Strugurasi de Sept-Oct 2011 *22*

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

hayat pup si pe tine si pe razvanel
bravo ca ati fost cuminti la vaccin , sunteti baietei mari , ce sa mai

trebuia sa facem si noi vaccinul dar nu se stie pana cand o sa l amanam
sunt f trista , doctora noastra este bolnava , a fost ieri operata de urgenta si i au scos 5 litri de lichid din cavitatea abdominala
sper sa fie bine


_


de T 4+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Pinky.. nici eu nu stiu ce sa vreau .. ma tot gandesc daca sa iau marsupiu acela, ca si wrapul l-am folosit de 3 ori .. deci nu stiu...

Jade da tot albastri, si cred ca asa raman.. parul se regenereaza frumos, doar la spate mai avem chelia..

Hayat .. imi pare rau ca s-a desc atunci telu..dupa 15 te sun si pove mai multe.. btavo pt "fieruta" grasuna

Lali.. zicem strugurasii mici , inez e cu o luna mai mica ca Eva e Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hayat_Kh spune:

Intrebare:


Fetele care ati fost cu bb-ii la vaccinul de 4 luni, au facut kk mai moale decat de obicei sau normal?Si temperatura?

Mami fericita de Razvan Octavian 15.09.2011



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NataliaS spune:

'Morning...la pranz:)

Multumim de aprecieri!

Am avut o noapte hororr...cu treziri la 12-3-6-8 ,supt,caca, aspirat secretii, trezit de-a binelea si apoi stat vreo ora la povesti...de fiecare data...puteti sa va imaginati desenul cercanelor mele

De azi dimineata ii dau Eurespal si parca e mai bine...sa vedem in 2-3 zile, asta in cazul fericxit in care reusesc sa o fac sa-l inghita

Pe moment respir...fetele mari sunt afara, am terminat de aspirat si acum merg sa fac niste paste carbonara cu curcan pentru maimutele mele.

Mai fetelor, ma complexati cu greutatile bebeilor vostri...a mea cred ca e cea mai slaba ...sper sa ia ceva in luna asta cu viroza asta nenorocita plus ca va trebui sa facem si vaccinul cand ii trece si acum e vaccin la dublu - trebuie sa i-l fac si Stefaniei- brrrr

Jade - T e super simpatic imbracat in spiridus! Cate kg are? E un buflei scump! Ref. la fusta mea...macar picioarele sa mi le pot arata...ca alea inca arata bine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Salutare!

Jade, ce super ca s-a intors! Cred ca esti tare fericita! Imi pare rau de doctorita voastra sper sa se faca bine repede.

Sei, te inteleg dar poate o sa-i placa in el. Eu doar pe la 5-6 luni o sa-l mai pun in manduca nu de alta dar plange foarte tare daca il pun acum... nu stiu daca se vor schimba lucrurile dar vedem atunci.

Lali, foarte frumos ca se joaca fetita ta cu suzeta!

Lena, da seara

Marryan, bine ca a trecut perioada grea si ca acum e mai bine fetita! sa se faca bine bine repede!

Si lui Dani ii cade parul in spate dar ii si creste, se vede mai ales in fata... e asa haios

Va pup fetelor ca il aud pe micut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Natalia si a mea e slabuta.Are in jur de 6400-6500.

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

mare minune mare , T s a intors pe burta

_


de T 4+





ce ti-am zis

Bravo TTTT..

Jade s-a intors sau rostogolit ca mingiuta , noi iar nu vrem a ne intoarce.. inca isi pune mana in fata daca incerc sa o trag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Hayat_Kh

Intrebare:


Fetele care ati fost cu bb-ii la vaccinul de 4 luni, au facut kk mai moale decat de obicei sau normal?Si temperatura?

Mami fericita de Razvan Octavian 15.09.2011







noi de cand am facut vaccinul nu am facut kk singure , desi pana atunci de o sapt am facut zilnic
aseara a avut temp 38.. nu i-am dat nimic, am imbracat-o mai subtire dimineata avea 37,6
Cea mai fericita de Elena (24.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Nu o credeti pe Natalia.. e fotomodel de reviste..eu nu aratam asa bine nici inainte de sarcina
Nati.. tu ai dormit boiereste..doar 4 treziri.. noi aveam 4 trziri pana la 5 , de la 5 la 8 inca vreo 4

Pinky.. cred ca totusi merita comandat..

Jade voi ce scaun de masa luati?
imi pare rau pt dr ta..

Zubi.. tinem pumnii sa intre banii repejor.. eu nici nu imi fac planuri deocamdata



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Rach macar ai castigat la remi?

JADE
. ati schimbat marca de pampers?

Mergi la inceput