Buburuze ian-feb 2011 - LMA ANA, SOPHIA! (125)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Buna dragele mele,

am intrat repede sa o urez pe sarbatorita zilei.....

LA MULTI ANI! ANA ISABELA sa cresti mare, sanatoasa si fericita

va si sa aveti o sambata si duminica placuta....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

LA MULTI ANI ANA ISABELA!

Sa cresti mare si isteata, frumoasa si sanatoasa! Sa fii mereu cu zambetul pe buze si parintii tai sa se bucure in fiecare zi de tine si de fratiorul tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocsanica80 spune:

intru si eu repede sa spun LA MULTI ANI FERICITI SI SANATOSI ANA ISABELA, SA AI PARTE DE TOT CE ESTE MAI BUN IN VIATA ASTA ;
LA MULTI ANI SI PENTRU PITICII DE ZILELE TRECUTE DAR SI PENTRU MINUNATA SHUBULINA ;
eu sunt dupa o noapte cu trezire la 12 si nedormit pana la 3 , apoi trezit la 6 facut papica si plecat la Bucuresti; acum am revenit moarta de somn; abia astept sa ma bag in pat ;



Roxana mami de Maria-Sofia si 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

La multi Ani Ana Izabela!!!

Sa cresti mare , sa fii sanatoasa si sa ii bucuri pe parintii tai!!!

Noi suntem la Gruiu, Marti il sarbatorim numele sotului, de Sf.Anton asa ca mergem in gasca mare la restaurant, apoi in we la munte, pe 30 il sarbatorim din nou de data aceasta de nastere.
I-am dat deja cadoul, o arma de vanatoare, printre multele alte arme pe care le avea, asta si-a dorit asta i-am luat.
Sunt pe cale sa imi iau si eu permisul de arma, mai am de dat examenul si gata, is posesoare de pistol doar cu bile(legislatia romana nu permite arma cu glont), insa le pot da celor care ma ataca una la gioale sa zic asa astfel incat sa ii imobilizez.
Alaltaieri am fost urmarita pret de o ora de un individ care urmarea sa imi ia telefonul cred, ca banii ii cheltuisem deja, eram si cu copii dupa mine, data viitoare insa voi fi mai pregatita si voi stii ce sa fac.
ma si distrez la cursul de arme ca instructorul explicandu-ne legislatia ne zicea:Nu se trage in cel care te ataca decat atunci cand tu dai: un avertisment sonor: Stai ca trag!!! , dupa care excuti un foc in plan vertical si apoi tragi in el ca sa zic asa.........bla bla, pe naiba ca daca te trezesti cu unu ca te ataca in fata nici nu mai ai timp sa zici nimic, vorba lu asta la meu, zici si tu in gand :Stai ca trag si tragi nu mai stai!!
Sapt viitoare is la poligonul de tragere!!!
Vecina mea care e avocat a fost agtacata pe strada la noi de un individ care i-a furat telefonul fix din mana, la politie a facut tambalau mare si a reusit sa-si recupereze telefonul asta dupa ce facuse tambalau mare , a aflat ca cel ce i-a furat telefonul era un pusti de 18 ani hot de telefoane.Cred ca e singura persoana aflata de mine care si-a recuperat telefonul intreg cu toate contactele in el, l-a gasit dupa codul IMEI.

Tunde sa stapanesti sanatoasa costumatia si sa te simti excelent in ea!!!!

Joi am fost la pilates , a scos aia si untul din noi, dureros, ea zicea ca hai sa incepem cu ceva soft,, soft my ass, ca ne-a luat din prima cu exercitii dure,nici azi nu mi-am revenit dupa febra musculara dar sigur ma duc si datile viitoare.

Va pupam


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Magnetism;treci mama la kalasnyikov direct..ce familie de pistolari..bravo voua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Am intrat repede sa vad ce-a primit Tunde gata, m-am linistit!

Sa-l porti sanatoasa si daca l-a ales el atunci e un semn ca vrea sa te vada in el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

vai, ce m-am exprimat!

deci, voiam sa spun ca-si doreste sa-i fii mai aproape...stii tu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

Da Tunde vb lui Monica, insa eu cred ca daca sotul tau ti-a daruit asa ceva sigur te iubeste mult mult si sigur te doreste , asa ca nu mai stati REAPRINDETI FLACARA IUBIRII!!
Am zis-o pe asta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Tunde sexy mama

Mirelush NIMIC frantuzesc nu gasesti in tari ca Austria, Germania, Anglia. Si e reciproc.

Lalely marea majoritate dintre noi care am inceput serviciul ne-am dus cu cateva zile inainte. Banii intra in martie asa ca nu stiu sa iti zic daca s-a aprobat dosarul sau nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Am fost la ikea. Moaaama de aglomeratie. Toata lumea venise pentru reducerile cu care si-au tot facut reclama, numai ca nu prea am vazut nimic redus. Ori s-au terminat produsele reduse ori a fost vrajeala.
Si m-am hotarat sa vand carutul sa iau unul mic, usor, sa se stranga usor, sa incapa lejer in portbagaj. Ador Stokke-le, a facut toti banii, dar e imens, daca il bag in portbagaj nu mai incape nici un ac pe langa el, e destul de complicat de strans ... Gata! M-am saturat!

Mergi la inceput