LMA CLOPOTEII IMPLINESC 4 ANI! *288*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NataliaS spune:

La multi ani pentru 2012!!!

La multi ani clopoteilor care si-au sarbatorit ziua de nastere!!!

Salutare!!!

Eu mai am putin si o iau pe campii...fetele mai mari in vacanta si cu nevoi personale - papat, sport, atentie, divertisment, Ilincuta bolnava rupta, cu mucozitati cat China, nu poate respira, nu poate suge, se inneaca, tuseste de ti se rupe sufletul, azi noapte mi-a vomat de 2 ori, prima data de la secretii , a doua oara de la medicamente...ufff si in loc sa cresca frumos in perioada asta in care ar trebui sa creasca accelerat, ea stagneaza Si colac peste pupaza, maine sotul imi pleaca in delegatie pentru o saptamana

Revenind la aspecte mai optimiste v-am pus poze noi la semnatura, cu craciunitele mele si serbari de Craciun


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza spune:

La multi ani tuturor clopoteilor sarbatoriti zilele astea. Sa cresteti mari si frumosi si sa-i bucurati mereu pe parinti.

Natalia imi inchipui cum e sa le ai pe toate trei acasa si sa mai fie si bolnavioara cea mica:(. Sanatate multa celei mici si tie multa rabdare cu nazdravanele mari. Pozele sunt delicioase, Ana e o adevarata domnisorica de acum. Tu mami arati foarte bine. Sunteti o familie foarte frumoasa toti 5 .

Eliza de Emma + (DPN 20.04.2012)
2-3 ani
1-2 ANI
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaatudor spune:

yelou...La multi ani tuturor!

Natalia...tu stii cat de mult imi place mie de voi!! Mult de tot!!

noi..de ieri mai avem un copil...i-am luat lui Fyfy o pisicuta...citat: "Mi-am dorit mult de tot o pisica...acum Lisa o sa stea la noi pentru totdeauna, nu?"...desi e putin speriata si nu o lasa pe fyfy sa se apropie de ea acum, sper sa se obisnuiasca repede cu noi si sa fie iubitoare.privirea lui Stefy cand a auzit miorlait si a vazut-o...e de nedescris, ma bucur mult ca am luat decizia sa luam pisi, caci Mura, desi Fyfy o iubeste, nu ii satisface nevoia ei de afectiune..in ideea ca Mura e mare si sta afara, si nu poate sa o ia in brate..si sa se joace pre bine....


va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NataliaS spune:

Salutare zuzici!
La multi ani Alesia, Matei, Stefan, Patrick!!! Sa cresteti mari, sanatosi si cumintei!
La multi ani Alinush!!! de aprecieri!Sa va bucurati de noul membru al familiei ! Sunt convinsa ca ochisorii Stefaniei sunt mari, curiosi , fericiti de fiecare data cand o vede prin casa...ce mai smotoceli o asteapta pe micuta pisicuta

Eliza - multu' de aprecieri!Cum esti? Ce-ti mai face burticuta? In curand incepe partea grea a sarcinii...dar trece si apoi ne pui poze cu micuta printesa De abia astept!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

LA MULTI ANI PE 2012!
LA MULTI ANI TUTUROR CLOPOTEILOR care au implinit 4 anisori, sa cresteti mari si sanatosi!
Va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:


tuturor clopoteilor care au implinit patru anisori si pe care nu am reusit sa-i imbratisez virtual. Dragele mele, va doresc cu mult drag sa va bucurati de copilasi, sa-i aveti sanatosi si sa fiti fericiti alaturi de ei.

La mine e liniste...Dudu e la Brasov la bunici. A stat toata vacanta, in timp ce noi am mers la...mare! Radeti, dar Ozi a avut cantonamentul la bulgari. E atat de frumos la mare si iarna...eu sunt o impatimita.
De luni incep scolile. Tudor are 13.5kg si sper sa-l tina pana in martie cand mai vine buni sa mai bage o cura de ingrasare. La gradi nu mananca mare lucru asa ca urmeaza vremuri grele.
Va imbratisez cu drag.

Am vazut pozici si pe facebook si aici. Cresc clopoteii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena_andreianu spune:

Salutare tuturor!

Cred ca am anul de cand n-am mai intrat pe la voi...
Nu v-am uitat, dar suntem prinsi cu diverse...

Multumim de urarile adresate lui Stefan, e printre primii... la multi ani tuturor clopoteilor! si mamicilor aferente!

De Stefan ce sa va zic? Ii place la gradi, la scoala mica cum ii spune el. Ii place ca e intr-o clasa cu copii mai mari (grupa mica cu grupa mare) si e mai atras de ce fac cei mari decat ce fac cei mici... adica el deja isi scrie numele, recunoaste numele scris al colegilor... stie sa scrie si cifrele... sare deja de 10, iar la numarat ne-a lasat masca intr-o zi cand a numarat pana la 60 fara vreao greseala si mai ieri l-am auzit numarand din 2 in 2... pana la 10...

L-am inscris la un curs de initiere in muzica din toamna, ne zapaceste cu niste instrumente!

Si el trece printr-o perioada grea... e razvratit tare! numai ca el sa fie... si ne stricam de ras ce poate sa dea din el.

Mai nou nu mai vrea sa se tunda ca "e tare frumos asa cu bucle!" of... Narcis unde era...

In schimb nu scapam de suzeta! acum zice ca el e baiat mare si nu mai are nevoie, in sec urmatoare o cere ca lui "ii place mult suzeta lui!"...

Cam astea fetelor!...

Va pup, va doresc un An Nou deosebit si numai realizari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


Buna, fetele!

Am terminat si noi cu aniversarea Ioanei.
Aici aveti cateva poze.

Am ramas in urma cu urarile. Asa ca urez clopoteilor:

La multi ani, Mara Bianca!
La multi ani, Daria Mihaela !
La multi ani, Nicole Ariana!
La multi ani, Matei Alexandru!
la multi ani, Stefan!
La multi ani, Matei Patrick!
La multi ani, Eva Maria!
La multi ani, Ionut! si

La multi ani, Serban Andrei!

Deasemeni mamicilor:
La multi ani, alinatudor!
La multi ani, Ven!


lorena_andreianu La multi ani si voua si un Nou An cu sanatate si realizari!
Ioana si-a aruncat singura suzeta. Cand isi m aducea aminte de ea, zicea ca a papat-o catelul.
Ar fi si asta o metoda. Numai daca ar vrea sa o arunce.
Credeam ca Ioana a renuntat tarziu la ea (la 3 ani).


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


Buna!

Urmatorilor clopotei le urez:

La multi ani, Carla Alexia!
La multi ani, Andrei!
La multi ani, Emir Conrad!
La multi ani, Matei!

si pt azi:

La multi ani, Iannis Cristian!

si mamicilor:

La multi ani, Mire79!
La multi ani, Darene!



ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Buna seara clopotei sarbatoriti si mamici mandre!
Am murit fara net.

Imi cer scuze ca fac felicitari cu intarziere, dar vreau sa urez si eu clopoteilor care au avut ziua de nastere LA MULTI ANI! sa fiti fericiti si sanatosi!Sper ca ati avut cu totii o aniversare minunata!Va pup si va imbratisez pe toti!

Vreau sa va multumesc si pentru urarile pe care le-ati facut pt ziua lui Razvi.
Noi i-am tinut ziua pe 3 ian pentru ca pe 9 cand a fost ziua lui noi eram deja in Germania si nu mai aveam cu cine o tine.
Poze am pe Facebook daca sunteit doritoare.


Am vazut ca au mai aparut mamici si asta ma bucura.

Alina am vazut pozele de la ziua Ioanei.Multa lume si multa veselie pe acolo.Ioana e o adevarat domnisoara iar Justina nu mai are mult si o ajunge :D

Nati si pe mandrulicile tale le-am vazut.Da ce cadouri mari au primit!!!!ce era acolo ha? ha? Super si pozele profi.


Alinaatudor pt mesajul din cap trecut.

Eladea, m-am uitat si la pozele voastre din cap trecut, cu ingerasi tai Foarte frumosi au fost copiii la serbare.Imi plac mult copiii costumati asa, li se potriveste asa de bine...
Am vazut cateva pozici si de la ziua lui Eric, nu toate recunosc, da destule cat sa vad ca a fost o petrecere reusit si cu voie buna.

Miki mamicuta pozele voastre le voi vedea imedeiat de pe FB.



(slideshow)
Razvan 3+

Mergi la inceput