Fluturasi - Felicitari PISUCMIC !!! (108)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Roxy, eu zic sa mergi la magazinele specializate si sa ii intrebi ce si cum/...spune-le ca dispui de un spatiu de incorporare mai mic si poate iti dau ei ceva idei sau cel #259;utin te ajuta intr-un fel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac

Mandreeac imi place tare mult grasunul tau. L-am vizionat aseara cu Ilinca si ne-am indragostit de el, dar am omis sa-ti scriu.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011


Multumim din suflet mami! pentru toti 6

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

bb_yasmi super bucataria culoarea imi place mult, este mult mai faina asa deschisa

eu asa ma oftic cu masina de spalat vase....peste tot m-am uitat si sunt inalte de 80-85. cele joase sunt mai late de 45...deci nici cum nu le potrivesc. am un spatiu de 75 inaltime si 45 latime. cred ca nu fac mare branza, nu? doar sa tai din dulapul de langa

copiloi ma bucur ca ne-ai scris. nu prea iti mai faci timp si de noi, ai?

mandreeac aaaa daa, stiu despre proteste dar nu ma gandeam ca s-a ajuns chiar asa. chiar vorbeam cu sotul ca as iesi si eu in strada daca stiu ca ar da rezultate si ar zbura nenorocitii astia de la putere. sa-i ia gaia] de s-ar face ceva sa scapam de ei.

ally ce figura esti dar sigur ti-i schimba

strumphitza ce piscotel scump si motat am vazut chiar ca-i dulce poza cu firul mouse-ului intre degetele

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




Si eu as iesi, dar imi e teama de huliganii astia nenorociti ca ieri au aruncat cu pietre, caramizi, sticle incendiare si jandarmii au dus la sectie si au batut si oameni nevinovati.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

am pus un filmulet sa vedeti cum danseaza Anastasia si mai si canta putin asa



Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

poop motzaya mica!!! nu stiu ce au copilasii astia cu usile...asa face si al meu asta la final dupa ce scoate tot din dulap mai ales e la dulapul cu farfurii ca la oale nu e problema
roxy, al meu da si din fund can danseaza
a ramas Lucas cu zambetul pe buze cand a vazut mica motzata tot mai frumoasa se face blondina!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi
daaa, asa cu dulapurile, tranteste usile, cotrobaie prin ele. acolo erau farfurii si n-am lasat-o

merg sa pun o masina la spalat.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Roxy, este super dulcica Anastasia! Ce frumos danseaza si canta...Ai o domnisorica tare frumoasa si jucausa.
Lavinia, poze cu puiutii tai ce scumpi cand ne mai pui???

Eduard mi-a deplasat noptiera de la pat si impinge la ea de zor pana pe hol ...Nu ma asculta mai deloc, trebuie sa ridic vocea sa stea si el linistit,si nu vreau asta ca este prea mic pentru asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ally nu cred ca are ceva daca ridici vocea, zic si eu...pai altfel o sa se invete asa sa nu te asculte
chiar nu stiu cum se procedeaza in situatiile astea, sa certi copilul, sa ridici vocea...este bine sau nu?
fetele cu experienta poate ne ziceti si noua.

Anastasia face asa cu scaunul cu rotile, il plimba prin toata camera eu mai ridic vocea la ea cand nu lasa cablurile, prizele, baga in gurita toate porcariile....si parca ar intelege ca se uita asa lung la mine si da din manuta asa cum da o pisicuta cu gheruta, asa face si ea, este asa scumpa.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi chiar, pune poze ca n-ai mai pus de mult

merg sa mananc niste biscuiti cu unt si gem ca alte porcarii de dulciuri nu mai am si nici nu-mi mai cumpar.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

roxy, hehe, cine ii spunea anastasiei deschide si apoi nu o lasai sa umble . Asa face si a mea, dar sunt 2 usi una langa alta si trage de amandoua odata Voi cu ce filmati? cu telefonul?

yasmi, pai deocamdata bucataria e piesa de rezistenta pt ca nu am vazut livingul , astept cuminte pozele din week-end

strumph, am vazut piscoata frumoasa e asa sexy cu piciorusele goale Ce culoare ai luat protectia de scara?

mandreeac, si in seara asta am inteles ca vor iesi in strada..daca nu au iesit deja...nu ii inteleg..proteste, proteste, dar de ce sa distrugi orasul? Au vandalizat magazine, statii de autobuz, au rupt garduri ...astea nu le inteleg ...

Am fost cu Cata la dr..are o "codita de raceala" adik e totul ok la plamani dar are niste mucisori indeva mai jos , si din cauza lor tuseste si nici nu ies la aspirator. Mi-a dat ciez "vesnicul" Rhinathiol si aerosoli. A spus sa-i fac pana dispare de tot tusea. M-am linistit
A si cantarit-o acolo cu boby, pluza, dres si pampers.. 10kg din care a scazut 200gr. oare a scazut destul? De luna trecuta pare sa fi luat 100 gr. La cantarul meu (care nu e de copii) apare ca are tot 9500 gr de mult timp...

Mergi la inceput