Hai Alina_anto,shoareku,jessamine, mady_19!(52)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Olishka, mi s-a dus tot sangele din cap sa-mi incalzeasca picioarele!
Ai povestit mereu de surioara ta mai mica. Vezi ca atunci cand spuneam ca uit de la mana pana la gura nu exageram ?????????
Ce bine ca o ai pe ea.
Copilul meu va avea probabil un animalut cu care sa doarma cand va mai creste.

+36

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

Olga, din cate stiu eu miercurea e de garda si cateodata sambata, dar nu sunt 100% sigura.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si
35+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Bulinutza

Olga, mamica lui David iepurasul si 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Matzaila_81

Olishka, mi s-a dus tot sangele din cap sa-mi incalzeasca picioarele!
Ai povestit mereu de surioara ta mai mica. Vezi ca atunci cand spuneam ca uit de la mana pana la gura nu exageram ?????????
Ce bine ca o ai pe ea.
Copilul meu va avea probabil un animalut cu care sa doarma cand va mai creste.

+36


Sau ii mai faci un fratior/surioara

Eu m-am hotarat ieri sa-l fac si pe al 3-lea. Sotul sigur vrea. Dar nu acum, cam in 8 ani Si sper sa iasa fetita

Olga, mamica lui David iepurasul si 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianaBuc

Olga, din cate stiu eu miercurea e de garda si cateodata sambata, dar nu sunt 100% sigura.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si
35+ cu



Multumesc

Olga, mamica lui David iepurasul si 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihacor spune:

buna fetelor...
multumesc de raspunsuri...abia de vreo 2 ore m-am trezit si eu,de 2 nopti nu prea mai dorm nici eu...
azi nu e o zi minunata pt mine...am vomitat de dimi si abia am papat ceva...
despre faza cu kg...pot sa va zic ca am mancat orice si oricand,ce si cat am putut,dar eu de la incept si pana acuma in prezent am vomitat aproape in fiecare zi...si sa nu mai punem faptul ca am lucrat pana in decembrie cate 9 ore pe zi,45 de ore pe saptamana,numai in picioare si in stres,in bucatarie,la restaurant...
sa stiti ca si eu m-am bucurat enorm ca nu am pus mai mult,si asa sunt eu destul de mare ...si medicul mi-a zis ca nu e nimic neinregula,totul e ok,dar s-a mirat si el ca,de craciun nu am pus decat un 1.5 kg...
asa ca,sa nu fiti invidioase pe mine,voi dupa ce nasteti o sa slabiti sigur,eu tot dundi o sa raman,ca asa mi-e soiul...
si noi ne-am hotarat in sfarsit la un nume : Eduard.
am vrea sa facem botezul acasa,in romania,dar nu putem pana in august,atunci bebe ar avea 6 luni,voi credeti ca e tarziu?

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Mihacor, nu mi se pare tarziu la 6 luni. Ok, nasa va trebui sa mearga la sala inainte ca sa reuseasca sa tina copilul in brate toata slujba dar altfel nu vad nici un inconvenient. Nu e o data limita ca sa-l crestinezi.

Olishka, as mai vrea si al doilea copil ba chiar si pe al treilea. Desi stai sa vedem cum va decurge nasterea si cum o sa ma descurc cu matoiul meu.

+36

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Mihacor foarte frumos numele Eduard Nici mie nu mi se pare prea tarziu la 6 luni, desi noi pe David l-am botezat la 4 saptamani. Acum vrem sa facem botezul in mai, caci ne place tare mult aceasta luna.

Matza sunt sigura ca o sa te descurci de minune

Olga, mamica lui David iepurasul si 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihacor spune:

fetelor,o intrebare...incerc sa imi pun si eu o alta poza la profil si nu reusesc nici cum,am vrut sa ma vedeti si voi cu burtica...este cumva vreo smecherie?

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihacor spune:

am reusit ...


35+

Mergi la inceput