Bubu- LMA Stefan,Serban,Eva,Alexia,Bogdan ! (123)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

Buna dimineata si multumesc din suflet pentru toate urarile voastre frumoase.
As vrea sa-i urez azi lui BOGICA sa creasca mare si istet, norocos, sanatos si sa aiba parte de fericire la tot pasul!

Va doresc o zi minunata!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

la multi ani buburuzeeeee!!!!

sa cresteti mari si frumosi si sanatosi si cuminti

dragele mele HELP !

cum faci sa-i colectezi bebelusei pt sumar de urina si urocultura

noi tot cu ochii umflati in fiecare dimineata.
maine mergem la analize... sa vdem ce si cum si ne trebuie normal si sumar de urina si urocultura. de 2 ziel ma tot gandesc cum sa fac sa recoltez

Amalia dulce bebe 19.ian.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

Eu am avut parte de doua serbari - una surpriza sambata si una cu familia si prietene apropiate duminica.
Azi va dau si voua o bucatica de si un si , precum si -ua cu lapte din dimineata asta.

Azi a inceput tati al nostru serviciul, dupa 3 saptamani de concediu, parca e goala casa fara el. De lunea viitoare incepe si Flavia gradi, si incepe si bona trainingul, iar de lunea cealalta... - serviciu. Ma duc sa mai citesc nitel din capitolul asta din urma, poate gasesc impresii de-ale fetelor care ati inceput serviciul. Eu una ma intorc dupa 15 luni de stat acasa, deci e ca si cum o iau de la inceput...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

si inca ceva
aveti idee cu cat timp inainte NU trebuie sa manace ca sa-i poate face exudat?
dr. a spusca dimi NU TREBUIE SA MANACE absolut deloc... pey bine femeie ! vrei sa ajung cu ea vanata ? cum sa nu manance dimi?

de asta spun.. cu cat timp inainte nu trebuie sa manance ?

VA ROG HELP AGAIN !!!

Amalia dulce bebe 19.ian.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

andri exista niste pungute speciale sau daca face pipi la olita, dezinfectezi olita si pui fata pe olita

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ziki

Ma duc sa mai citesc nitel din capitolul asta din urma, poate gasesc impresii de-ale fetelor care ati inceput serviciul. Eu una ma intorc dupa 15 luni de stat acasa, deci e ca si cum o iau de la inceput...





ei bine draga ziki E ORIBIL
vreo 2 zile n-am fost om .. noroc ca totusi o aveam pe "mamaie" , femeia care are grija de copil si e ok ... trecuse de perioada de testare si o aveam de vreo 2 luni asa ca am stat cat de cat linstita.

oricum GOOD LUCK ! eu am stat din oct.10-dec.11 ...vreo 15 si la mine... dar bucuroasa as mai fi stat vre-un an cu bebele

Amalia dulce bebe 19.ian.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

andri exista niste pungute speciale sau daca face pipi la olita, dezinfectezi olita si pui fata pe olita

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

am auzit si eu de ele ... de pungute.. sper sa o rezolve atunci aia din spital ...

la olita nu m-am stresat sa o pun ... poate dupa 1 an ... sa nu o stresez nici pe ea. ...

ai tai motani stau frumusel pe olita?

Amalia dulce bebe 19.ian.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

andri....ce olita, i am pus de cateva ori si au urlat de parca ii pusesem cu curul in urzici

RAzv a papat binisor, a baut si lp cu orez, acush plecam la dr sa vedem ce ne mai zice

revin cu vesti

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Neatza.


LA MULTI ANI!!!!
BOGDAN-ALEXANDRU
sa fii sanatos, sa cresti mare si voinic
si sa ai succes la fete.



Un pui mic si rasfatat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

andri....ce olita, i am pus de cateva ori si au urlat de parca ii pusesem cu curul in urzici

RAzv a papat binisor, a baut si lp cu orez, acush plecam la dr sa vedem ce ne mai zice

revin cu vesti

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi


olita are maracini spui ...
ei bine sapt viitoare cand o face fata 1 an ii fac cadou o olita...macar sa stie ce-i aia ... precis si-o va pune pe cap ...

Amalia dulce bebe 19.ian.2011

Mergi la inceput