo 5 postari cand iti vedeam numele saream mai departe. Nu cred ca 1% dintre mesajele tale se refereau la copii si, sa fim serioase, suntem pe site-ul Despre copii nu pe Hai sa ne laudam cat de smechere suntem noi. Acum insa ma gandesc, cand am vazut ce imaginatie bogata ai ca nimic nu e adevarat, totul e in capul tau.

Laura, tu pana nu de mult imi erai simpatica. Imi erau utile sfaturile tale, te citeam cu placere, dar de la un timp (cam de asta vara am observat eu) ai devenit foarte acida, nimeni nu avea voie sa te contrazica, nimeni nu putea sa greseasca ceva ca il puneai repede la colt si toata lumea a inceput sa te cam ignore. Nu stiu daca sunt de vina hormonii sau stresul cu locul de munca sau pur si simplu asa esti tu si in cele din urma ti-ai dat arama pe fata.

Ana, nu stiu care este implicarea ta directa in tot scandalul asta, dar neacceptarea ta in grup se datoreaza si faptului ca esti apropiata de Loutzy si tot ce se discuta acolo ii poate fi raportat. Chiar daca se vorbesc lucruri pe care ea le stie, ne dorim intimitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

La multi ani Marie Lorelei!!!
La multi ani Alexandru Stefan!!!
La multi ani Stefan!!!


www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata si la perfuzie

La multi ani Marie Lorelei!!!
La multi ani Alexandru Stefan!!!
La multi ani Stefan!!!

noi p'aci, alergam, daram, urlam, ne dam cu fundul de pamant...etc etc
dl M a innebunit iar

om trai si om vedea

pupici fetelor, sunt prin zona

Mergi la inceput