Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***383***

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Ina, daca a fost asa o intalneala adhoc, pe repede inainte, nu mi se pare un capat de tara. Dar daca e cu premeditare, de dinainte stiut, si invatie la masa mare atunci m-as zburli nitel.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Floric, nu a fost cu premeditare: la acest unchi se stia ca merg azi socrii si cumnatu' cu cumnata; asta se stia; ce s-a intimplat pe parcurs, nu stiu; Jambo lucreza simbata pina la 2 si eu, la ora aia, cred ca inca il adormeam pe Ian; m-a anuntat prin sms pt ca stia ca ma deranjeaza sa fie intr-un anturaj care ma vorbeste pe mine de rau in zi de sarbatoare Cu atit mai mult cu cit el are 2 Ioni acasa
Poate sint eu defecta; sau prea sensibila; sau si una si alta

PS. Din cite imi amintesc nu am avut nici un loc de munca unde sa fi fumat in birou.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

INAPREDA


Eram precisa ca ai revenit ca am vazut 5 pagini scrise in lipsa mea !!
Te sunasem sa te felicit si in direct !!

Acum cu comportamentul lui Jambo eu una nu sunt de acord , sfintii ca si zilele de nastere le stii dinainte si le planifici, una era sa dea sms ca au mers la o bere, era ok dar asa nu prea e ok




www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Si-apropos de "defect"; am fost aseara cu Ian la pediatru pentru ca avea un ochi putin rosu; de cum am intrat pe usa mi-a spus:
-nu veau a doctol.
Cum a intrat in cabinat s-a pus pe urlat; dar zdravan; nu voia sa interactioneze cu doctorita, plingea intruna.
Dialog:
-Face asa pentru ca e bolnav sau asa plinge el?
-Nu e bolnav, nu are comportament de copil bolnav, aa plinge el CIND NU-I CONVINE CEVA
-Daca nu-i trece intr-o saptamina, va rog sa veniti sa va dau o trimitere la psiholog
-Ca sa- prescrie un tratament medicamentos?????
-Nu pentru consiliere.
-Sa-l consilieze pe...Ian????
-Nu, pe dvd, e clar ca aveti probleme!!!!



No, va rog, nu ma protejati: ce parere aveti???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Floric, nu a fost cu premeditare: la acest unchi se stia ca merg azi socrii si cumnatu' cu cumnata; asta se stia; ce s-a intimplat pe parcurs, nu stiu; Jambo lucreza simbata pina la 2 si eu, la ora aia, cred ca inca il adormeam pe Ian; m-a anuntat prin sms pt ca stia ca ma deranjeaza sa fie intr-un anturaj care ma vorbeste pe mine de rau in zi de sarbatoare Cu atit mai mult cu cit el are 2 Ioni acasa
Poate sint eu defecta; sau prea sensibila; sau si una si alta

PS. Din cite imi amintesc nu am avut nici un loc de munca unde sa fi fumat in birou.

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis








Atunci eu as avea ceva de zis omului daca a plecat intr-un anturaj unde eu is pionul principal la vorbe de duh.

PS. Nu ma refeream la fumatul in birou ci la fumatul in general

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

INAPREDA


Eram precisa ca ai revenit ca am vazut 5 pagini scrise in lipsa mea !!
Te sunasem sa te felicit si in direct !!

Acum cu comportamentul lui Jambo eu una nu sunt de acord , sfintii ca si zilele de nastere le stii dinainte si le planifici, una era sa dea sms ca au mers la o bere, era ok dar asa nu prea e ok




www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)





Multam.
Si io cred/simt ca tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Floric, dupa cum poate iti amintesti nici eu nu aveam acces la forum de la birou intr-o perioada si nu mi s-a intamplat nimic , asta e, abia apucam sa ma asez seara la calc, da, nu mai era asa interesant sa raspund la subiecte deja dezbatute dar daca astea erau regulile ma conformam !

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Ina, aia a fost conversatia dintre tine si dctolita?????

Ori nu stia ca pe Ian il cheama Ian, ori nu stie ce e dvd, ori te-a luat la misto, ori nu mai stiu ce sa spun????

Sigur ca si eu am primit d-astea ca "faceti ceva sa il potoliti", sau am vazut parinti dati afara din cabinet pana se linistesc copiii (de parca, o data reintorsi nu ar lua-o de la capat) dar asta cu trimisu la psihopupu e prea de tot. Zau, is eu zaltata sau iar am ceva de spus doctorilor...dar am invatat sa ma abtin

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Floric, dupa cum poate iti amintesti nici eu nu aveam acces la forum de la birou intr-o perioada si nu mi s-a intamplat nimic , asta e, abia apucam sa ma asez seara la calc, da, nu mai era asa interesant sa raspund la subiecte deja dezbatute dar daca astea erau regulile ma conformam !

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)






Tocmai, d-aia stiu ca intratul seara nu mai are nici un farmec. SA raspund cand vulcanul s-a stins. O sa fiu ca in bancul cu soricelul si girafa.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Floric, nu e DVD, e DVS = dUMNEAVOASTRA, am tastat eu gresit; ultima replica a fost cu "-nu, dumneavoastra! Eclar ca aveti probleme!

Mergi la inceput