FIV in Ungaria 149

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adriana_mari spune:

Lorena ,Mihai va tinem pumnii si ne rugam pt voi.
Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorenaflore spune:

Draga cybele,
multumim mult pentru incurajare. Sa dea Domnul sa fie bine!
Mihai

LORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorenaflore spune:

Multumim mult Adriana. Doamne ajuta!
Mihai

LORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naty76 spune:

lorenafloreadoamne ajuta sa fie bine!
ioana,balanta sarcina usoara
ank mult noroc pt vineri,
samirra
Qiao mult noroc si tie,
corinuka mult noroc
si la restul fetelor muuult noroc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorenaflore spune:

Multumim mult naty76. Doamne ajuta!
Mihai

LORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Merci Mihai.
Tocmai adineauri am vorbit si eu cu Lori la telefon de era sa lesin cand am auzit. Dar inteleg ca situatia se redreseaza usor usor. VA tinem pumnii si bafta mare!!!!! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenus26 spune:

Lori, Mishu ve pup si ma rog pentru voi
K vrea sa o pupe in direct pe Lori asa ca o sa-l duc la ea :)

Pup toate fetele si bafta multa la clocit cine e closca in perioada asta si sarcina usoara proaspetelor burtici





o sarcina obtinuta natural in 2009 - oprita in evolutie la 7 saptamani
2 IA nereusite, 2 FIV nereusite
"Nu pot schimba directia vantului, dar pot schimba pozitia velelor astfel incat sa ajung intotdeuna la destinatie."
"Aminteste-ti ca toate lucrurile sunt posibile pentru cei care cred. "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Lori, Mihai, va tin pumnii si Doamne ajuta sa fie bine pana la capat. Sa ne tineti la curent si pe noi cu evolutia, avem si noi emotii alaturi de voi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

lori, mihai ma rog sa treaca cu bine perioada asta si sa fi si uitat de ea cand o sa va tineti minunile in brate.
fetelor, am si eu o productie de 4 foliculasi dodoloti si frumosi pe care o sa ne bazam, restul sunt mai micuti, am scos de tot puregonul din meniu si o sa bag de azi 3 merional in loc de 2.
Cine a avut 3, cum ati facut, tot cu o singura fiola de ser ?


---------------------------------------------
MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote, TSH sub limita
sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6
IA mai 2011 Medlife - nereusita

Copiii vostri nu sunt copiii vostri. Ei sunt fii si fiicele dorului Vietii de ea insasi indragostita. Ei vin prin voi, dar nu din voi. Si, desi sunt cu voi, ei nu sunt ai vostri. Puteti sa le dati dragostea, nu insa si gandurile voastre, Fiindca ei au gandurile lor, Le puteti gazdui trupul dar nu si sufletul, Fiindca sufletele lor locuiesc in casa zilei de maine, pe care voi nici chiar in vis nu o puteti cunoaste. Putei nazui sa fiti ca ei, dar nu cautati sa ii faceti asemenea voua, Pentru ca viata nu merge inapoi, nici nu zaboveste in ziua de ieri" (Kahlil Gibran)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha3 spune:

mami vreau - multumim si te pupam. Mai ai putin. Doamne ajuta! Pana cand nasti nu prea realizezi ce ti se intampla si nu prea iti vine sa crezi, dar cand ai minunea langa tine in fiecare zi nu poti sa crezi ca ai reusit, ca esti mamica.

adipapazi - multumim si sa-ti traiasca micutii! Sunt tare faini. Va pupam.

Mihaela

Mergi la inceput