Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (105)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

yuhuu, sunt tare mandra de mine am facut si mancare azi(ciorbita cu periosare de pui), si ceva curat, cu vasele nu am avut treaba la spalat , am iesit si cu copii pe afar 1 ora, le-am dat papa, am papat si eu, le-am citit si i-am culcat. Deci acum merit si eu o

yasmi, m-am tot gandit la ce ai zis de peste, si mi s-a facut brusc o poftaaaa Totusi eu nu dau Catalinei nimic prajit, dar Lucas e oricum precoce in toate si cred ca va tolera f bine pestele daca ii dai
Ambroxol ne-a dat si noua dr la Cristi pt tuse productiva, dar din pacate nu si-a facut efectul...

alehiam, si noi am avut periute din acelea d ela primii pasi la Cristi, dar uite ca nu mai stiu exact cand a inceput sa se spele ca-lumea pe dinti

alina, nu stiu de ce am asa o presimtire ca vei avea fetita...sper sa am dreptate

alexina, si ni tot de "garduletul" de la etaj ne temem cel mai tare si acolo am pus plasa. la inceput am urcat/coborat cu Cristi de mana, eu pe langa balustrada, el pe la perete si s-a invatat asa, dar acolo sus imi e frica..din joaca, din fuga sa nu se ajunga la ce e mai rau...
nasol cu cazatura micutei. e fetita mare deja, nu o mai opresc pe ea niste baricade moi, mai bine o lasi pe jos undeva ca e mai sigur

strumph, habat nu am ...daca vdai search nu gaseste nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

hahahah haha Allyyyyyy l-am vazut pe Edy cu papion si geluit e tare simpatic

eu inca ma chinui cu pozele si filmuletele astea de pe telefon si piscoata cotrobaie dincolo in dormitorul meu , o vad ce face in geamurile de la dressing

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


Buna ziua si de la noi!

Viss, sunt superbi micii jucausi ...Ii sta foarte bine Soniei cu parul prins acolo sus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


Am pus si noi poze de la ziua lui tati de nume !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


Strumpitz, ce pe faza ai fost ! Doar ce le-am pus de nici 5 min si tu le-ai si prins din mers. Multumim de aprecieri...Nu stiu sa-ti raspund la intrebare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur


Am pus si noi poze de la ziua lui tati de nume !!!


Eduard Andrei 02.04.2011



of, of ce cavaler !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Am schimbat si poza de la profil ca deja de prafuise la maxim cea veche .
Madutz, !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

ally da cate kile de praf ai sters de pe poza aia ?

maduta ai fost gogodina azi le citesti povesti si la somnul de pranz ? nu mi-ai raspuns la intrebarea cu portitele se monteaza usor , si tre` sa le tin asa pe loc acolo pana o incepe sa stie ea singura sa mearga pe scari si sa se tine de balustrada ? noi nu avem problema cu spatiul intre bare larg, sunt dese si e ok, nu incape, deci nu e pericol

am reusit si am downoadat si filmuletele, adineaori nu facusem eu o chestie pe telefon ,...ehh , cat traiesti inveti si ma uit la filmulete si am unele de cand era mica mica si pijamalutele de 0-3 luni ii erau super largi uff mai vreau un bb mic la un filmulet de i l-am facut acum vreo 2 zile m-am prapadit de ras , ma uit on and on la el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

vai cat am scris eu 2 min la mesajul anterior piscotel a reusit sa urce o scara o lasasem pe hol , stima de ea si doar ma uitam cu coada ochiului sa vad ce face si pana am terminat eu mesajul ea s-a si urcat si facea eehhh ehhhh si cand ma duc sa vad ce face dupa ce am trimsi mesajul ea victorioasa urca spre etajul 2 mi-a stat inima in loc , i-am spus bravo mami si hop am luat-o de acolo, ea se aburca sa mai urce inca una cred

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Buna!LA MULTI ANI SIMO SA AI PARTE NUMAI NE BUCURII ALATURI DE FLACAI TAI

Strumpy da trimite-mi reteta sper sa ma descurc daca nu inteleg ceva te anunt.


mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput