LMA CLOPOTEII IMPLINESC 4 ANI! *288*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


Buna!

ramonab multumim!
Am vazut si pozele voastre. Nu te m recunosteam.
Iti sta foarte bine!
Razvan e o scumpete de copil.

La multi ani, Iannis Cristian!
La multi ani, Tudor Mihai !
La multi ani, Eric Adrian!



ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

salutare zuzici!
multumim pentru urari si le intoarcem si noi sarbatoritilor din zilele acestea.

din pacate am avut o perioada mai grea la munca si nu prea am mai apucat sa intru pe net.
va doresc zile usoare si multa sanatate bolnaviorilor (si noi suntem cu rosu in gat. sper sa reusim sa scapam si de data asta fara antibitic. deocamdata reusim sa tine febra sub control cu antitermice la 4 ore)

pupici

Anca si Stefan (13.01.2008)
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


ancab insanatosire gradnica lui Stefan!


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Spunem si noi " La multi ani!" clopoteilor sarbatoriti zilele acestea.
David Alexandru
Maria
Ioana
David
Mara Bianca
Daria Mihaela
Matei Alexandru
Stefan
Matei
Eva Maria
Ionut
Serban
Alexia
Andrei
Conrad
Matei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca.b

salutare zuzici!
multumim pentru urari si le intoarcem si noi sarbatoritilor din zilele acestea.

din pacate am avut o perioada mai grea la munca si nu prea am mai apucat sa intru pe net.
va doresc zile usoare si multa sanatate bolnaviorilor (si noi suntem cu rosu in gat. sper sa reusim sa scapam si de data asta fara antibitic. deocamdata reusim sa tine febra sub control cu antitermice la 4 ore)

pupici

Anca si Stefan (13.01.2008)
Povestea Nasterii



La noi functioneaza rapid si negresit albastru de metil.Cu un betisor de ureche ii dau pe limba cat mai aproape de amigdale.Dupa aceea macar jumate de ora ar fi bine sa nu bea sau sa manance nimic.
Sanatate!

(slideshow)
Razvan 3+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

La multi ani Stefania si Ileana!!!Multa sanatate si sa aveti o viata plina de bucurii si impliniri!!

(slideshow)
Razvan 3+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Daca tot am lipsit asa de mult hai ca umplu pagina :)

Vreau sa va spus si voua ca in sfarsit ne-am gasit un apt definitiv aici in G.Noi stam in casa de vacanta deocamdata si e muuult mai scumpa si nu stiu cat mai era dispus Electroluxu sa ne plateasca chiria asa de mare. Si de aceea stateam cam pe ghimpi si ne cautam in disperare un apt cat de repede.
Ieri in sfarsit l-am gasit, e superb, nu e mare are doar doua camere, dar sunt camere mari,bucatarie marisoara, baie un balcon superb imbracat in bete de bambus.Zona e absolut superba, e un fel de cartier inafara orasului la vreo 2 km.Ce imi place mie foarte foarte mult e ca e chiar langa o padure unde se pot face plimbari all day long.

M-am apucat si de invatat germana ca-i musai daca vreau sa lucrez.Altfel aici ma descurc foarte bine in engelza, se cam cunoaste limba, dar daca vreau sa imi gasesc o slujba musai sa stiu nemteste.

Nush de ce nu-mi merge FB, adica nu se incarca decat cat sa vad bara de sus, in rest e alb:(
Voua va merge?




(slideshow)
Razvan 3+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Perla Razvanici:
Ieri s-a gandit sa se machieze domnisorul si in actiunea lui mi-a distrus toata trusa de machiaj, mi-a amestecat toate fardurile.
bineinteles ca l-am certat nitel sa stie ca nu-i de umblat pe acolo.Si la sfarsit ii zic:
-De ce tot faci prostii?
-Pai daca-s mic..fac..ca nu stiu ca fac.

(slideshow)
Razvan 3+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Ioana, Ramona, mutumesc ! Am sa incerc si cu albastru de metil la urm episod. acum vad ca mergem spre bine. de luni am sperante sa ne intoarcem la gradinita!

Ramo, ma bucur ca ati gasit apartament. si succes cu limba germana...eu am avut trei tentative sa invat, insa nu mi-a iesit

La multi ani clopotelelor sarbatorite azi!

Anca si Stefan (13.01.2008)
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codrutaa spune:

Buna , dragele mele!
Multi ani fericiti le urez din suflet clopoteilor care implinesc 4 anisori, au implinit deja sau vor implini in curand!

Vremea, vremurile, nu imi mai permit sa scriu, mai citesc, dar parca nu stiu de unde sa incep sa scriu...
Si acum iata interesul ....: Ven, daca nu ma insel, cunostea o crema pentru fimoza. stiu ca s/a discutat nu o data despre crema asta, dar eu fiind mama de fetita nu m/am straduit sa retin discutia. Am, insa, o preietena cu baietel de 4 ani jumate cu fimoza si pentru ea ma intereseaza acum. Scuze ca revin ca babele a enspea mia oara cu aceeasi discutie...!

Va pup!

Mergi la inceput