Bubu-LMA ANA,SOPHIA,ELENA,KARINA,LORELEI,ALEX!126

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

neata

LA MULTI ANI pt ieri ELENA, THEODOR SI KARINA! Sper ca primiti si de la intarziati

si pt astazi, LA MULTI ANI puilor LORELAI, ALEXANDRU STEFAN SI STEFAN!

sa cresteti mari, sanatosi, sa aveti o viata lunga, frumoasa si tot ce va doriti sa vi se indeplineasca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Buna dimineata.
Madalina eu nu am nimic cu nimeni. Nu stiu de unde ai scos tu asta. Nu s-a schimbat nimic la mine. Sa inteleg ca eu sunt tinta tuturor discutiilor de pe FB. Chiar ma bucur ca nici una nu ma placeti nici nu ma acceptati asa cum sunt.
Am vrut sa stiu initial cine a schimbat parola de pe DC, nu mi-a rasp nimeni. Nici nu s-a anuntat nici nimic. Cand am facut o cerere sa primesc parola inapoi pr gmail erau si acolo schimbate parolele. Le-am schimbat si am schimbat parola contului de pe DC cu prima cea initiala. Ulterior a fost schimbata iar. AM aflat si cine(nu dau nume ca deja se stie). Nu a intrebat nimeni de parolele de la gmail ca le dadeam oricand. Ieri i-am trimis PM lui Roxx cu parolele, nu ma intereseaza ce si cum e pe acolo.
Daca asta e impresia voastra ca sunt acida, va inselati amarnic. Stiu de unde si de la ce mi se trage. Nu mai conteaza.



SA AVETI O VIATA MINUNATA ALATURI DE PUIUTII VOSTRI!!!!

Un pui mic si rasfatat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

LA MULTI ANI!!!
Marie Lorelei
Alexandru Stefan
Stefan

LA MULTE LUNITE!!!
Antonia Luiza
Andreea Natalia



Un pui mic si rasfatat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Neata!
Eu una am stat departe de conflictele de aici. Dar acum parca mi s-a urcat sangele in cap cand am citit raspunsul lui Magnetism.

Ziki mama, nu te lua dupa ce zice femeia asta, ca nu gandim asa ca ea. Din mare fericire. Tunde, sa stii ca nu sunt cercuri, cerculete pe aici. Chiar daca m-am vazut cu Mada si cu Roxx la bebeluseala, nici una din ele nu a zis un cuvant de rau despre nici una din fetele de pe forum. Si asta zic eu ca denota caracterul lor onest.

Eu una nu sunt nici prea activa, nici prea veche pe aici, dar cred ca atat timp cat sunt pe prima pagina, pot sa-mi dau cu parerea.

Magnetism, incearca sa scrii cat mai corect cand ni te adresezi. Daca stii sa scrii corect, eu zic sa o faci pt. ca altfel arati lipsa de consideratie fata de cele care te citesc. Sincera sa fiu esti foarte enervanta prin mesajele tale care sunt foarte dificil de citit. Si poate duci lipsa de apreciere si laude ca intri aici doar sa epatezi. Te-ai gandit vreo clipa ca in timp ce tu te lauzi cu silicoane si etc. sunt altele care abia isi permit o haina pt copil??

Imi pare rau ca intradevar, oamenii pe care ii citeam cu mare placere, care scriau frumos au plecat sau sunt pe cale.

zi excelenta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Neata! Si urarile pentru ieri si azi:

La multi anisori dragii nostri Elena Alexandra, Theodor Andrei, Karina Maria, Marie Lorelei, Alexandru Stefan!

Sa fiti sanatosi si numai lucruri bune sa vi se intample in viata!




Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Buna dimineata.
Ok, am eu proleme mari de comunicare daca asta s-a inteles din pozitia mea neutra. Nu are rost sa ma lungesc, pe scurt: eu doar le-am aparat pe Ziki si Tunde, desi bag seama ca nu asta s-a inteles. Nu vreau sa continui cu epopeea asta, doar sa imi cer scuze fata de fetele astea doua daca , prin mesajul meu, s-a inteles ca eu imi bag capul in pamant, ca strutul, si ma prefac ca nu s-a intamplat. In niciun caz nu am facut asta!


Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Atunci cand Dalai Lama a fost intrebat ce l-a surprins mai mult īn ceea ce priveste umanitatea, acesta a raspuns: " Omul. Pentru ca īsi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi sacrifica bani pentru a-si recapata sanatatea. Si pe urma este atāt de īngrijorat de viitor īncāt nu se poate bucura de prezent; rezultatul fiind ca el nu traieste īn prezent sau viitor; traieste ca si cānd nu va muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait vreodata cu adevarat."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

LA MULTI ANI MARIE LORELAI!
LA MULTI ANI ALEXANDRU STEFAN!
LA MULTI ANI STEFAN!


SA AVETI PARTE IN VIATA DE TOT CE VA DORITI!

Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Atunci cand Dalai Lama a fost intrebat ce l-a surprins mai mult īn ceea ce priveste umanitatea, acesta a raspuns: " Omul. Pentru ca īsi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi sacrifica bani pentru a-si recapata sanatatea. Si pe urma este atāt de īngrijorat de viitor īncāt nu se poate bucura de prezent; rezultatul fiind ca el nu traieste īn prezent sau viitor; traieste ca si cānd nu va muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait vreodata cu adevarat."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

TIME OUT ! asa nu o sa se termine niciodata

LA MULTI ANI scumpe buburuze.

Sa fiti sanatoase , frumoase , curajoase , sa simtiti intotdeauna caldura si dragostea parintilor si in acelasi timp parintii sa se bucure de zambetele voastre , de caldura imbratisarilor voastre .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Deea_Sav nu ne-ai mai zis cum a iesit testul de sarcina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Tunde cum ati dormit?

Mergi la inceput