Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (104)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

buna dimi!


moulineta - multumim de aprecieri

persi - ma bucur ca va simtiti mai bine

miki - ma la doamne-doamne sa rezolvati problema fara operatie.

ioanales, madutza - multumim de cafea



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Strumphy, ma bucur ca sunteti bine. Asa e, acum trebuie sa stam cam dupa ei. Al meu ma dispera cu masuta de la tv. Chiar si cu televizorul stins se duce acolo. O sa iau fata de masa, ca se agata de ea si mi-e sa nu o traga cu tv cu tot
Ioana, neata! . Maine te serbam?

Mami fericita: Luca 12.04.2011 si 10+
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

strumph, fugi si ia protectie de scara. Pe langa faptul ca nu mai poate urca/cobora pe acolo mai e si pe post de jucarie . Catalina mea se ridica pe gratiile de la protectie si sta mult acolo in picioare, trage de ele..incerca sa-si dea seama cum le poate desface si isi ocupa timpul asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

ioanna ce mai face gogo?

alina, eu am renuntat de mult la fetele de masa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

alina - neata! da, maine bem cu spor

mada - gogo e bine, e toata ziua un zambet si-un ras, face ture prin toata casa in premergator, ar vrea sa o ia de-a busilea, dar e greu si nu prea reuseste sa-l ridice...daca ridica fundul nu tine cum trebuie mainile...e tot un circ

strumph - buna dimi! pup pentru piscotica parfumata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

neaza fetelor!

moulineta multumim de intrebare, suntem din ce in ce mai bine

miki imi pare rau ca si andra a trecut prin asta mie doctorita la spital mi-a spus ca bronsiolita se transmite in special de la un copil la altul prin tuse sau stranut...la noi s-a verificat ca nah, copilul nasilor era zob de racit multa sanatate si lui vladut, sper sa luati alegerea cea mai buna in ceea ce priveste tendonul

luca e mult mai bine, tuseste din ce in ce mai putin si mai are doar foarte putin caracterul acela de tuse productiva. azi oricum mai mergem odata cu el si la doctorita lui sa il vada sa isi dea cu parerea, deh, e prima boala a copilului meu de cand sunt mama si sincera sa fiu sunt stresata rau dar ma linistesc pentru ca il vad ca e din ce in ce mai bine...

shtrumph daca sophia mananca stechere si cabluri, luca a dat-o pe frunze aveam o orhidee pe jos in sufragerie pusa asa la efect si cand ma uit ieri la el, deja rosese zdravan la o frunza

fug sa ii fac bagajele, au insistat ai mei sa il lasam in weekend la ei si pentru ca il vad ca e mai bine am zis ok...oricum stam in buc si o sa trec in vizita..

va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

sa va mai zic de andra mea..cred ca in viata anterioara a fost un catelus nazdravan

merge in 4 labe si maraie exact ca un pui de catelus, cand ia ceva de jos ( suzi, un covrig, o hartie de la bomboana lui vlad, etc) nu o ia cu mana, se apleaca cu gurita si o ia direct in botic si merge mandra cu obiectul in gurita, cand se enerveaza mai nou se invarte in cerc exact cum fac catelusii cand se invart in jurul cozii..e mortala daca ati vedea-o..
in rest sta din ce in ce mai bine singurica in picioare, ma epuizeaza ca sta agatata non stop de picioarele mele pana imi da nadragii jos, nu o mai tenteaza nimic decat picioarele mele si rafturile de la bucatarie..se alearga si chicoteste cu vlad, se joaca cucu bau in jurul mesei, parca interactioneaza mult mai mult unul cu altul si are din ce in ce mai multa personalitate, se impune..danseaza, bate din palme, impinge masinuta mergand..
ce mai , mi-e asa draga ca imi vine sa o mananc..



mami de 2 prichindei
MIKY CE TARE A FOST FAZA CU CATELUL


mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

BUNA DIMINEATA!

Azi fac cinsteprintesa mea face azi 9 lunite.


mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Dinora eu ma trezesc de doua ori noaptea sa ii dau mancare iar dimineata mananca cam dupa o ora de la trezire, nu se prea omoara dupa fructe dar mananca.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

La multi ani
Alexandra de MaryM85


Mergi la inceput