Buburuze ian-feb 2011 - LMA ANA, SOPHIA! (125)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

LA MULTI ANI ANA ISABELA!

SA FII SANATOASA, CURAJOASA SI SA-TI BUCURI PARINTII ALATURI DE FRATIORUL TAU ROBERTEL MULTA VREME DE AICI INAINTE!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Vreau si eu parola de la contul comun, va rog.
Sa schimb titlul capitolului!!!


Un pui mic si rasfatat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:



La multi ani Ana!!! Fetita dragalasa si isteata! Sa ai parte numai de bucurii in viata, sa ii faci fericiti pe mami, tati si fratiorul cel scumpel!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Am iesit afara o ora. Dupa o saptamana de carantina a fost foooaaarte bine. Acum doarme. Dupa masa de pranz mergem la Ikea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Doloress sa stii ca si pe mine ma tenta la un moment dat sa imi fac permanent intins. Nici nu mai stiu de ce am renuntat la idee. Nu stiu daca cu permanent sta lucios ca dupa placa. Ce placa ziceai ca are sotul tau? Ghd?

Ieri la servici am primit un mega 'compliment'. Ca o paranteza, eu nu m-am mai vopsit de aprox 10 ani si m-am indragostit iremediabil de culoarea mea naturala, care e un fel de nisipiu suvitat cu blond, vara mai deschis, iarna mai inchis. Aveam si ceva fire albe dar se pierdeau 'in peisaj'. Luna trecuta la coafor mi-a zis coafeza ca am cam albit in crestet, unde eu nu prea ma uit si am zis ca pana la urmatorul tuns ma gandesc ce fac: il vopsesc pe tot, fac suvite, il las asa... Ieri vine un coleg la mine in birou si in timp ce stateam de vorba imi zice: mama, dar ce ai incaruntit! Eu am dat-o in gluma: da mai, dar acum sunt mai desteapta etc La care el foarte sec: dar sa stii ca exista vopsea de par. Deci nu cred ca mai apuc urmatorul tuns, trebuie sa ma vopsesc urgent!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Simo ai PM.


Un pui mic si rasfatat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:



Draga Fifi!Sa cresti mare sa fi mumoasa si
sanatoasa !
MULTI ANI TRAIASCA!
MULTI ANI TRAIASCA!
LA MULTI ANI!!
ANA SA TRAIASCA!
TRA LA LA!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

neata

Dedicut;mersi fain fain
Am primit un"ECHIPAMENT" pentru nopti hot!..pink/chilotei+corset/pacat ca m-am inmuiat si tre sa merg la sala sa dau bine in ea!
Fata mea e super ragusita..tuseste tare dar se tine pe baricade..sunt mandra de Ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Buna dragi mamici,

Scuze ca dau buzna,sunt de la odiseea de martie-aprilie si in curand trebuie sa ma intorc si eu la serviciu.Presupun ca la o parte dintre voi a venit deja vremea asta si doresc sa va solicit ajutorul.

V-ati intorc cu cateva zile inainte sa faca bebelusul 1 an sau cu o luna???Ati intampinat probleme cu depunerea dosarului pt a primi stimulentul???Sunt sigura ca ati tot vorbit pe aici,dar lipsa asta de timp ma omoara,asa ca v-as ramane recunoascatoare daca macar mi-ati spune la ce capitol s-a discutat.

O alta intrebare:cu cine ati lasat bebelusii?
Ati gasit bone de incredere,sau aveti parinti care va ajuta???

Va multumesc!!!

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

buna

ANA!!!! ochi negri, sa fi sanatoasa si sa traiesti 1000 de ani

noi prin casa, am fost un pic si afara
Razvi doarme, Robi nu vrea si pace, se tot foieste ba pe canapea ba pe covor, tare greu adoarme

cocutza sunt frantuzesti, nu gasesti, nu i bai, o sa i trec pe PICOVIT si gata, le ajunge atat Uvesterol ADEC

vreau sa fac ceva dulce, dar sa vedem cum il culc pe Robi intai

pupi fetelor

Mergi la inceput