Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***383***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Ioi, cuscra, acum am vazut, mie ford k mi se pare una dintre cele mai urate masini lansate, chiar am ras bine ca o data am vazut confirmarea, intr-o revista de specialitate era un top10 cu cele mai nereusite/neinspirate/ hidoase modele de masini si asta era prin frunce
Anaan, pai sa-ti iei carnetul anul asta, ce mai astepti, te sustinem moral!!! E minunat sa shofezi!!

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Camara Bunicii e "ceva local" din cite stiu e; e a unei tipe mai tinera ca mine pe care eu o plac mult si -poate si de aceea! - o cred cind imi spune ca in crenvustii de vita exista carne de vita Familia ei detine abator si restaurant/sala de nunti si asta mi se pare un motiv in plus sa cred ca preparatele comercializate de ea sint proaspete si bune.

In ceea ce o priveste pe Ana Tabeica: eu mi-am imaginat ca e prietena cu fetele noastre de la mare; motiv pentru care i-am dat "accept"; si da, m-am uitat si eu la pozele ei ianinte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

De cine zici ca e de pe DC, Munica, de anda aia? Si atunci de ce nu i-a raspuns cuscrei si de ce tot insista cu cerutul prieteniei? Tu de unde stii, tie "ti s-a introdus" politicos? Si "prietena" noastra stii tu care e activa la umanitare...nu ca as crede ca e ea, dar nimic nu m-ar surprinde:)))

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Bianco, deci ii serioasa treaba aia cu jobul 2? Atunci da, se cere neshte bautura...

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Oli, bine ati revenit. Cum iti merge burta? Mi-ai tot aparut in minte zilele acestea si m+am tot gandit la tine.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Cuscra, cind mi-am ales "masina vietii", am tinut cont de urmatoarele considerente:
-sa mi-o permit OARECUM din pdv financiar
-o sa o conduc numai in oras deci, nu-mi tre' nu stiu ce "firma" si nici nustiuce dotari
-modelul sa se preteze a fi personalizat cu...cireshe
-sa incap eu, Ian si posheta

Mie mi se pare "fani" si dragutza.

PS. Si eu am target sa-mi iau permisul INAINTE de ziua mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Si eu am o tanara care ma "preteneste" pe fb, dyydyy dea, parca. Are poze cu un bebe mic. Se revendica cineva?

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Bianca
Mi se pare tare ca ai reusit sa ai un second lob care sa-ti placa si sa te tina in priza, in conditiile in care este acum piata muncii! felicitari tufata draga!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Cuscra, cred ca Monica se refera la Tabeica; Anda Adam e, mai degraba, un personaj fictiv, un fel de "era pe cind nu s-a zarit/ azi o vedem si nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Si din ciclul "io nu-mi spal rufele murdare in famelie": vi se pare normal ca azi Jambo s-a dus cu frate' su la unchiul lor care e Ion? Dar ca m-a anuntat printr-un sms?

Mergi la inceput