Scolari de Iulie - August 2004 * 89

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Noroc ca nu stiau ele ce scrie pe pungi ca sa se prinda ca bunica a reciclat-o...:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Ce dragute sunt fetele cum au adormit pe canapea . Si ce soacra tanara ai!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

superbe Cristalinele
(sa nu le tunzi, m-auzi ?)

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Salut,
Am revenit la munci dupa 4 zile acasa la mine... doamne ce bine a fost, abia acum imi dau seama ce obosita eram ,am dormit in fiecare noapte 12 ore adica de la 9 la 9, nu mi s-a mai intamplat asa ceva de cand eram gravida
Vazut poze cu constantenii si cristalurile frumosi sunteti toti. Kim vad ca ai lipici la fete
Azi au inceput ale mele scolile, diseara Eva are dans... iar incepe varteju vreau vacanta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Vazut echipa din Constanta, Pupi m-a topit :) si gasca cristalina, ce dulci sunt cretele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor
miercuri azi, deci oficial mijlocul saptamanii . si mi-e sooomn. nu prea stiu ce-i cu oboseala asta... poate o trece
multumim de complimente
o zi usoara sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

A, miercuri...nu la mine e inca marti , asa ca ma duc sa ma culc.
O zi buna va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Liliana somn usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Neata,
Credeam ca numai pe mine m-a intepat musca tzetze dar e bine sa vezi ca nu esti singur Iar am tras de Eva azi dimineata sa o tarasc jos din pat. si-a stricat programul, nu adoarme pana la 9-9.30 si ca urmare e ca o pisica infuriata dimineata noroc ca nu scuipa
Mooam si avem un program semestrul asta, luni teatru, marti dans, miercuri si joi merg eu cu Mara la antrenamente, sambata Eva tenis, mara cu arcul... ne-am cam incarcat si tocmai asta incercam sa evit. dar Eva tine mortis sa mearga cu doua prietene la teatru si dans, asa ca s-au dus de suflet doua seri linistite da am un plan secret... vreau sa institui vinerea scurta 8-12 pt ca mai am zile libere pt eva de luat pana in vara, cred ca sefa mea o sa joace de bucurie cand o sa ii povestesc
o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

buna dimineata si de la noi.
tot somnoroase si puturoase si noi :-)
desi Giulik e enrabdatoare sa inceapa odata scoala sa si inceapa activitatile extra ...

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput