Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (105)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

strumph, portitele le-a montat sotul..nu stiu cat de greu a fost ..nu a parut sa fie greu se prinde o parte in perete si alta in balustrada. la noi dau f bine pt ca sunt aceeasi culoare cu scara. Cica sunt indicate pana la 2 ani. Noi o perioada doar le-am dat jos(pana sa inceapa Cata sa escaladeze) si am lasat balamalele in pereti repectiv balustrada, dar dupa ce creste si fata le vom scoate de tot si vom face reparatii pt gaurele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

ia sa vedeti una bucata piscoata cum face ca tractorasul sa nu va speriati de vocea mea, nu e asa cristalina si suava

sa vedem ce mai pot face public, ca am multe filmulete, tre` sa aleg cu grija sa nu se vada una bucata caeu de obicei i le fac cand e la ora de tziti cand nu vrea sa doarma, ori inainte de supt ...amintiri, mi-e tare drag sa ma uit la ele

marym am sa incarc cele 2 poze cu reteta de la banana cake ca eu le-am facut poza si asa le-am pus atasate ca poze nu document aici

curierul cu pachetul de l amothercare tot nu a ajuns, off si voiam sa iesim afara dupa ce papa de pranz, vad ca tot consemnate la domiciliu suntem din cauza asta... imi darama casa piscoata daca nu o scot afara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


Strumpitz
, super haioasa piscotica ! Imi plac ochisorii ei la nebunie...Ii vorbe.ai in engleza ? ca eu nu am inteles mai nimic...sau poate sonorul nu este prea bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur


Strumpitz
, super haioasa piscotica ! Imi plac ochisorii ei la nebunie...Ii vorbe.ai in engleza ? ca eu nu am inteles mai nimic...sau poate sonorul nu este prea bun.


Eduard Andrei 02.04.2011




nu ai inteles pen`ca ii vorbesc in romngleza primele 2 cuvinte din fraza in romana sau engleza si restu invers vai de capu ei copchila mea ce limba o vorbi cand o incepe a spune si ea ceva pus ca am o voce foarte suava dupa cum se vede sunt raraita si vorbesc putins i pe nas cateodata din cauza unor probleme medicale, deci meniu complet


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

na ca am mai pus 2 filmulete aici ....sunt vechi dar mie imi plac, sper ca si voua, desi eu nu stiam ca se vor vedea asa iurea intr-o parte, precum am spus nu am mai descarcat de pe tel pana acum nici poze si nici video si nu stiam ca trebuie sa filmez cu telefonul la orizontala sa pot vedea ok cand descarc pe laptop sper ca nu va suciti gatul prea rau uitandu-va la ele intoarceti laptopul pe-o parte ca-i mai usor

ma duc sa ii dau de papa la piscoata si apoi nani ca se maraie deja si e tarziu

va pup si trec eu mai tarziu pe aici sa vedem ce mai faceti



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Strumpitz, nu stiu ce tot zicea piscotica in acele filmulete ca Duracell-ul meu era tare agitat. Se uita la laptop incruntat si apoi tipa si gangurea de numai el a inteles.Una peste alta de nervi mi-a aruncat si tel de mi-a zburat tastaura....era tel cu cartela de Ro in el.Nu cred ca mai are vre-un remediu tel meu...pffff si ce rau imi pare. Oricum, minunata Sophia din toate punctele de vedere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

strumph, m-am uitat cu cristi la filmulete. radea mama focului la strambaturile piscoatei si voia sa o mangaie atunci cand incepuse sa se smiorcaie Am baiat inimos . Piscoata e o dulce. vocea ta suna exact ca in realitate. La mine se aude tare aiurea cand vorbesc "la camera"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Multumesc Strumphi.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Irinuca am mai intalnit un caz ca al tau anul trecut cu o fetita cu nodul la unul din sini din cauza hormonilor si i-au spus ca si tie sa nu mai dea carne de pui din comert ca e injectata cu hormoni.Nu vreau sa te sperii, a fost cu fetita la mai multi medici de aici care au trimiso la iasi, acolo i-au spus ca nu pot face nimic si trebuie sa ii dea tratament cu hormoni si la 3 ani sa ii vie menstruatia sa tie tratamentul pana la 10 ani iar apoi sa aiba menstruatie normal.Vreau sa spun ca nu a urmat nici un tratament si fetita si-a revenit nu mai are nimic.A respectat si nu a mai dat carne injectata la fata.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Dar ce liniste e pe aici!

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput