Fluturasi - Felicitari PISUCMIC !!! (108)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada multumesc frumos! in realitate este si mai frumos oricum vreau din suflet sa va multumesc pt toate sfaturile bune pe care mi le-ati dat. printre aceste sfaturi a fost sa nu imi fac bucataria/podeaua pe wenge cum spuneam eu ca vreau. si sa aleg culori calde, deschise.
mada, da, ii mai las suzeta pana o sa observ eu ca este el pregatit sa renunte la ea, dar nu mai mult de 1 an si 8-10 luni. la I a fost atat de simplu sa nu mai foloseasca didi...la 1 an si 7 luni cand spunea singurica ca " didi a papat-o upu (lupu) u ditzisoii" (si arata cum a mancat-o lupu pe didi a ei cu sintisorii :))))

acum sa va mai intreb ceva: avand in vedere culorile din living si bucatarie :crem, maro, bej,wenge ce culori sa aleg la accesorii?? accesorii bucatarie: rulou usi terasa/geam bucatarie, cate una alta de decor.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

deci juniorul s a trezit la 8 fara 20. la ora9 s a culcat inapoi pana la ora 11 (atunci am mai dormit si eu un rand de la 10 ) apoi de la 12.30 iarasi era super marait ca ii era somn asa ca la 12.40 a a dormit ....si doarme....


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Hello!


Ioana


Pitica mea a pus fundul in sus sa se bage la nani. Este bestiala cum se aseaza ea pentru nani!

Strumph, am vazut pozele cu piscoata. Este de exceptie! Asa de preocupata este ea cu masa de activitati...Vad ca majoritatea piticilor sunt atrasi de electronice.

Fetele din Bucuresti, a ramas ceva stabilit pentru maine? Pe mine m-a trezit putin sotul la realitate spunandu-mi ca el este in sesiune si nu mai trebuie sa mearga zilnic la facultate deci nu stiu ce limitari mai am. Oricum voi face tot posibilul sa ajung atunci cand se hotaraste.

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nah..nah...acum am timp de n'am ce face.... si nu e nimeni pe aci...uff....cred ca e semn ca ar trebui sa ma apuc de calcat la draperii.... dar nu am chef!!!
juniorul inca doarme...asa l'as trezi


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Lasa copilul sa doarma ca si eu dau refresh si nimic! Mai zi-mi de casutza.


la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ce sa mai zic??
ce de 7 luni doar despre asta vorbesc


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

La multi ani Ioana!!!!

BB Yasmi ai o bucatarie superba. Si camera Iasminei arata . La Luchitza ce mobila ii pui? Deci mai un pic si va mutati? Caldura merge?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Roxy e vorba de protestele impotriva puterii. Cred ca si la voi la Brasov a iesit lumea in strada, dar la noi a fost nebunie si inca este.

Yasmi imi place mult bucataria ta.De camera lui Lucas nu prea mi-am dat seama, astept sa o vad terminata.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua si de la noi mamici si burtici!

Lavinia, mi-a placut tot ceea ce am vazut, felicitari pentru absolut tot. Bucatarie este foarte pe placul meu.Si bravo tizulet frumos pentru ”didi”!

Strumpitz, ce piscotica superba am vazut eu acolo! Este minunata,superba....mor de dragul ei...Ce salopeta lunga avea mititica ,mai-mai ca se impiedica in ea. Un mare de tot pentru Sophia de la Duracell!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Mandreeac imi place tare mult grasunul tau. L-am vizionat aseara cu Ilinca si ne-am indragostit de el, dar am omis sa-ti scriu.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput